28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. Yeteneklerinize olan geçici bir inanç eksikliği, bir projeye başlamakta veya normalde yapacağınız bir görevi üstlenmekte tereddüt etmenize neden olabilir.

Koç : Uzakta yaşayan biriyle telefon görüşmesi, o kişiyi ne kadar özlediğinizi yansıtan, biraz üzgün hissetmenize neden olabilir. Bu, hayatınız hakkında düşünmenize yol açabilir. Gidiyormuş gibi göründüğünüz yönü sorgulayabilir ve diğer olası seçenekleri düşünebilirsiniz. Son kararları verirken muhtemelen dikkatli olacaksın Koç. Her ayrıntıyı düşüneceksiniz.

Bir değişikliğe ihtiyaç duyuyorsanız, her şeyi farklı yapın. Özellikle bekarsanız ve o özel aşkı arıyorsanız, yeni çevrelerde hareket edeceksiniz. Normal rutininize bir ara verin ve bir kez olsun işleri yeni bir şekilde yapın. Yeni insanlarla tanışmak ve yeni ilgi alanlarına dahil olmak için zaman ayırırsanız aşk sizi bulacaktır.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Boğa : Bugün düşünceli ve meditasyon havasında olabilirsiniz. Gelirinizi nasıl artıracağınız gibi sıradan konuları veya yaşamın amacı gibi daha karmaşık konuları düşünebilirsiniz. Bugün çok fazla sosyalleşmek istemezsin Boğa. Muhtemelen burada kalmak, rahatlamak ve kendi şirketinizin tadını çıkarmak için mükemmel bir gün. Okumak şimdi özellikle bilgilendirici olabilir.

Bu, deney yapmak ve partnerinizle başa çıkmanın yeni bir yolunu denemek için güzel bir gün. Onları aynı eski şekilde görmek ve onlar hakkında her şeyi zaten bildiğinizi düşünmek yerine, onları yeni bir ışıkta görmeyi deneyin. Onlara kendileri olma, farklı olma, yeni olma şansı verin. Onlara hata yapma özgürlüğü tanıyın, aynı zamanda zafer kazanın. Aşk yolu bu!

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi


28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

İkizler : Arkadaşlara ve gruplara olan yükümlülükler, partnerinizle geçirmek istediğiniz zamanı engelleyebilir. Evinizdeki bazı insanlar zamanınızdan, enerjinizden ve dikkatinizden daha fazlasını isteyebilir ve bunu endişe verici bulabilirsiniz. Sen kimsenin hizmetçisi değilsin, İkizler. Eğlenmeye hakkın var. Günün sonunda eşinize biraz zaman ayırın.

Nefesinizi kesecek o özel kişiyi arıyorsanız, o zaman işleri biraz farklı yapmanız gerekecektir. Neden siyahtan başka bir renk giymeyi ve o koyu renk gözlükleri çıkarmayı düşünmüyorsunuz? En az yarım düzine yeni insanla iletişim kurmayı ve saklanmayı bırakmayı hedef edin.

Burçların Güçlü Yönleri


28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Yengeç : Bu sabah uyanıp evinizin tam bir enkaz olduğuna karar verebilirsiniz. Günü evinizi temizlemek ve güzelleştirmek için harcama arzusu, neredeyse takıntılı olabilir. Yapman gerekeni yap ama büyük resmi unutacak kadar kendini kaptırma. Bugün ne yaparsan yap, Yengeç, ona doğru bakış açısıyla bak. Eviniz kusursuz bir şekilde temiz değilse dünya sona ermeyecek.

Sevgilinizi tatile nereye götüreceğinize karar vermenin şimdi tam zamanı. O standart paket turu tercih etmeyin. Ortaklığınızı yenilemek istiyorsanız, biraz estetik ameliyat gerekebilir. Alışılmadık bir ortamda birlikte biraz maceraya atılma şansı sunan bir anlaşma arayın. Hatta tekrar aşık olabilirsiniz!

Burçların Zayıf Yönleri


28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Aslan : Kariyerinize ayırdığınız fazladan zaman ve ilgi şimdi karşılığını almalıdır. Bulunduğunuz yerde olmak için çok çalıştınız ve henüz başarı merdivenini tırmanmayı başaramadınız. Defne üzerinde dinlenmeniz pek olası değildir. Bugün bir sonraki hedefinizi planlamak için çok zaman harcayabilirsiniz. Biraz yaratıcılık burada kesinlikle karşılığını verir Leo. Sahip olduğunuz avantajları kullanın.

Özellikle seveceğiniz o özel kişiyi arıyorsanız yeni bir yaklaşım düşünmeniz gerekecek. Küçük bir partiye veya kutlamaya katılabiliyorsanız, doğanızın o gizli ve cüretkar yanını, saklanmakta olan o femme fatali ortaya çıkaran kıyafetler giyin. Ama aynı zamanda rolü oynamaya ve yeni rolünüze hemen başlamaya hazır olmalısınız.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Başak : Daha yaşlı bir erkek ziyaretçi sizinle iletişime geçebilir ve muhtemelen yapılması gereken bazı işlerde size yardımcı olmayı teklif edebilir. Aile üyeleri, dışarı çıkıp kendi işlerini yapman için seni bir günlüğüne terk etmiş olabilir. Teklifi memnuniyetle karşılayacaksınız. Ev bütçesi gibi pratik konularla ilgilenilmesi gerekebilir, bu nedenle ayrıntıları çözmek için biraz zaman ayırın.

Yardım edemeyeceğiniz için farklı olmak için cesaretlendirmeye ihtiyacınız yok. Bugün sizi bu kadar özel kılan eşsiz nitelikleri ifade etmek için bir şansınız daha olacak. Romantizm arıyorsanız, çok fazla uğraşmayın. Tamamen kendiniz olmaya kendinizi kaptırın, kendiniz olma hissinin tadını çıkarın – ve aşk yakında sizi bulacaktır! Mükemmel tamamlayıcınız olan birini çekeceksiniz.

Burçların Korkunç Özellikleri


28 Ekim 2020 Çarşamba günlük burç yorumları

Terazi : Bugün mahallenizde yaşayan insanlara bazı hizmetler sunabilirsiniz. Belki etrafınızdaki insanlara alışverişlerini yapmaları için şoförlük yapacaksınız. Belki ev işlerinde insanlara yardım edeceksiniz. Evcil hayvanlar da biraz bakıma ihtiyaç duyabilir. Her ne ise, mümkün olan her şekilde yardım etmekten zevk alacak ve aynı zamanda takdir edilecektir. Çok yoğun bir gün geçirmeyi bekleyin. Bu gece kesinlikle mışıl mışıl uyuyacaksınız.

Bazı yeni insanlarla tanışma fırsatı bugün sizin. O mükemmel aşkı arıyorsanız, o zaman farklı olun. Aynı eski rutinde kalırsanız, aynı eski tip ilişki içine düşersiniz. Bir değişime ihtiyaç duyuyorsanız, o zaman her şeyden önce kendinizi değiştirin. Farklı giyin, açık olan yeni yerlere gidin ve neyin ortaya çıktığını görün.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


28 Ekim 2020 günlük burç yorumları

Akrep : Sizin açınızdan titiz ve samimi bir çaba, gelirde yakın zamanda bir artışa yol açmış olabilir. Bugün bütçenizi yeniden düzenlemeyi düşünüyor olabilirsiniz. Başkaları böyle bir zamanda rüzgara dikkat edebilirken, bugün ters yönde çok ileri gidebilirsiniz. Dikkatli ve gerçekçi ol Scorpio, ama aşırı tutumlu olma. Bulunduğunuz yere ulaşmak için çok çalıştınız ve bir ödülü hak ediyorsunuz.

Bugün, beraberinde saçlarınızı gerçekten düşürme ve farklı bir şey yapmaya cesaret etme şansı getiriyor. Astro enerjisi, aşk hayatınızla ilgili maceralı kararlar alma fırsatını da beraberinde getirir. Bir rutinde sıkışıp kaldıysanız ve ilişkiniz tutkulu bir macera olmaktan çok rutin hale geldiyse, ışıltıyı yeniden keşfetmek size kalmıştır. Birlikte çirkin bir şey yapın!

Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler


28 Ekim günlük burç yorumları

28 Ekim günlük burç yorumları

Yay : Aile üyelerine, çocuklara ve sevgilinize karşı bir görev duygusu, bugün normalde üstlenmeyeceğiniz sorumlulukları üstlenmenize neden olabilir. Önem verdikleriniz adına samimi çabalar, muhtemelen istediğiniz sonuçları getirecektir. Sadece sizi mutlu etmekle kalmayacak, aynı zamanda yardım ettiklerinizi de memnun edecektir. Bu sadece takdir edilmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda fiziksel gücünüzü de artıracaktır.

Koltuğunuzdan kalkma, televizyonu kapatma ve sevdiklerinizle birlikte bulunma fırsatınız olacak. Eğer bir araya gelmek mümkünse, sevgilinizi bir yemek için daha davet etmeyin. Bu sefer farklı bir şey yapmaya cesaret edin, yüzlerinize bir gülümseme getirin. Normal sınırlarınızın ötesine gidin ve daha önce hiç denemediğiniz şeyleri deneyin. Cesurca ilerleyin ve tekrar aşık olun!

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


28 Ekim günlük burç yorumları

Oğlak : Geçmiş deneyimlerden kaynaklanan duygular, özellikle aile üyeleriyle ilgili olarak gereksiz sorumluluklar yüklenmenize neden olabilir. Yaptığınız şeyin diğer kişi için olduğu kadar sizin için de önemli olduğunu anladığınız sürece bu sorun değil. Üstlendiğiniz görevler ne olursa olsun, eski travmaları serbest bırakmanıza ve planlarınıza ve hırslarınıza şekil vermenize izin verebilir. Ve bugün yardım ettikleriniz daha sonra sizin için mücadele ederse şaşırmayın.

Hayatınızın aşkını hayatınıza çekmek için bazı modern şiirleri yüksek sesle okumayı deneyebilirsiniz. Daha da iyisi, biraz yazmayı deneyebilirsin. Kendinizi yeni ve alışılmadık bir hayatta tüm romantizm konusuna yaklaşırken bulacaksınız. Farklı giyinin, yeni bir koku deneyin, saçınızı yeni bir tarzda yapın veya güzel bir aksesuar giyin. Temel olarak, her zamanki rutininizden uzaklaşın ve neyin ortaya çıktığını görün.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Kova : Akrabalar veya komşular bugün size gelip iyilik isteyebilir. Bazıları, istediklerini yapmanızı sağlamak için tam olarak hangi düğmelere basacağını bilebilir. Suçluluk veya diğer olumsuz duygulara kapılmayın. İstersen başkalarına yardım et Aquarius, ama bunu yapmak zorunda olduğun için değil istediğin için yaptığını kabul et. Bu süreçte kendiniz hakkında bir şeyler bile öğrenebilirsiniz.

Kendinizi yalnız kabuğunuzun arkasından çıkarken bulacaksınız ve aşk hayatınızın durumu hakkında olumlu bir şey yapacaksınız. Eğer saklanıyorsanız, mevcut ilişkiniz olan karmaşayla tam olarak yüzleşemiyorsanız, bunu yapmak için zaman ayırın. Cesur olun, kalbinizden konuşun ve daha fazlasını kabul etmeyin. Ültimatom verin ve en iyi atışınızı yapın.

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?


Balık : Yeteneklerinize olan geçici bir inanç eksikliği, bir projeye başlamakta veya normalde yapacağınız bir görevi üstlenmekte tereddüt etmenize neden olabilir. Bu, denemek veya başka birine yardım etmek istediğiniz bir şeyi içerebilir. Kendinize olan inancınız asla göz ardı etmemelidir, ancak eğer öyleyse, sıkı çalışmanın yetenek kadar önemli olabileceğini ve bundan korkmamanız gerektiğini hatırlamak önemlidir!

Ortaklar sizi bugün daha gerçek anlamda kendiniz olmaya teşvik edecek. Deneme dürtüsünün üstesinden gelinecek ve ayrıca dürüst ve açık olacaksınız. Sadece bir kez olsun, kraliyet tavırlarınızın arkasına saklanmayın, maskenizi atmaya ve tamamen kendiniz olmaya cesaret edin. Onu canlandırıcı bir şekilde farklı ve heyecan verici bulabilirsin. Hatta beğenebilirsin. Partneriniz yeni sizden kesinlikle keyif alacak!

Burçların Evliliğe Bakış Açıları

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri

 

Aslan Burcu Nasıl Geri Döner

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli …

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: