29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu . Sezginiz bugün her zamankinden daha keskin olmalı, ama şu anda tarihi figürlerle, belki de ruhani disiplinlerle ilişkili insanlarla daha fazla ilgilenme eğilimindesiniz..

Koç : Bugün sosyal bir etkinliğe katılabiliyorsanız, konuşmak istemeyeceksiniz. Herkesin söylediklerini dinlemekten, huzur içinde hissetmekten ve sıcaklığın, müziğin ve arkadaşlığın tadını çıkarmaktan memnun olabilirsiniz. Evde çok fazla zaman geçiriyor olabilirsiniz ve bir süre dışarı çıkmanız gerekebilir. Rahatlayın, sandalyenize yaslanın ve keyfinize bakın!

Bugünkü atmosfer, fırfırlı tüyleri rahatlatacak. Gezegen dizisi, herhangi bir zorluk yaşadıktan sonra düzeltmeler yapmak için bir fırsat yaratır. Romantizm arıyorsanız, talep görüyorsunuz. İnsanlar soğuk ama yoğun tavrınızı takdir ediyor ve o sakin dış görünüşün altında için için yanan bir yanardağın yattığını hissediyor gibi görünüyor. Bugün başarının anahtarı, başkalarıyla ilgilenmek için zaman ayırmaktır. 29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu .

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Boğa : Biri, belki yakın bir arkadaş veya ortak, bugün size küçük bir hediye verebilir, muhtemelen bir kitap. Arkadaşınızın hoşunuza gideceğini düşündüğünden başka özel bir durum olmayabilir. Bu, sıcak ve şefkatli duygular uyandırabilir. Bu kişiyle hatırı sayılır bir zaman geçirmek isteyeceksiniz. Bu kadar hassas ve nazik birini bulmanın nadir olduğunu düşünebilirsiniz.

Aşk, kariyeriniz veya çalışma hayatınızla çok bağlantılı. Belki ikiniz birlikte çalışıyorsunuzdur ya da sevgiliniz yaşamak için yaptığınız şeyle ilişkilidir. Şu andaki göksel veçhesi, ikinizin de ilgi odağından biraz uzaklaşmaya ve birlikte yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Fare yarışından uzaklaşın ve birbirinizin arkadaşlığından gerçekten keyif alın.

Boğa Burcu Aşk Uyumu


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

İkizler : Sezginiz bugün her zamankinden daha keskin olmalı, ama şu anda tarihi figürlerle, belki de ruhani disiplinlerle ilişkili insanlarla daha fazla ilgilenme eğilimindesiniz. Bu konulardaki kitaplar sadece ilginç değil, aynı zamanda bilgilendirici de olabilirdi. Bu insanlar hakkında okurken edindiğiniz içgörüler, şimdiki zamanı daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Okumaya devam et!

Günün gezegen dizisi sizi yakın biriyle ilişkiniz konusunda rahat hissedebileceğiniz bir aşamaya getiriyor. Bugün bağı derinleştirme ve sağlamlaştırma şansı var. Bekarsanız, ilginç biriyle, işle ilgili veya belki aromaterapi masajınızı veya son reiki tedavinizi beklerken tanışabilirsiniz, eğer bunlardan herhangi biri mümkünse. İkinizin de tartışacak çok şeyi olacak.

Başak Burcu Nasıl Geri Döner


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yengeç : Herkes birbiriyle ilgili yeni bir anlayışa ulaşmış gibi göründüğü için, evinde mutluluk hüküm sürüyor. Ayrıca yeni bir huzur ve sessizlik duygusu yaşayabilirsiniz. Herkes okumaya ve kendi projeleri üzerinde çalışmaya, sosyalleşmeye daha az odaklanıyor. Bu senin için harika bir zaman olabilir. Ailenle iyi geçiniyorsun ve ev huzurlu bir sığınak. Zevk almak!

İlginizi Çekebilir  3 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Bugün, finansla veya belki de bir şirketin devralmasıyla ilgili olabilecek özellikle yüksek güçlü bir sanal toplantıda o özel kişiyle karşılaşabilirsiniz. Şu andaki göksel görünüm, sorunlar yoğun olsa da, toplantınızın çok uyumlu olacağını gösterir. Daha sonra biraz akşam yemeği ve bir kadeh kaliteli şarap içerek rahatlatıcı bir konuşma yapmayı kabul etmen gerekebilir. Bu, gelecek birçok muhteşem gecenin başlangıcı olabilir.

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Aslan : Bugün muhtemelen bir partnerle içeren bir tür sanal grup etkinliğine katılabilirsiniz. Siz ve arkadaşınız grubun hedeflerini tartışırken aktif bir rol oynayabilirsiniz. Herkese – partnerinize, grup üyelerine, hatta topluluğa – güçlü bir şekilde bağlı hissediyorsunuz. Bütün akşam seninle kalabilecek sıcak, tüylü bir his.

Bugün üzerinizde yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisi olan biriyle tanışma olanakları çok yüksek. Şu andaki göksel görünüm, bunun en azından beklediğiniz anda gerçekleşebileceğini, mümkünse yıldızlı bir gökyüzü altında şarap ve yemek yiyebileceğiniz ve romantik bir şekilde eğlenebileceğiniz bir yerde olabileceğini gösteriyor. Aşkı bulabileceğiniz diğer yerler, yüksek öğrenimle ilgili çevrimiçi ruhani tartışmalar veya gruplar sırasında olabilir.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Başak : Mesleki hedeflerinizle ilgili koşullar değişiyor. Uzun zamandır bir değişiklik hakkında düşünüyor olabilirsiniz, ancak bugün tanıştığınız biri, belki de sosyal veya gündelik bir durumda, sonunda karar vermeniz gereken motivasyonu sağlayabilir. Bu sadece dışsal değişikliklerin sonucu değil. Sen de değişiyorsun. Mevcut işinizi seçtiğinizde olduğunuz kişi değilsiniz.

Bugün birini daha derinlemesine tanımak için harika bir fırsat var. Belki geçmişte karanlık bir at gibi göründüler ve onların amaçlarını anlayamamış veya sizin için gerçekten bir şey hissedip hissetmediklerini bilmiyor olabilirsiniz. Olumlu bir hareket yapmanın ve gerçeği keşfetmenin zamanı gelmiş olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Terazi : Manevi ilkelerinizi yaşama biçiminize uygulama konusunda muhtemelen iyisiniz. Özellikle başkalarını derinlemesine anlamak söz konusu olduğunda, bugün bunda özellikle iyisiniz. Her türden ilişki, en azından önemli olanlar, muhtemelen büyüyecek ve gelişecektir. Yok olmayacaklar. Bu sizin için büyük bir dış ve iç değişim zamanıdır. En iyi şekilde yararlanın!

İlginizi Çekebilir  Tavuk Kaburga Tarifi ve Malzemeleri

Bugün ilişkinizi harika bir şekilde derinleştirme şansınız var. Şu andaki göksel veçhesi, değer verdiğiniz birinin nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlamak için zaman ayırabileceğinizi gösterir. İlişkinizin, ikinizin de rahat edeceği kolay bir hızda ilerlemesine izin verin. Bu, birbirinizi gerçekten daha kişisel bir düzeyde tanımanızı sağlayacaktır.

Burçların İlk Öpücüğü Ne Zaman Olur?


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Akrep : Genellikle daha dışa dönüksünüz, ancak bugün bu kalıbı bozabilirsiniz. Düşünceli bir ruh hali içinde olabilir ve metafizikten felsefeye, paraya ve geleceğe kadar her şeyi merak ediyor olabilirsiniz. Temelde yaşam hakkında olumlu hissediyorsunuz, ancak şu anda bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Hangi yöne gideceğinize karar vermeden önce biraz düşünmeniz gerekebilir. Kendinize biraz zaman verin.

Yakın kişisel ilişkilerinizle ilgili olarak yavaşlama şansınız var. Bu, hızı çok hızlı belirleme zamanı değil, her şeyin kendi yolunda ve zamanında gelişmesine izin vermenin zamanıdır. Günün göksel yönü bunu yapma fırsatı verir. Birlikte yapılacak şeyler varsa, yakınlık hissinin ve bunun getirdiği yenilenmiş sıcaklığın tadını çıkarın.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yay : Bugün hem arkadaşların hem de sevgilinin arkadaşlığını isteyebilirsin. Muhtemelen iyi yemek, iyi müzik ve harika sohbet havasındasınız ve eğer herhangi bir şekilde mümkünse elde edeceğiniz şey budur. Daha sonra bir aşk partneri ile baş başa zaman geçirip son konuşmaları düşünebilirsiniz. Bazıları daha derin düşünmeye değer olabilir. Keyifli bir gün ve harika bir akşam geçirin.

Bu sıcak ve rahatlatıcı bir gün, sevgilinize yakın olmanın size derin bir güvenlik hissi verdiği. Şu andaki göksel görünüm size rahatlama şansı verir. Aranızda çok az çatışma olduğu için, ikiniz de birbirinizin ilişki hakkında, yaşam hakkında, her şey hakkında söylediklerini dinlemekten mutlu oluyorsunuz. Sadece o şefkatli beraberlik hissinin tadını çıkarın.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Oğlak : Şu an oldukça güçlü hissediyorsun. Muhtemelen oldukça sağlıklısınız ve zihniniz keskin. Hayatınızın artık eskisi gibi görünmeyen bazı alanlarını aştınız. Bunlardan biri işiniz olabilir. Öncelikle para için aldığınız bir işi bırakıp gerçekten sevdiğiniz bir mesleğe girmeyi düşünebilirsiniz. Sizin için çalışıyorsa yapın.

İlginizi Çekebilir  MasterChef Türkiye dokunulmazlar ve eleme adayları belli oldu

Normalde zevk aldığınız heyecana kıyasla bugün atmosferi biraz sıkıcı bulabilirsiniz. Cazibe, ışıltı ve ilgi odağı olma hissini seviyorsunuz. Sevdiklerinizle aranızda kesinlikle iyi bir enerji var, ancak bu özellikle tutkulu değil, daha yumuşak ve yatıştırıcı. Dinlemek için zaman ayırmak çok faydalıdır.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Kova : Önemli bir başkası olan Aquarius ile her zamankinden daha iyi anlaşıyor musunuz? Öyleyse, muhtemelen partnerinizin ne düşündüğüne, hissettiğine, neye ihtiyaç duyduğuna ve ne istediğine daha fazla uyum sağlamış olmanızdır. O gerekli olduğunu bile bilmeden bir şey getirebilirsiniz. Bu, sevdikleriniz hakkında yeni bir anlayışa ulaşmanıza yardımcı olabilir. Akışa gidin ve en iyi şekilde yararlanın. Yaptığına sevineceksin.

Siz ve eşiniz arasında çok fazla iyi his ortaya çıkıyor. Son zamanlarda herhangi bir zorluk veya üzüntü yaşadıysanız, bu, birbirinizin söyleyeceklerini dinlemek ve telafi etmek için harika bir zamandır. Şu andaki göksel görünüm, birbirine yaklaşma ve bir şeyler tekrar birlikte yapmaktan zevk alma fırsatı yaratır. Hayat tatlıdır.

Burçlara Göre Beslenme Önerileri


29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Balık : Bugün evde barış hüküm sürüyor. Hane halkı üyeleri birbirleriyle neredeyse telepatik olarak iletişim kurabilir. Garip bulabilirsin, ama şaşırtıcı olmamalı. Sonuçta, bir süredir birlikte yaşıyorlar! Evde barış için iyidir. Başkasını rahatsız eden şeyleri hissedebilir ve bunlardan kaçınabilirler. Bu size hoş bir nefes alma alanı sağlamalıdır.

Gezegen yapısı, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle ne kadar mümkün olursa olsun eğlenebileceğiniz huzurlu bir gün geçirmenizi sağlar. Birlikte yapmayı planladığınız her şey için kolay bir atmosfer var ve düzenlemeler yerine oturuyor gibi görünüyor. Bekarsanız, doğru kişiyle tanışma fırsatları bir meditasyon programı veya manevi ilgiler yoluyla gelebilir.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları

 

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi

Günlük Gökyüzü Yorumu –  29 Ağustos Cumartesi

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: