28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu. Bugün yaratıcı dürtüleriniz engellenmiş gibi görünebilir. Kendinizin veya bir başkasının son tarihine ulaşmaya çalışıyor olabilirsiniz. 

Koç : Her türlü seyahat bugün neredeyse imkansız olabilir. Havaalanları sıkışabilir, uçuşlar ertelenebilir ve uçaklar mekanik sorunlarla boğuşabilir. Araba ile seyahat ediyorsanız, yol yapımı ve yedek trafik bekleyin. Mümkünse evde kalın. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, beklerken sizi meşgul edecek bol miktarda müzik ve kitap alın. Aksi takdirde delirebilirsin.

Bugün havada güçlü bir romantik tutku ve yakınlık hissi var. Günün gezegensel konfigürasyonu, nasıl hissettiğinizi dürüst ve açık bir şekilde ifade etme şansınız olduğunu gösterir. Aynı zamanda, gerçek bir sıcaklık ve iyi bir his olduğu için, bir sorun haline gelebilecek herhangi bir konudaki havayı temizlemek için harika bir zamandır. 28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu.

Burçların Korkunç Özellikleri


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Boğa : Bugün hiçbir şeye yatırım yapmak için iyi bir gün değil. Spekülatif projeler üzerinde çalışmaya fazla zaman harcamayın, Boğa ve paranızı altın, arazi veya mavi çipli hisse senetleri ve tahviller dışında hiçbir şeye yatırmayın. Muhtemelen her şeyi kaybetmezsiniz, ancak kâr elde etmeniz uzun zaman alırdı. Şimdi güvende olduğunu bildiğiniz şeye konsantre olun. Direksiyona geçmek ve anlaşma yapmak için daha iyi günler olacak.

Bugünün enerjisinin verebileceğinizden daha fazlasını vaat etmesine izin vermeyin. Mevcut gezegensel konfigürasyonda, kendinizi bir şekilde fazla genişletme eğilimi var. Siz ve partneriniz belirli bir durumu çözmeyi kabul etmiş olabilirsiniz, ancak sadece gönülsüz bir girişimde bulunursanız durumu daha da kötüleştireceksiniz. Yapman gerekeni yap ve eğlen.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

İkizler : Bir aşk partneri bugün kasvetli olabilir, İkizler. Bu, eşinizin dikkatini çöreğe kaç kez çekseniz de, onun hala sadece deliği gördüğü türden bir gün olabilir. Bardağın her zaman yarısı boştur, asla yarısı dolu değildir. Sevdikleriniz muhtemelen bütün gün bu şekilde olacak. Seni deli etmesine izin verme. İçindeki mizahı görmeye çalışın. Bu sana yine de yardımcı olacak.

Mevcut gezegensel enerji oyunda varken, bugün gerçekliğe her zamanki hakimiyetinizi korumak biraz zor olabilir. Birlikte yapabileceğiniz pek çok şeye sahipsiniz, ancak işlerin gidişatıyla, hiçbir yere gitmeyebilirsiniz. Karar vermek ve kesin bir şeye karar vermek zor olabilir. Alternatif olarak, şaşırmanıza izin verebilirsiniz.

Burçların Aşık Olma Belirtileri


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Yengeç : Meraklı olma eğilimindesin ve her zaman ilgi alanların hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışıyorsun. Ancak bugün, bir konuyu araştırmaya hevesli olabilirsiniz, ancak kaç tane kütüphane veya veritabanı araştırırsanız araştırın, bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi bulamayabilirsiniz. Bugün onunla uğraşma. Sadece hayal kırıklığına uğrayacaksın. Biraz televizyon izleyin. En azından birkaç gülüş alacaksın.

İlginizi Çekebilir  Portakallı Şifon Kek (Bulut Kek) Tarifi

Hayatınızda neler olduğuna dair genellikle net bir görüşünüz var. Sizi başkalarının tamamen içine daldığı şiddetli duygu denizinin üzerinde tutan daha bağımsız bir bakış açınız var. Günümüzün gezegensel konfigürasyonu, romantizmin anlamını yeniden keşfetmenizle mutlu bir şekilde meşgul olmanızı sağlar. Kendinizi tutku ve tatlı sözlerle dolu bir güne terk edeceksiniz ve bundan zevk alacaksınız!

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Aslan : Partilerin bugün size ulaşabileceği gibi gizlenmiş iş veya ağ oluşturma yükümlülüklerine katılma ihtiyacı Leo. Son zamanlarda bunlardan çok fazlasına katılmaya zorlanmış olabilirsiniz ve şimdi daha da fazlası geliyor. Gitmek istemediğiniz bir yere gitmekten, nefret ettiğiniz yiyecekleri yemekten, dayanamadığınız insanlarla hoş bir şekilde konuşmaktan korkuyorsunuz. Mümkünse reddedin. Hayat çok kısa.

Mevcut gezegensel konfigürasyon, sevdiklerinizin düşüncelerinde kendinizi kaybetmenizi sağlar. Kendinizi birlikte geçirdiğiniz belirli zamanları hatırlarken ve hala gelecek olanları düşünürken bulabilirsiniz. Ama gerçekten bir araya gelip romantik bir yere gitmek daha eğlenceli olabilir. İyi bir film izleyin veya güzel bir yerde dolaşın. Gerçeğe sahip olabileceğinizi neden hayal edin?

İşte Burca Göre Süper Kahraman


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Başak : Eviniz bugün boş olabilir, Başak. Diğer hane halkı üyeleri uzakta olabilir ve bunu iç karartıcı bulabilirsiniz. Yalnızlığın tadını çıkarmak yerine duvarların etrafınıza kapandığını hissedebilirsiniz. Tek cevap bir süreliğine dışarı çıkmak. Mümkünse yürüyüşe çıkın veya kitapçıları veya antika dükkanlarını ziyaret edin. Başka bir şey yapamayacak kadar yorulana kadar eve gitme. Eğlenmeye çalışın.

Duyduğunuz her şeye inanabiliyor musunuz yoksa önce gerçeklerinizi kontrol etmeniz mi gerekiyor? Günün gezegensel konfigürasyonu, sorunların karışık göründüğünü gösteriyor. Ya siz ya da sevdiğiniz kişi bir şeyin tam olarak doğru olmadığını hissediyor ama ne olduğunu söyleyemezsiniz. Şu anda konuşmak işleri daha da karıştırabilir. Günün yumuşamasına izin verin ve bir netlik hissi ortaya çıkabilir.

Burçların Fobileri Neler?


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Terazi : Size yakın biri bugün alışılmadık bir şekilde sessiz olabilir, Terazi. Bir şey onları çok rahatsız ediyor ve bunun hakkında konuşmak istemiyor gibi görünüyorlar. Dinlemeye veya yardım etmeye hazırsınız, ancak arkadaşınızı paylaşmaya ikna etmeye çalışmayın. Neler olduğunu sezmek için sezginizi kullanın ve durumu hafifletmek için elinizden geleni yapın. Çabalarınız fark edilmeyecek veya takdir edilmeyecek.

İlginizi Çekebilir  Neon Renk Kıyafet Seçimi Ve Modası

Havada oldukça yoğun bir enerji var. Günün gezegensel konfigürasyonu, yakın biriyle ilgili eğlendirebileceğiniz veya yakın olmak isteyebileceğiniz ince fantezilerin bugün üzerinizde derin bir etkiye sahip olabileceğini gösterir. Bir fikir sizi harekete geçirebilir ve durumun gerçekliği ne olursa olsun, önemli bir hamle yapmaya karar verirsiniz.

Burçların Anne Halleri


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Akrep : Bugün finansal endişeler ortaya çıkabilir, Akrep. Banka bakiyenizi kontrol edebilir ve çok az paranız olduğunu görebilirsiniz. Bu bir şok olabilir, çünkü orada çok şey olduğunu düşündünüz. Panik yapmadan önce, bankanın sorumlu kişisinden kayıtları iki kez kontrol etmesini isteyin. Muhtemelen bir bilgisayar hatasıdır. Düzeltmesi uzun sürmez ve rahat bir nefes alabileceksiniz.

Bazı göksel yönlerde var, bazılarında yok. Bugünün gezegensel konfigürasyonu size dünyayı vaat edebilir, ancak kalbinizi başkasına vermeden önce bir garanti imzaladığınızdan emin olun. Bu, romantizm için harika bir fırsat olabilir, bir süredir yaşamadığınız duyguları uyandırabilir. Alternatif olarak, tüm deneyimi hayal kırıklığı yaratabilir. Neye bulaştığınızı keşfetmek için konuşmanızı dikkatlice seçin.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Yay : Bugün o kadar hüzünlü olabilirsiniz ki kalkmak bile istemeyebilirsiniz. Ancak evde kalmak iyi bir fikir olmayabilir. Dikkatinizi dağıtacak bazı görevler bulmaya çalışın. Gün içinde bir noktada, açık havada dışarı çıkın ve mümkünse, tercihen bir parkta ve su kenarında yürüyüşe çıkın. Endorfinleri harekete geçirecek ve moralinizi önemli ölçüde artıracaksınız.

Bu gece bir gemi gibi geçebilir mi yoksa gerçek mi? Günün gezegensel konfigürasyonu, büyük kararlar vermeden önce herhangi bir teklife dikkatlice bakmanın iyi bir fikir olduğunu gösterir. Yüzyılın romantizminden harika bir arkadaşlığa kadar her şey olabilir. Hayal kırıklığına uğramayın – gerçekten tanışmak için biraz zaman ayırın.

Burçların 5 Karakter Özelliği


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Oğlak : Bugün herhangi bir iş, toplayabileceğinizden daha yüksek bir konsantrasyon seviyesi gerektirebilir. Hayallere dalabilir, kişisel konular hakkında düşünebilir ve yapmanız gereken şeyi yapmadığınız için suçlu hissedebilirsiniz. Böyle günlerde otomatik olarak yapabileceğiniz rutin görevlere odaklanmak en iyisidir. Bu şekilde zihniniz dolaşabilir. Bugünü atlatmanın tek yolu bu.

İlginizi Çekebilir  Forumlara İleti Göndererek Para Kazanma

Çoğu durumda nerede durduğunuzu bilmek istersiniz. Ya komuta sizsiniz, ya da onaylamadığınızı göstermenin yolları var. Günümüzün gezegensel konfigürasyonuyla, gecenin gölgeleri gibi her şey biraz karışık görünüyor. Sevdiklerinizin ne düşündüğünü ikinci kez tahmin edemezsiniz ve sadece sabırlı olmanız ve daha net bir bakış açısı elde edene kadar beklemeniz gerekir.

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Kova : Bugün yaratıcı dürtüleriniz engellenmiş gibi görünebilir. Kendinizin veya bir başkasının son tarihine ulaşmaya çalışıyor olabilirsiniz. İlham periniz tatile gitmiş gibi görünürken, biraz iş yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Son teslim tarihiniz resmi ise, sorumlu kişiyi arayın ve uzatma isteyin. Kendinizi bugün çalışmaya zorlarsanız, sonuçlardan memnun olmayacaksınız.

Hayatın beklediğiniz titizlikle organize edilmiş şekilde yerine oturduğu belirli günler vardır. Bugünün gezegensel konfigürasyonu aşk hayatınıza bir kaos dokunuşu getirebilir. Özellikle önemli olan bir konu üzerinde ikinizin de nerede durduğundan emin olamayabilirsiniz. Bunu düşünmek de yardımcı olmayacak. Geçmişteki benzer örneklerden öğrenmeniz ve sezgilerinizi kullanmanız gerekecek.

Burçların Kadınları Aşık Olunca


28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumu

Balık : Bu gece uğramayı planlayan bir arkadaş gelmeyebilir. Bu kişi sizi uçuracak biri olmadığı için endişelenebilirsiniz. Kazaları veya felaketleri hayal etmeyin. Suçlu muhtemelen trafiktir. Arkadaşınızı arayın. Ona ulaşamazsanız, sizi arayacak bir mesaj bırakın. Arkadaşınız muhtemelen iyidir, ancak ziyaretinizi başka bir güne ertelemeniz gerekebilir.

Bu, çevrimiçi galerileri ve sanat sergilerini ziyaret etmek ya da belki de o özel kişiyle harika bir film kiralamak için iyi bir zaman. Günün gezegensel konfigürasyonu her türlü yaratıcı fırsatı güne getirir. Geçmişinizden insanlar da dikkat çekici bir şekilde düşünebilir ve günün keyfine önemli ölçüde katkıda bulunabilir. Size ve gelecek için planlarınıza ilham veren şeyleri birlikte yapma zamanı.

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?

 

Burçların Erkekleri Aşık Olunca

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hazal Kaya Ali Atay beraber ekran karşısına geçecek

İki ünlü oyuncu Hazal Kaya ile Ali Atay çifti 2019 Şubat ayında hayatlarını birleştirmiş; 2019 Kasım ayında da oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına ...

Halil Sezai ne kadar hapis yatacak?

İstanbul’un Tuzla ilçesinde 66 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntülerle gündeme bomba gibi düşen ünlü şarkıcı Halil Sezai ...

MasterChef’ te Mehmet Yalçınkaya, Tanya’yı ağlattı

ABONE OL'MasterChef Türkiye'nin 57. son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mavi ve kırmızı takımlar yarıştı. Bireysel ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: