28 Haziran Pazar Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 28 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 28 Haziran Pazar günlük burç yorumu ;

Güneş günündeyiz. Terazi burcunda ilerleyen Ay, ilk dördül fazında. Terazi burcunun temsil ettiği ilişkiler, işbirlikleri, hukuk, anlaşmalar, diplomoasi, adalet, danışmanlıklar, sanat ve estetik gibi konular gerek kişisel gerekse toplumsal alanlarda önümüzdeki iki gün daha fazla öne çıkabilir. Ay sabah saatlerinde, Yengeç burcundaki Güneş ile dik açı yaparken, İkizler burcundaki Venüs’den olumlu görünüm alacak. Özel ve sosyal ilişkilerimizde önemli hedeflerimiz olabilir ve hemen harekete geçmek isteyebiliriz. Çevremizde hızlı gelişmeler olması mümkün. Bu bizim farkındalığımızı arttırırken kararsız kaldığımız konularda netleşmemizi de sağlayabilir.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları

Enerji gezegenimiz Mars bugün Koç burcuna geçecek. Mars yılın geri kalan bölümünde kendi burcu Koç’ta olacak. Bu dönemde kişisel enerji ve motbiasyonumuz yükselirken, günlük yaşam ve iş alanlarında insiyatif alabilir, cesaretle mücadele edebiliriz. Mars 10 Eylül – 15 Kasım aralığında retro hareket yapacak. Terazi burcundaki Ay akşam saatlerinde Yengeç burcunda gerileyen Merkür ile dik açı yapacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında denge kurmakta zorlanabileceğimiz akşam saatlerinde yakınlarımız ve aile üyeleri ile ilişkilerimizde sorunlar oluşabilir. Ulaşımda ve trafikte de dikkatli olmalıyız. Olaylara objektif bakmakta zorlanabilir, duygularımızın etkisinde kalabiliriz. Gereksiz alınganlıklar ve kırılganlıklar oluşabilir.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Cuma günü hemen hemen her burç farklı bir burcun özelliklerini taşıyacak, ama ortak nokta; dine, …

Şok 8-14 Temmuz İndirim Kataloğu

Şok 8-14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ankastre Set …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: