3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları. Bugün ilk görüşte aşık olmayı bekleyin. Yeni biri sahneye çıkacak ve anında bir çekim hissedeceksiniz. Kalıcı bir şeye dönüşüp dönüşmediği kesin değil, ama ne olursa olsun, bu kişiyi uzun süre hatırlayacaksınız! 

Koç : İşin ile ilgili üzücü haberler alabilirsin. Hiyerarşide bir sarsıntı olabilir veya otorite konumunda biri aniden ayrılabilir. Siz ve iş arkadaşlarınız iş güvenliği hakkında anlık korkularınız olabilir, ancak muhtemelen yersizdirler. Güvenliğiniz bu olaylardan kurtulacak ve muhtemelen daha önce olduğundan daha iyi durumda olacaksınız.

Bugün bu ekstra işbirliği dokunuşunu yaşayacaksınız. Çatışma varsa, birbirinize belirli sorunlar hakkında ne hissettiğinizi bildirerek ve bir çatlak olabilecek yerde iyileşme fırsatı yaratmak istediğinize karar vererek bunu çözebilirsiniz. Etrafta pek çok iyi niyet olduğu için bu sürece başlamak kolaydır. 3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları. 

Burçların Ayrılık Belirtileri


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Boğa : Bugün ilk görüşte aşık olmayı bekleyin. Yeni biri sahneye çıkacak ve anında bir çekim hissedeceksiniz. Kalıcı bir şeye dönüşüp dönüşmediği kesin değil, ama ne olursa olsun, bu kişiyi uzun süre hatırlayacaksınız! Yeni sanatsal ifade biçimlerine de aniden ilgi duyabilir ve videografiyi veya bilgisayar grafiklerini öğrenmeye başlamak isteyebilirsiniz.

Derin ve anlamlı bir sohbet olan bugün en sevdiğiniz hobinin tadını çıkarabilirsiniz. Sevgilinize karşı duygularınız hakkında konuşma fırsatınız var, ancak aynı zamanda her ikinizi de rahatsız eden geçmişten gelen bir konu hakkında özel olarak konuşmanız gerekebilir. Bunda daha derin anlamı bulun, o gün çok değerli olacak.

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

İkizler : Teknolojinin harikaları bugün evinize gelebilir, İkizler. Bilgisayar veya telefon gibi bazı yeni ekipmanlar satın alabilir veya son teknoloji ürünü bir ev eğlence merkezine gitmeye karar verebilirsiniz. Hangisi olursa olsun, aile üyeleri yeni oyuncaklarınızı nasıl kullanacaklarını öğrenirken evinizin içinde ve çevresinde çok sayıda etkinlik bekleyin. Herkes için heyecan verici olacak!

Zamanınızı yapmaktan hoşlandığınız şeyler hakkında konuşmak utanç verici olabilir. Tatilde bile çalışmaya bayılıyorsunuz ve ayrıca organize etme ve disiplin yoluyla başarma yeteneğinizi de seviyorsunuz. Belli bir konuda gerçekten rahatlamak için bugün işinizi kesinlikle kesmişsinizdir. Endişelerinizden vazgeçmeniz ve keyfinize bakmanız gerekir.

Başak Burcu Nasıl Geri Döner


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Değerli ve ilginç bilgiler, modern teknolojiyle önünüze gelebilir. İnternette size heyecan verici yeni bir ilgi uyandıran, belki de bilimler, okült veya metafizik ile ilgili yeni bilgiler keşfedebilirsiniz. Astroloji için bir yetenek bile keşfedebilirsin. Çevrimiçi grup faaliyetleri, özellikle insani yardım arayışlarıyla ilgili olanlar, şimdi çekici olabilir.

Sık sık o mükemmel romantik tatili umuyorsunuz. Bununla birlikte, genellikle kendi benzersiz işinizi yapmakla o kadar meşgulsünüz ki, bazen romantizmi sizi çoktan boğana kadar fark etmiyorsunuz ve kesinlikle bayılıyorsunuz. Burası bugün kendinizi bulabileceğiniz, çoktan aşık olduğunuz ve az önce ne olduğunu merak ettiğiniz yerdir. Merak etmeyin; sonunda ona en coşkuyla yaklaşacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Aslan :  Banka bakiyenizi artırmanıza yardımcı olacak teknolojiye bakarken finans yeni bir boyut kazanabilir. Çevrimiçi yatırım yapmaya veya yeni kayıt tutma yöntemlerini denemeye karar verebilirsiniz. Ne denerseniz deneyin, finansal geleceğiniz için iyiye işaret olacaktır. Bir iki şanslı mola da bekleyin.

 İş ve oyun arasında seçim yapma hakkınız var. Her iki seçenek de bugün çok mümkün. Sanal bir yönetim kurulu toplantısının ortasında olabilirsiniz, ancak bir dakikalığına sıkılmayacaksınız çünkü ekranın tam karşısında, aşk onun hilelerinden birini oynuyor ve yardım edemezsiniz, ancak tamamen altüst olabilirsiniz. Şu anda çalışıyor olabilirsiniz, ancak kesinlikle daha sonra oynayacaksınız.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak : Tuhaf, beklenmedik gelişmeler bugün hayatınızı alt üst edebilir. Para işin içinde olabilir. Sonunda yeni bir hayata yol açan kapıları açan yeni insanlar gelebilir. İlk görüşte aşık bile olabilirsin. Böyle garip bir gün için tahminlerde bulunmak kolay değil. Yatağa girdiğinizde uyandığınızda olduğunuz kişi olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu bir ömür boyu tatil olabilir mi? Günün gezegensel takımyıldızı bunun olabileceğini gösteriyor. En azından, her zaman bir araya gelmedikleri için çok hoş olan bir tutku ve gerçek arkadaşlık duygusunu deneyimleme fırsatına sahipsiniz. Bu şansın sizi geçmesine izin vermeyin – kaçırmak için çok iyi. Maviye ne kadar çok ulaşırsanız, hayat o kadar iyi olur.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bugün film, müzik ve video sizi büyülüyor olabilir. İzlemek istediğiniz film yapımı, ses mühendisliği veya videografiye yeni bir ilgi keşfedebilirsiniz. Bu alanlar hakkında okumaya ve öğrendiklerinizi izlediğiniz filmlere ve duyduğunuz müziğe uygulamaya karar verebilirsiniz. Bu becerileri öğrenme konusunda ciddiyseniz, şimdi bunun tam zamanı. Zevk alacaksınız!

Çok yoğun bir yeteneğe sahipsiniz, ancak genellikle görünürdeki kayıtsızlık ve “kolay gelen, kolay yürü” tutumunun arkasına saklanma eğilimindesiniz. Bugün yine de tutkunuzun ortaya çıkmasına izin vermek daha iyi olabilir. Geçip gittiğini boş yere izlerseniz büyük bir şansı kaçırabilirsiniz. Nasıl hissettiğinizi gösterin ve sonuçtan memnun kalacaksınız.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Akrep : Macera aramak için güçlü bir dürtüye sahip olabilirsin. Egzotik bir yere spontane bir yolculuk yapmak, heyecan verici alanlarda yeni insanlarla tanışmak veya belki paraşütle atlama kadar çirkin yeni eğlenceler denemek isteyebilirsiniz. Mümkünse onun peşinden git, ama bu dürtü hayatının bir bölümünde can sıkıntısını gösterebilir. Gelecekteki durgunluktan kaçınmak için yaşam tarzınızda neyi değiştirebilirsiniz?

 Partnerinizin aklında bir şeyler olabilir, yakında keşfedeceğiniz aslında oldukça iyi bir plan. Ama senden daha derin bir bağlılık duygusu içeriyor. Bu gerçekten ilişkinin kalitesini test edecek. Böyle bir anlaşmaya girmeye hazırsanız – tek yapmanız gereken “evet” demek. Kalbini Dinle.

Burçların Güçlü Yönleri

 

İlginizi Çekebilir  1 Eylül Salı Günlük Burç Yorumu

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yay : Beklenmedik bir kariyer molası önünüze gelebilir. Heyecan verici ve cesaret verici ve biraz da korkutucu olmalı! Endişenin sana ulaşmasına izin verme. Bu fırsatın sizi geçmesine izin vermek istemeyeceksiniz. İyi talihiniz bazı iş arkadaşlarınızda kıskançlık uyandırabilir, ancak bunun da sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Sadece topu yuvarlamak için yapmanız gereken şeyi yapın ve ardından devam edin.

Şimdiye kadar sadece geçerken fark etmiş olabileceğiniz birine karşı bugün yoğun bir çekim hissedebilirsiniz. Bu kişiyi gerçekten o kadar iyi tanımadığın için, açıklanamaz şekillerde kendini çok çizilmiş hissediyorsun. Yine başka bir düzeyde, onları son derece iyi tanıyorsunuz ve sizi bir mıknatıs gibi daha da yaklaştıran şey bu duygudur.

Burçlar ve Koronavirüs


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Geleceğinizde uçakla bir seyahat olabilir. Mümkün olduğunda uzak ülkeleri veya yabancı toprakları gezmeyi planlıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ilişkili olduğunuz bir grupla gidebilirsiniz. Alışılmadık yeni ilgi alanları dikkatinizi çekebilir ve sizi daha fazla çalışmaya teşvik edebilir. Çevrimiçi bir atölyeye kaydolabilirsiniz. Ufkunuzu genişletmeyi bekliyorsunuz. Kendinizi çok ince yaymamaya dikkat edin.

Bugünkü yakın ilişkilerinizle ilgili harika bir derin bakım kalitesi ve tutkulu bağlılık var. Şimdi, düzenlemeyi daha da kalıcı hale getirmek veya bir şekilde yeniden taahhüt etmek istediğinizi düşündüğünüz bir aşamaya geldiniz. Güven ve neşe ile ilerleyin! Belki bir balayı, hatta ikinci bir balayı kartların arasında.

Burçların Kontrol Edemediği Duygular


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Kova : Olağandışı deneyimler bilimlere veya sihir ya da simya gibi gizli uygulamalara yeni bir ilgi uyandırabilir. Bu tür konuları, Kova burcunu incelemeye başlamak veya astroloji üzerine resmi bir çalışmaya başlamak için mükemmel bir zamandır. Şanslı bir para molası bugün size gelebilir. Bu bir hediye veya geri ödenmiş bir kredi olabilir. Eğiliminiz dışarı çıkıp hepsini harcamak olabilir. Kendine iyi bak!

Eviniz için güzel bir şey satın alarak hayatınızdaki o özel insanı takdir ettiğinizi gösterebilirsiniz. Bir evi paylaşsanız da paylaşmasanız da, bu hediyeyi ekstra güzel yapın, muhtemelen zevkli bir sanat eseri, bir heykel veya başka bir ülkeden bir şey. Bu sadece sevgilinizi tatlı tutmakla kalmayacak, aynı zamanda kendinizi gerçekten iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Balık : Evdeki veya mahalledeki üzüntüler ani bir hareket kararına yol açabilir ve bu da büyük bir faaliyete neden olabilir. Nereye gittiğinden henüz emin olmayabilirsin. Böyle zamanlarda organizasyon ve disiplin çok önemlidir, Balık. Listeler yapmak ve bitirdiğiniz her görevi çizmek faydalı olabilir. Panik yapmayın. Bu başınıza gelen en iyi şey olabilir.

Bugün kendi içinde iyi hissediyorsun, harika görünüyorsun ve çok popülersin! Günün gezegensel takımyıldızı, en çekici özelliklerinizi ortaya çıkarıyor. Ancak bekarsanız ve romantik bir ilişki arıyorsanız, niyetlerinizi netleştirmenin bir yolunu bulmanız gerekecektir. Biraz yoğun görünüyorsun ve kimseyi korkutmamak için biraz sakinleşmen gerekebilir.

 

Burçlara Göre Çiçek Tercihleri

Burçların İlişki Adımları

 

İlginizi Çekebilir  Arnavut Ciğeri Tarifi

Burçlara Göre Hastalıklar

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Halil Sezai : odun parçasını şaka amacı ile kendisine uzattım!

Film çekimi nedeniyle tartıştığı komşusunu darp eden ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Halil Sezai'nin savcılıktaki ifadeleri ortaya ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: