28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları. Fazla arkadaşınızın olmadığı mı söyleniyor veya öle mi hissediyorsunuz.. Bu kısmen doğru olabilir, ancak bu durumun pek önem taşımadığınızı bir arkadaşınızın durumunu öğrenince anlayacaksınız.

Koç : 28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları. Bugün çok sayıda yaratıcı çalışmanın bitirilmesi gerekebilir. Yazma ile profesyonel olarak ilgileniyorsanız, bir son tarih belirebilir. Bunu yapmak zor olabilir çünkü aile üyeleri ve arkadaşlar sürekli arayabilir ve mesaj gönderebilir, bu da konsantre olmanızı engeller. En iyi hareket tarzı, kütüphane gibi sessiz bir yere gitmek ve işinizi orada yapmak olabilir. Bunu düşün!

Eğer romantizm arıyorsanız, bugün rutininizden çıkın. Günün enerjisi, sizi daha uzaklara, daha önce hiç denemediğiniz alanlara gitmeniz için motive edecektir. Tamamen farklı olan herhangi bir şey, hayalini kurduğunuz buluşmayı sağlayabilir. Öyleyse, jet ski, geçmiş yaşam gerilemesi veya sanal bir çıkış sergisi olsun, bunun için gidin ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

İyi Bir Ruj İçin Yapılması Gerekenler


28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

Boğa : Bugün arkadaş çevrenizden birçok farklı davet alabilirsiniz? Bir geçit töreni mi, bir konser-gösteri mi, Bir çeşit festival mi? Bazı arkadaşlar onlarla gitmenizi isteyebilir, ancak birçok farklı nedenden dolayı tereddüt ediyorsunuz. İstersen git ama gerekli önlemleri al. Bazı ilginç insanlarla tanışabilirsin. Gitmezsen eğlenmenin başka bir yolunu bul. Hakediyorsunuz…

Aşk, bugün birdenbire şimşek çakması gibi hiçbir uyarı olmadan üzerinize sıçrayabilir. Günün enerjisi beraberinde birçok sürprizi de beraberinde getiriyor. Ancak en büyüğü, bu kişinin size geçmişten her zaman tıkladığınız birini hatırlatması olabilir. Anahtar, benzersiz bir şekilde kendiniz olmaktır. Kimliğinden başka bir şey olmaya çalışmayın. O zaman olması gerekiyorsa – olacaktır.

Gıdı Eritmek İçin Yapılması Gerekenler


28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

İkizler : Şu anda paranızla fazla özgür olabilirsiniz. Genellikle ona dikkat edersiniz, ancak cömertlik ve bolluk ruhu kesinlikle size bağlıdır. Önem verdiğin kişilere karşı cömert olmaya daha yatkınsın Her şey söylenip yapıldıktan sonra paniğe kapılabilirsin ama yapma. Para kazanmada iyisin. Daha sonra biraz kemer sıkmak tamamen mümkündür ve size zarar vermez. Kalbinizi izleyin – sınırlar dahilinde.

Bu gün beraberinde harika bir sürpriz getiriyor. Yolunuza çıkacak benzersiz deneyime hazır olmayabilirsiniz, çünkü bunun mümkün olduğunu asla hayal edemezsiniz. Ancak görünen o ki kader, yepyeni bir yol açarak yolda bir çatal ilan etmek üzere. Ve bu yoldan tek başınıza geçmeyeceksiniz, yanınızda çok özel biriyle.

Hangi Doğal Sabunlar Nelere İyi Geliyor?


 

Yengeç : Genelde konuşmayı seviyorsun, ama şu anda muhtemelen sınırına ulaştın. Geçen hafta bir dizi sanal toplantıya katıldınız ve birçok insanla konuştunuz ve şimdi evde sessizce oturmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınız veya aileniz onlarla sohbet etmekte ısrar ederse, hayır demekten korkmayın. Herkes ne kadar meşgul olduğunu biliyor. Kendinize biraz zaman ayırın ve rahatlayın.

Eşsiz yaklaşımınız nedeniyle size çok geniş bir insan karışımı çekiyorsunuz. Ancak bugün, sizin kadar farklı birini çekme şansınız çok yüksek. Bunu biraz rahatsız edici bulabilirsin, çünkü hiçbiriniz romantizm oyununu normalde oynandığı gibi oynadığınızı kabul etmeyeceksiniz – ama bu eğlenmeyeceğiniz anlamına gelmez.

Karbonatın Faydaları- Mükemmel bir yüz ve cilt için


28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

Aslan : Çok fazla güzel şeylerin içine mi düştünüz? Baya baya güzel günler geçiriyor gibisiniz. Tüm bu bolluk nedeniyle kendinizi havanın altında hissedebilirsiniz. Muhtemelen sakin olmalısın. Önceliklerinizi yeniden düzenlemeyi düşünün. İkinci bir parça çikolatalı kek, enerjinizden ve sağlığınızdan daha mı önemli? Kendini şımartmak ruhun için önemli olabilir, ancak ölçülü olmayı unutma – ve kendini şımartmanın başka birçok yolu olduğunu unutma.

Bugün romantizm bölümünde işler biraz tuhaf görünebilir. Başkalarının sanki başka bir gezegenden geliyormuş gibi davrandıkları ve sadece dünyevi buluşma etiğini anlamadıkları ortaya çıkacak. Peki bu seni nereye bırakıyor? Eğlendirilmiş, dehşete düşmüş, skandal olmuş, baştan çıkarılmış, ikna edilmiş, sevinmiş ve sonunda hayatınızın en harika zamanını yaşıyor. Spontane olun ve harika bir gün geçirin!

Venüs Face nedir?


Başak : Fazla arkadaşınızın olmadığı mı söyleniyor veya öle mi hissediyorsunuz.. Bu kısmen doğru olabilir, ancak bu durumun pek önem taşımadığınızı bir arkadaşınızın durumunu öğrenince anlayacaksınız. Bir sürü arkadaşınız olacağına bir tane sağlam arkadaşınız olsun daha iyi. Bunu bugün anlayacaksınız ve o kişinin size ihtiyacı olacak. Gerekeni yapacaksınızdır…

Bugün, mevcut ilişkinizle ilgili benzersiz bir şey deneme ve gösterme dürtüsünü beraberinde getiriyor. Başkaları şimdiye kadar ikinizi de birbirinizin arkadaşlığından zevk aldığınız için birlikte gördüler, ancak bugün sizi birbirinize bu kadar yakından bağlayan çok özel bir nedeni açıklamaya karar verebilirsiniz. Arkadaşlar bunun gerçekte ne olduğunu öğrendiklerinde şaşırabilirler.

Hızlı Oje Kurutma Yöntemleri


28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

Terazi : Terazi bu gece sizi ve ailenizi bir tür küçük toplantı çekebilir. Belki mümkünse orada birkaç arkadaşla buluşmayı ayarlarsın. Sevdiklerinizle dışarı çıktığınızda kendinizi iyi hissedebilirsiniz, ancak etkinliğin sonunda muhtemelen yorgun olacaksınız. Gün içinde kendinizi besleyici yiyeceklerle güçlendirdiğinizden emin olun. Kendinize iyi bakın, böylece biraz eğlenebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi biraz garip davranıyorsa, bunu ciddiye almayın. Bugün tatlımın tuhaf hobileriyle ortalıkta dolanmak için bir alana ihtiyacı olabilir ve daha özel zevklerini tatmin ettikten sonra geri dönecek. Sizin de bazı benzersiz yeteneklere sahip olabilirsiniz, öyleyse neden şansınız varken onlara bir fırsat vermiyorsunuz?

Kusursuz gamzeli ünlüler


Akrep : Bugün gündemde çok fazla telefon görüşmesi olabilir, Akrep. Ayrıca mahallenizde birkaç son dakika işiniz olabilir. Muhtemelen beklenmedik gecikmeler, kapanmalar ve trafik nedeniyle kolay olmayacak. Bununla birlikte, heyecan ve şevk duygunuz, normalde çok sinir bozucu olan koşullara tahammül etmenize yardımcı olacaktır. Dahası, eğleniyorsunuz! Ona git.

Bugün, eski bir aşkı akla getirebilir. Belki de sizi her zaman iyi hissettirdiği için tekrar buluşmak istediğiniz biri vardır. Şans, onları tuhaf bir kader darbesiyle hayatınıza geri getirebilir ve size bu harika bağlantıyı yeniden kurma fırsatı verebilir.

Nefertiti yöntemi nedir?


Yay : Cüzdan dizeleri üzerindeki her zamanki kontrolünüzü kaybetmiş ve son zamanlarda çok fazla para harcamış olabilirsiniz, Yay. Endişelenme. Hepsi iyi bir amaç içindi. Üstesinden gelemeyeceğin bir şey değil ve kesinlikle seni iflas ettirmek için yeterli değil. Durum zaten sadece geçicidir. Finansal tablo önümüzdeki aylarda sizin için harika görünüyor. En iyi şekilde yararlanın!

Görünüşe bakılırsa, oldukça ev sever ve aile odaklı görünseniz de, yine de bazı oldukça sapkın ilgi alanlarınız var, ancak bunu sevdikleriniz dışında kimseye itiraf etmeye asla cesaret edemezsiniz. Günün enerjisi, kişiliğinizin bir veya daha fazla tuhaf tarafını deneme dürtüsünü beraberinde getirebilir. Kendinize tamamen ve tamamen kendiniz olma izni verin.

Yüze Kese Yapmanın Faydaları Ve Zararları


28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

Oğlak : Genel olarak çok sosyal birisin ve bugün yavaşlamak istemeyeceksin. Samimi kahve çeşitlerinden büyük mahalle eğlencelerine kadar partilere davetiyeler gelmeye devam ediyor, ancak şimdi dikkatlice katılmanın artılarını ve eksilerini tartıyorsunuz. Hayır demek doğanıza aykırıdır çünkü hiçbir şeyi kaçırmak istemezsiniz. Ama şu anda, sizin için en önemli olanı seçmeli ve gerisini bırakmalısınız.

Bu, partnerinizde bazı tuhaf yeni özellikler ortaya çıkarabilecek bir gün. Tatlımın tamamen dışarıda olduğunu düşünmüş ve onları içten dışa bildiğini düşünmüş olabilirsin, ancak temelde olmadığını görebilirsin. En son kaçışlarını onaylasanız da onaylamasanız da, sevdiklerinizde muhtemelen tahmin edebileceğinizden daha fazlası olduğunu kabul etmeniz gerekebilir.

Evde Ugulayabileceğiniz En Etkili Sivilce Maskeleri


28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

Kova : Siz ve evinizin diğer üyeleri aniden bir ev temizliği daha yapmaya karar verebilirsiniz, Kova. Genellikle bu iyi bir fikir olabilir, ancak bugün gerçekten buna ihtiyacı yok ve çok çalışıp çok fazla şey yapabilirsiniz. Şimdi dolaplarınızı gerçekten temizlemeniz gerekiyor mu? Toz ve vakumlayın, ardından bazı süslemelerle çeki düzenleyin ve bu şimdilik yeterli olacaktır. Rahatlayın!

Beraberliğin bugün biraz çılgın bir yanı var. Normalde dahil olduğunuz aynı eski faaliyetlere odaklanmak yerine hem siz hem de şeker pufunuz farklı bir şey yapma havasında hissedebilirsiniz. Deneyebileceğiniz şeyler ne kadar çeşitli olursa, o kadar iyidir. Hatta tamamen New Age’e gidebilir ve öğleden sonrayı kozmik çiftler için harika yeni çevrimiçi terapiler deneyerek geçirebilirsiniz.

Saç Yıpranmasını Önlemek İçin Öneriler


Balık : Şu anda çok fazla insan senin zamanını talep ediyor olabilir, Balık. Bazılarının gerçek endişeleri olabilir ve yardımınıza ihtiyacı olabilir, ancak diğerlerinin gerçekten kendi başlarına ilgilenmeleri gereken belirli gündemleri vardır. Farkı söylemek için sezginizi kullanın çünkü hepsine yardım edemeyeceksiniz. Bir kadın arkadaş en acil ihtiyaç duyabilir. Sadece birine yardım edebilirsen, ona yardım et.

Günün enerjisi, bal demetlerinizle birlikteliğinizi yeni bir şekilde kutlamak istemenize neden oluyor. Aynı eski yerleri ziyaret etmeye ve aynı eski şeyleri yapmaya dayanamayacağınızı düşünüyorsanız, benzersiz bir şey deneyin. Enerjinizi o kadar farklı bir şey yapmaya harcayın ki, onu çalıştırmak için tüm seviyelerde birleşik çabalarınızı gerektirir. Yepyeni bir arkadaşlık duygusunu ortaya çıkarabilirsiniz.

En İyi 10 Fondöten Önerisi

En İyi Saç Düzleştirici Modelleri

Botoks ve brotoks arasındaki fark

10 Yaş Daha Genç Gösteren Pirinç Maskesi

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Aramayı beklediğiniz biri bugün aramayabilir ve bu sizi biraz endişelendirebilir. Telefonu kaldırıp aramak için çok …

Birce Akalay Evlenmeye Karşı!

Önceki gün Arnavutköy’de görüntülenen Birce Akalay, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Oyuncu, “Evlenmek istiyor musunuz?” sorusuna, “Hayır” …

Huzursuz Bacak Sendromu Nedir

Huzursuz Bacak Sendromu Nedir? Bacaklarda karıncalanma uyuşma oluşturan sürekli hareket ettirme ihtiyacı hissettiren özellikle uyku …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: