29 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 29 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 29 Haziran Pazartesi günlük burç yorumu ;

Ay günündeyiz. Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün ilişkilerde hak, eşitlik ve uyum arayışımız artabilir. İşbirlikleri, sosyal konular, sanatsal kavramlar ön plana çıkabilir. Ancak bu konularda bazı memnuniyetsizlikler hissedebiliriz. Özel ve sosyal ilişkilerde de denge kurmamız bugün biraz zorlaşabilir. Ruhsal, bedensel ve zihinsel hassas olabileceğimiz sabah saatlerinde kronik sorunlara ve ağrılara dikkat etmeliyiz. Ay öğleden sonraki saatlerde, Oğlak burcundaki Jüpiter ve Plüton ile dik açı yapacak.

Sevişirken Yapılması Gerekenler

Günlük görev ve bedensel kendimizi yorgun ve kısıtlanmış hissedebiliriz. Gün içerisinde ilişkilerde kişisel isteklerimizde daha hırslı ve kararlı olabiliriz. İlişkilerimizde aşırı talepkar davranırsak bu agresyon ve huzursuzluk yaratabilir. Gün içerisinde karşımızdaki kişilerin ihtiyaçlarını önemseyip, adil davranmaya çalışmalıyız. Terazi burcundaki Ay 16:01’den itibaren önemli bir açı yapmayacak ve boşlukta ilerleyecek. Akşam saatlerinde önemli işlerle ilgilenmek ve kararlar almak verimli olmayabilir. Belirsizlikler ve kararsızlıklar artabilir. Bu nedenle dinlenmek veya keyif aldığımız konulara zaman ayırmak daha doğru olabilir.


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Keşkek Tarifi ve Gerekli Malzemeler

Keşkek Ege’nin Muğla yöresine has bir yemektir. Ana malzemeleri et ve buğday olan bu yemek, …

Tavuk Kaburga Tarifi ve Malzemeleri

Tavuk kaburga gerek misafirler için gerek aileniz için hazırlayabileceğiniz lezzetli ve doyduran bir yemek olarak …

30 Haziran Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 30 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: