27 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 27 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 27 Nisan Pazartesi günlük burç yorumu ;

Ay günündeyiz. İkizler burcunda ilerleyen Ay, hızlı ve değişken enerjisiyle bir çok konuyla ilgilenmemize imkan verebilir. Bilgi paylaşımını önemsediğimiz bir gündeyiz. Yakın çevremizle bol bol sohbet edebilir, iletişim cihazlarını aktif kullanabiliriz. Eğitim, kültürel aktiviteler, okumak, yazmak için zamanımızı verimli bir şekilde değerlendirebiliriz. Ay akşam 20:00 de Koç burcundaki Merkür ile yaptığı son açının ardından boşluğa girecek.

Burçların İlişki Adımları

Akşam saatleri zihnimiz çok hızlanırken, yeni fikirler üretebilir, hızlı haberler alabiliriz. Ay 20:27’de Yengeç burcuna geçecek. Akşam saatlerinden itibaren duygusal ihtiyaçlarımız öne çıkarken, özel alanlarımıza çekilebiliriz. İletişim gezegenimiz Merkür gece 22:52’de Koç burcunda ayrılıp Boğa burcuna geçecek. Merkür 12 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ilerleyecek.Bu dönemde zihnimiz para ve maddi kaynaklara daha fazla odaklanırken, yaşamın daha somut ve pratik değerleriyle ilgilenebiliriz. İletişim tarzımız daha yavaş ve sakin olabilir.


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: