26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları. Can sıkıntısı bugün isyankar yönünüzü ortaya çıkarabilir. Her zamanki görevlerinizden vazgeçmeye ve paraşütle atlama veya ata binme gibi alışılmadık veya beklenmedik bir şey yapmaya karar verebilirsiniz.

Koç : Evde daha fazla çalışmayı mı düşünüyordun? Eğer öyleyse, bugün tam da bunu yapmaya karar verebilirsiniz. Bir fırsat, kendi eşyalarınız arasında, evde, kendi alanınızda yapabileceğiniz yeni işlerin önünü açabilir. Bu, güvenlik duygunuzu artırabilir. Tek dezavantajı, çaba göstermezseniz, evden asla ayrılmayabilirsiniz. Egzersizinizi yaptığınızdan emin olun!

Partneriniz sizi egzotik bir yerden uzaklaştırmak için endişeli olabilir. Mevcut gezegensel konfigürasyon, ikinizin de gelecekteki bir kaçamağı planlamanızı sağlar, ancak bunu bir macera haline getirdiğinizden emin olun. Sadece havuz başında uzanmak, kokteylleri yudumlarken ve güneşte yanmaktan hoşlanmayacaksınız. Ruhunuzdaki vahşinin çağrısını dinlemeli ve bu konuda bir şeyler yapmalısınız, tercihen birlikte.

Ülkelere Göre Kadınların Ortalama Evlilik Yaşı


26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Boğa :  Bir kardeş veya komşunuzla yapılacak bir sohbet bugün yeni bir arkadaş edinmenize yol açabilir, muhtemelen yaratıcı bir meslekte çalışan biri. Şu anda romantik bir ilişkiniz varsa, bu kişi en iyi arkadaşınız olabilir. Bağlantısızsanız, sizinle onun arasında kıvılcımlar uçabilir. Saatlerce konuşabilir ve isteksizce katılabilirsiniz. İletişim bilgilerini değiştirin. Yaptığına sevineceksin!

Bugün size sevdiklerinizle güzel bir konuşma yapmanız için mükemmel bir bahane sunuyor. Onlara ders vermek niyetinde değilsin. Sadece çok önemli bir noktaya değinmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Ne yazık ki, akşamları kendinizi uykulu hissettirerek derin uykuya dalmalarına neden olacak şekilde, durup durmaya devam ederseniz kendinizi yalnız bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Aşk Uyumu


26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

İkizler : Evde meydana gelen değişiklikler daha fazla gelire neden olabilir. Belki de yeni bir ev arkadaşı taşınarak konut maliyetlerinizi düşürür. Ya da yeni bir yere, belki de aile üyelerinin yaşadığı veya çalıştığı yere daha yakın bir yere taşınmayı bile düşünebilirsiniz. Her ne olursa olsun, çok görünmeyebilir, ancak uzun vadede finansal durumunuzda bir fark yaratması gerekir. Göreyim seni!

Sevdiklerinizin bugün hiç sıkıcı olmasına izin vermenizin bir yolu yok. Günün enerjisi bu tür davranışlara izin vermeyecektir. Mümkünse onları heyecan verici ve farklı bir yere götürmeye kararlısınız. Sadece romantizm ve sihir yayan bir yer ve ne kadar tutkulu bir insan olduğunuzu görmelerine izin verebileceğiniz bir yer. Seni şeytan!

Başak Burcu Nasıl Etkilenir


26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Yengeç : Mahallenizde bir yürüyüş sizi beklenmedik, ilginç bir olayın ortasına götürebilir. Küçük bir halk toplantısı veya protesto gibi hazırlıksız bir buluşma olabilir. Her ne ise, onun tarafından nakledilebilirsin. Zihinsel notlar alın ve izlenimlerinizi daha sonra yazın.

Günün enerjisi, beyin devrenizin tutku, macera, risk alma ve bilinmeyene vahşi sıçramalarla ilgili bölümüne erişmenizi sağlar. Zihninizi görev çağrısı arasında dolaşırken ve belirli bir kişiyle çıkma olasılığını dolaşırken bulduysanız, o zaman bunun için gidin. Bunu biraz daha ertelemeyin. Sadece şimdi yap!

Hangi burçlardan en iyi çift olur?


26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Aslan : Son zamanlarda okuduğunuz bazı kitaplar astroloji, simya, matematik veya başka bir bilim bazı şeylere bakış açınızı tamamen değiştirebilir. Bu değişiklik normalde düşündüğünüz bir şey olmayabilir, ancak bunun sizi engellemesine izin vermeyin. Değerleriniz son zamanlarda zaten sarsıldı, bu yüzden şimdi dürtüden en iyi şekilde yararlanın. Sizi ince bir şekilde dönüştürebilir. Göreyim seni!

Günün enerjisi, belirli bir romantik ilişkiyi daha kalıcı hale getirmeyi düşünmeye teşvik ediyor. Ancak, partneriniz çoğu zaman korkunç bir şekilde bağımsız göründüğünüz gerçeğinden endişe duyabileceğinden, biraz daha fazla ateş ve bağlılık göstermeniz gerekir. Bir şekilde onları robotik dış görünüşün altında, sadece onlar için sonsuz ve sonsuza dek atan sıcak, yumuşak ve sevgili bir kalp olduğuna ikna etmelisiniz!

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Başak : Can sıkıntısı bugün isyankar yönünüzü ortaya çıkarabilir. Her zamanki görevlerinizden vazgeçmeye ve paraşütle atlama veya ata binme gibi alışılmadık veya beklenmedik bir şey yapmaya karar verebilirsiniz. Bunu yapmaya karar verirseniz kendinizi suçlu hissetmeyin. Hepimiz rüzgara dikkat etmemiz ve ara sıra biraz heyecan duymamız gerekiyor. İçgüdülerinizi takip edin ve eğlenin!

Aşık olmanın bilinmeyene bir sıçrama gibi olduğunu düşünüyorsanız, günün enerjisi sizi haklı çıkaracaktır. Uzaktan hayranlık duyduğunuz biriyle bir araya gelme şansınız var. Her yaklaştıklarında gizlice bayılmış ve bayılmışsınız. Artık kediyi dışarı çıkarıp her şeyi anlatmak için bir fırsatınız var. Dürüst ve cesur olun!

Büyük Karar Aşkta Tutku Mu Yoksa Huzur Mu?


26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

26 Eylül 2020 Cumartesi günlük burç yorumları

Terazi : Sanal bir sınıf veya bir tür ders size bugün heyecan verici yeni bilgiler getirebilir. Bu, özellikle bu konuyu saatlerce tartışabileceğiniz bazı ilginç insanlarla da iletişim kurabileceğiniz için zihninizi saatlerce meşgul tutabilir. Gün içinde bir noktada yürüyüşe çıkmak ve başınızı boşaltmak için çaba gösterin, aksi takdirde uyku için çok fazla zihinsel olarak yüklü olabilirsiniz.

Partneriniz ile gelecek konusunda bazı kaygılar yaşayabilirsiniz. Mevcut gezegensel konfigürasyon, ikinizin de gelecekteki bir kaçamağı planlamanızı sağlar, ancak bunu bir macera haline getirdiğinizden emin olun. Sadece havuz başında uzanmak, kokteylleri yudumlarken ve güneşte yanmaktan hoşlanmayacaksınız. Ruhunuzdaki vahşinin çağrısını dinlemeli ve bu konuda bir şeyler yapmalısınız, tercihen birlikte.

Terazi Burcu Aşk Uyumu


26 Eylül 2020 günlük burç yorumları

Akrep : Gelecek bir yolculuk şu anda işlerin içinde olabilir. Uzun zamandır hayatınızda birçok değişiklik oluyor ve bugün de devam ediyor. Grup etkinliklerini veya eğitim faaliyetlerini içerebilirler. Bu, uzun süredir beklediğiniz bir şey olabilir. Enerjiniz, coşkunuz ve heyecanınız yüksek. Hareketsiz oturmak için fazla huzursuz olabilirsiniz. Bir noktada biraz egzersiz yapmaya çalışın.

Bugün ilişkinizin gelişmesi için bir şans getiriyor. Ama tarzınızı değiştirmelisiniz. Havada maceralı bir atmosfer var, bu yüzden içeride kalıp televizyon seyretmek yerine dışarı çıkıp farklı ve eğlenceli bir şeyler yapmaya gayret edin. Atletizminizle tanınmasanız da, en azından biraz sportif olmaya çalışın.

Kadınların İlişkide Sıklıkla Yaptığı Hatalar


26 Eylül Cumartesi Yay burcu günlük burç yorumları

Yay : İşlerde kariyer değişikliği olabilir. Mevcut işinizin kapsamında veya tamamen yeni bir iş kapsamında olabilir. Kesinlikle daha iyisi için bir değişiklik. Güvensizliğin veya mevcut koşullarınıza bağlılığın sizi engellemesine izin vermeyin. Şu anda ortaya çıkan fırsatlar ne olursa olsun, uzun bir süre tekrar ortaya çıkmayabilir. Bunu dikkatlice düşünün ve sonra kalbinizin sesini dinleyin.

Romantizm bugün onun hakkında tahmin edilemez bir dokunuşa sahip. Sıra dışı bir şey yapmak için ikiniz de işbirliği yapmak isteyeceksiniz. Bu, muhtemelen yabancı bir ülkeye olmayacak olsa da bir yolculuğa çıkmayı içerebilir. Aynı şekilde, ikinizin de birbirinizle gerçekten nasıl ilişki kuracağınızı öğrenmenize yardımcı olacak gerçek bir anlayış yolculuğu olabilir.

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?


26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Oğlak : Belki de işle ilgili uzun bir yolculuğa çıkmak için beklenmedik bir fırsat yakında size gelebilir. Bir ortak dahil olabilir. Coşkunuz neredeyse sınırsız olabilir, ancak fiziksel enerjinizin olmadığını unutmayın. Şu anda seyahat etmeyi seçerseniz, gerekli önlemleri aldığınızdan emin olun. Aksi takdirde, iyi eğlenceler!

Sevdikleriniz biraz huzursuz hissediyor olabilir. Her gün oturup kediyi okşamaktan ya da en son çorba tarifinizi denemekten bıktıklarını ve biraz egzotik, hatta abartılı bir şey yapmak istediklerini önerebilirler. Öyleyse, bu rutininizin dışında bir şeyler yapmayı kabul etmek anlamına geliyorsa, en azından bir kez deneyin ve işbirliği yapın.

Burçlara Göre Erkekleri Etkileme Yolları


Kova :  Çok fazla çalışma ve stres bugün size fiziksel bir zarar verebilir. Ancak, sizi büyüleyen bir proje üzerinde dikkatli ve enerjik bir şekilde çalışmanızı engelleme olasılığı düşüktür. Bu girişim kişisel veya işle ilgili olabilir, ancak ne olursa olsun, sıra sizi şaşırtma eğilimindedir. Planladığınız gibi bir şey olmayabilir! Ona git!

Romantizm şu anda bu macera dokunuşuna sahip. Nil’de bir tekne gezisinde, harika yerleri ziyaret edip yıldızlı bir gökyüzünün altında kucaklaşırken şekerli balınızla birlikte olmanın nasıl bir şey olabileceğine dair düşünceler oyalanıyor. Biriniz timsah alerjiniz olsa bile, ikinizin de deneyebileceği en az bir yeni ve heyecan verici şey olmalı!

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


Balık

Balık :  Sevgiliniz yoksa, bugün ilk görüşte aşık olabilirsiniz. Bir arkadaşınız size ilgi alanlarınızı paylaşan ve saatlerce konuşacağınız birinin iletişim bilgilerini gönderebilir. Bu seni mutlu edebilir. Kesinlikle günün tadını çıkaracaksın. İrtibatta kalmak istiyorsanız, bunu söylemekten korkmayın. Aksi takdirde, yeni arkadaşınızın izini kaybedebilirsiniz.

Etrafta oturup tırnaklarınızı, kağıtlarınızı veya görünürdeki başka herhangi bir şeyi törpülemenin yanı sıra farklı bir şey yapmanız gerektiğini hissetmenizde sorun yok. Partneriniz, bir kez olsun onları ayaklarından kaldırmaya karar verirseniz, hiç olmadıkları bir yere götürürseniz ve sadece sorumluluk sahibi olursanız çok sevecektir. Devam et – sadece bir kez!

Burçlara Göre Erkekleri Nasıl Aşık Edersiniz?

Burçların Depresyon Belirtileri

 

Yeşilçam Oyuncuların Burçları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Domatesli Cilt Maskesi Nasıl Yapılır

Domatesin yapısında barındırdığı zengin yapısal bileşimler, cilt sağlığınızı en iyi şekilde destekleyebilir. Buzdolaplarında çoğunlukla yer …

Uçuk Nasıl Geçer

Uçuk nasıl geçer ? Uçuk bir tür virüsün(Herpes simplex) deri yoluyla bulaşması sonucu bulaşan ve …

19 Ekim Masterchef 2020’de kaptanlık oyunu oynandı

MasterChef 2020 ‘nin 81. yeni bölümünde bu akşam kaptanlık mücadelesi ekrana geldi ve tüm yarışmacılar hünerlerini “sandviç” …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: