27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu Dikkatli olmazsanız arkadaşlık romantizme dönüşebilir. Platonik bir ilişki tutkulu hale gelebilir ve hiç kimse sizden daha fazla bu duruma şaşırmayacaktır.

Koç : Bugün senin için anahtar, işleri fazla ciddiye almamak, Koç. Bir karar üzerinde ne kadar kasıtlı olursanız, vermenin sizin için o kadar zor olacağını göreceksiniz. Gerçekleri tartarken fırsatınızı kaçırabilirsiniz. Spontane olun. Daha önce hiç denemediğin bir şeyi dene. İşlerin sıkıcı olmaması için deneyimlerinizi çeşitlendirin. Çeşitlilik yaşamın çeşnisidir.

Bugün havada güçlü bir romantik tutku ve yakınlık hissi var. Günün gezegensel konfigürasyonu, nasıl hissettiğinizi dürüst ve açık bir şekilde ifade etme şansınız olduğunu gösterir. Aynı zamanda, gerçek bir sıcaklık ve iyi bir his olduğu için, bir anlaşmazlık noktası haline gelebilecek herhangi bir konudaki havayı temizlemek için harika bir zamandır. 27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu ..

Ünlülerin Burçları


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Boğa : Aklınızı bugün tüm olasılıklara açık tutun, Boğa. Değerli bilgiler veren biriyle karşılaşmanız muhtemeldir. Bu bilginin ne kadar önemli olduğunun hemen farkına varmayabilirsiniz, ancak hayatınız üzerinde dramatik bir etkisi olabilir. Her şeye hazırlıklı olun. Bu muhtemelen çok ilginç bir gün olacak.

Sevdikleriniz özellikle ateşli ve maceracı bir ruh halinde görünüyor. Günün gezegensel konfigürasyonu, daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gitmek için her şansınız olduğunu gösterir. Birlikte yapmayı sevdiğiniz yeni şeyler keşfetme ve paylaşabileceğiniz başka ilgi alanları bulma günüdür. İster küçük bir arkadaş grubuyla ister tek başınıza olun, gerçekten hoş olacak.

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

İkizler :  Beklenmedik bir şekilde gerçekleşecek ve finansal düşüşe alışmanız biraz zaman alabilir. Bu büyük değişikliklerin olduğu bir gün, çünkü bu parayı yaşam tarzınızı tamamen değiştirmek için kullanmaya da karar verebilirsiniz. Ülkenin başka bir yerine taşınmanız veya meslek değiştirmeye karar vermeniz olabilir. İçgüdülerine güven, İkizler.

Tutku duyguları işle ilgili bir romantizmi tetikleyecek mi? Belki bir arkadaş ya da meslektaş aslında beklemede bir aşık olmuştur ve bunca zaman bunun farkında değildiniz. Günün gezegensel konfigürasyonu, bu ilişkiyi bir şekilde pekiştirme ya da en azından başlama şansına sahip olduğunuzu gösterir. Sonu olmayan çalışma gününüzü aydınlatacak.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Yengeç : Muhtemelen yazma yeteneklerinizin farkındasınız, ancak yeteneğinizin kapsamının farkında olmayabilirsiniz. Zanaatınıza daha fazla zaman ayırmanız faydalı olacaktır. Yazma süresi başka yükümlülükler yüzünden kesintiye uğrarsa çok fazla gelişme kaydedemezsin. Değerli bir şey üretmek için biraz zaman ayırın. Neler yapabileceğinizi görmek için neden bir hafta kadar da olsa denemiyorsunuz?

Muhtemelen yazma yeteneklerinizin farkındasınız, Yengeç, ancak yeteneğinizin kapsamının farkında olmayabilirsiniz. Zanaatınıza daha fazla zaman ayırmanız faydalı olacaktır. Yazma süresi başka yükümlülükler yüzünden kesintiye uğrarsa çok fazla gelişme kaydedemezsin. Değerli bir şey üretmek için biraz zaman ayırın. Neler yapabileceğinizi görmek için neden bir hafta kadar da olsa denemiyorsunuz?

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Aslan : Nezaket ille de güçlü bir takım değil. Kimse sizi başkalarının duygularına aşırı duyarlı olmakla suçlamaz, ama bugün yeni bir sayfa açıyorsunuz. Bu “yeni ve gelişmiş”, başkalarının düşüncelerine ve duygularına uyum sağlar ve düşünceli, şefkatli bir şekilde karşılık verir. Bu nazik dokunuşun ne kadar etkili olabileceğine şaşırabilirsiniz.

Bu özel kişiyle bazı alışılmadık yerlerde karşılaşabilirsiniz. Günün gezegensel konfigürasyonu, gözlerinizin bir doktorun bekleme odasında, veteriner muayenehanesinde veya işte buluşma şansına sahip olduğunuzu gösterir. Bir çekim duygusu ve her zaman birbirinizi tanıdığınız duygusu olacaktır. Bu harika olabilir, bu yüzden akışa devam edin.

Burçların Zayıf Yönleri


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Başak : Bugün uçağa binmiyor olsanız bile, gelecekte bir noktada çok sevinirsiniz. Yolculuk tutkunuz geri döndü ve vahşi maviye tekrar bağlısınız, büyük olasılıkla egzotik bir yere. Uzakta geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın, ama geri gelin. Görünüşe göre macera ruhunuz bazen daha sıradan ama daha gerçek günlük yaşamdan aldığınız keyfi azaltıyor.

Güç bugün çok beğeniliyor. Ya başkaları gücünüzden etkilenir ya da gücü bir başkasında ararsınız. Bu, çalıların etrafında dayak atmak veya tatlı sözler fısıldamak yerine, uygulamanız gereken doğrudan yaklaşımdır. En yakınlarınıza ve en sevdiklerinize söyleyecek bir şeyiniz varsa, bunu yüksek sesle ve net bir şekilde söyleyin; mırıldanma.

Burçların Güçlü Yönleri


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Terazi : Olumlu değişim nadiren çaba harcamadan gerçekleşir. Dönüşüm hızlı bir şekilde gerçekleştiği için bunu aklınızda bulundurun. Bir girdapın ortasındaymış gibi hissedebilir ve nihayetinde nerede olacağınızdan emin olmadan, gitgide daha derine çekilirsiniz. Bu sadece “değirmen taşına burun” aşamasıdır. Çabalarınızın nihayetinde ödüllendirileceğine güvenin.

Sevdiklerinizi bugün evde eğlendiriyor musunuz? Değilse, mümkünse bir düşünün. Bugünün gezegensel yönü, ilişkinizde büyük bir atılım yapma şansına sahip olduğunuzu gösteriyor. Ama geride durmayın. İlerleme konusunda hiç geri kalmışsanız, o zaman akşamınız vasat olabilir. Dürüst, açık ve önseziyseniz unutulmaz bir zaman yaşayabilirsiniz.

Burçların Kontrol Edemediği Duygular


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Akrep : Doğal liderlik yeteneklerine sahipsin ve bugün bu yeteneği kullanmak için ideal bir gün olacak. Geçmişte, bir adım öne çıkıp fikirlerinizi uygulamaktan çekinmiş olabilirsiniz. Ancak son zamanlarda elde edilen başarılar, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size gerekli güveni verdi. Muhtemelen üst kademelerin çabalarınızı desteklediğini göreceksiniz. Bugünün hayırlı koşullarından en iyi şekilde yararlanın.

Bugün randevunuzda nereye gideceğiniz konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa çok uzağa bakmanıza gerek kalmayacak, çünkü arkadaşlarınız size eşlik etmeye ve mümkün olduğunda eğlenceye katılmaya çok istekli. Günün gezegensel konfigürasyonu, bazı sessiz anların tadını çıkarmak için sevgilinizle yalnız kalmak istiyorsanız güçlü olmanız gerektiğini gösterir. Diğerleri sizinle bir parti atmosferi yaratmak istiyor.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Yay : Bugün kendinizi kontrolde ve dünyanın zirvesinde hissediyorsunuz. Her şeyi yapabilirsin Yay. Bu, yeni bir projeye veya yaratıcı çabaya başlamak için hayırlı bir zaman olacaktır. Yardım edemezsin ama başarılı olabilirsin ama kendi yoluna çıkmamaya dikkat et. Bazen kendinizin en büyük düşmanı olabilirsiniz. Kendinize inanın ve hayallerinizin gerçekleşmesi için emin adımlarla ilerleyin.

Bugün evde eğlenmek ve mümkünse gerçekten rahat hissedeceğiniz birkaç arkadaşınızı davet etmek harika bir fikir. Geçmişten tanıdığınız birine oldukça olumlu bir şekilde yaklaşma şansı var. Günün gezegensel konfigürasyonu, niyetleriniz konusunda oldukça kararlı olmanız gerektiğini gösterir. Bu durumda sahte alçakgönüllülük hiçbir fayda sağlamaz.

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Oğlak : Dikkatli olmazsanız arkadaşlık romantizme dönüşebilir. Platonik bir ilişki tutkulu hale gelebilir ve hiç kimse senden daha fazla şaşırmaz. Bunun nereye gitmesini istediğinizi dikkatlice düşünün. Eski haline geri dönemezken, yeni dinamikten rahatsız olursanız daha fazla ilerlemesini durdurabilirsiniz. Bu kararı yalnızca bir kez verebilirsiniz.

Bu, işaretlenmiş olsalar bile tüm romantik ilişkiler için harika bir zaman. Günün gezegensel konfigürasyonu, her zamankinden daha eğlenceli ve aynı zamanda oldukça tutkulu olduklarını gösteriyor. Mümkün olduğunda birlikte olmak ve bir şeyler paylaşmak, dürüst ve açık olmak eğlencelidir. Bir süredir çıkıyorsan, yeni bir yere git, rutini boz ve harika bir gün geçir.

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Kova : Bugün yeniden canlanmış ve yenilenmiş hissederek uyanıyorsunuz. Her şeyi başarabilecekmiş gibi hissediyorsun. Ve büyük olasılıkla, bugün yapabilirsiniz. Zihninizi ve dikkatinizi koyduğunuz her şey güzelce sonuçlanır. Yine de çok fazla sevinmemeye dikkat edin. Kendini yenilmez hissetmen, mutlaka öyle olduğun anlamına gelmez.

Günün gezegensel konfigürasyonu, tanıdığınız biri hakkında güçlü bir sezgisel his yaşayabileceğinizi gösterir. Bu kişiye özellikle yakın bir şekilde bağlı olduğunuzu ve onları çok derin bir seviyede tanıdığınızı fark edebilirsiniz. Bu, daha önce uzaktaysa, şimdi çok daha yakın hale gelebilecek olan tutumunuzu etkileyebilir. Daha önce hiç farketmediğiniz bir sıcaklık hissedeceksiniz.

Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler


 

27 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumu

Balık : İnsanlar sizi sık sık utangaç ve içine kapanık olarak görüyor, Balık, ama tabii ki rahatladığınızda gerçekten çok arkadaş canlısı olduğunuzu biliyorsunuz. Bugün başkalarıyla etkileşim kurmayı alışılmadık derecede kolay buluyorsunuz. Aslında, en iyileriyle birlikte sohbet ederken ve şakalaşırken düpedüz girişken hissediyorsunuz. Bu yeni, girişken, imajınız için harikalar yaratıyor. Bir süre gevşemelisin.

Günün gezegen düzeni, arkadaşların bol bol kahkaha atmasıyla bunun çok sosyal bir gün olabileceğini gösteriyor. Şu anda çok popüler görünüyorsun ve yakın ilişkilerinde çok fazla doğal sıcaklık var. Söyleyecek bir şeyin varsa, bunu bugün yap çünkü doğru zaman. Geri çekilme; tam bir dürüstlükle nasıl hissettiğin hakkında konuş.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca

 

Hangi Burç Hangi Kahveyi İçer?

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Eviniz İçin Aydınlatma Seçme Tüyoları

Bugünkü yazımızda eviniz için aydınlatma seçme dikkat etmeniz gereken her şeyi anlatıyoruz. Aydınlatma, elektriğin en …

25 Eylül Cuma günlük burç yorumları

25 Eylül Cuma günlük burç yorumları. Bugün en büyüleyici halinizi alın. Kariyerinize yardımcı olabilecek biriyle …

Elma Sirkesi Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?

Şifa kaynağı olan sirke insan sağlığının vazgeçilmezidir. Kadınlar tarafından yapımı kolay ve pratik olan elma …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: