30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları . İşler ağır bir şekilde ısınmaya başladığında duygular düşüncelerinizi bulanıklaştırabilir. Her şeyi hafif ve enerjik tutma çabası içinde, durumun özünü kaçırıyor olabilirsiniz. 

Koç : Sözleriniz bugün birinin kulağına keskin bir şekilde düşebilir, bu yüzden sahip olabileceğiniz etkinin farkında olun. Ancak bu, gerçek konuşma konusundan kaçınmak için mesajınızı yalanlarla sulandırmanız gerektiği anlamına gelmez. Gerçeğe açılıp onu olduğu gibi söylediğinizde güçlü bir duygusal tepkinin ortaya çıkma eğiliminde olduğunun bilincinde olun.

Olduğunuz gibi kalmanıza izin vermenin tek yolu, kendi davranışlarınızla dalga geçmenizdir. Her seviyedeki deneyler, özellikle aşk hayatınızda bugünün olaylarını en iyi şekilde tanımlar. Bunun için her zamanki hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyleri bırakmanız ve tamamen açık fikirli olmaya hazır olmanız gerekir. Aşk, sıçramalarda ve sınırlarda hemen gelişebilir.

Sevdiğini Söylemeden Önce Yapılması Gerekenler


30 Ekim günlük burç yorumları

30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Boğa : Biraz ikiyüzlü olmak zorunda kalabilirsiniz, bundan dolayı utanmayın, gerçi bu duygu zaten pek size göre değil. Tanıştığınız insanları hayal kırıklığına uğratmak istemeyebilirsiniz, bu yüzden duymak istediklerine uyacak şekilde gerçeği esnetmeye başlarsınız. Bir dakika sonra, sizin hakkınızdaki tahminini korumak için bir başkasına bunun tam tersini söyleyerek kendinizi yakalayabilirsiniz. Kim olduğunu anla ve ona bağlı kal. Başkaları senden hoşlanmıyorsa, bu onların sorunu senin değil.

Bir şey bugün son derece rafine duyarlılıklarınızı şok edebilir, ancak ilk tepkinizin üstesinden gelirseniz, işleri daha rafine yönteminize uyarlayabileceğiniz bazı yeni fikirler bile keşfedebilirsiniz. Aşk, bugün geleneksel anlamda romantik olmaktan çok deneysel ve alışılmadık bir şeydir. Ama yine de anlayacağınız gibi belli bir çekiciliği var!

Burçların Ayrılık Şarkıları


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

İkizler : Birisinin size, ruh haliniz üzerinde önemli bir etkiye sahip olma eğiliminde olan sert sözlerle yaklaştığını fark edebilirsiniz. Mevcut eylemlerinizi veya gelecekte yapmayı planladığınız eylemleri sorgulamaya başladığınızda felç olduğunuzu bile fark edebilirsiniz. Devam etmeden önce işleri çözmek için biraz yalnız zaman geçirin ve hayatınızı değiştirecek sert hareketler yapın.

Sevdiğiniz birini yepyeni ve farklı bir şekilde tanımanız için size ilginç bir fırsat sunulacak. Herkesin gizli ve hiçbir zaman veya nadiren yüzeye çıkmayan yanları vardır. En azından partnerinizden (mevcut veya muhtemel) iki kat daha fazla hoşlandığınızı görebilir ve hatta sevgilinize her zamankinden daha derinden ve tutkuyla aşık hissedebilirsiniz!

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Bugün önemli bir karar vermen gerekebilir, Yengeç. Birisinin kuma bir çizgi çizdiği ve onu geçmeniz için size meydan okuduğu noktaya geldi. Bulunduğunuz yerde kalıyor ve o kişi olmadan devam ediyor musunuz, yoksa onlara katılıyor ve hedeflerini ve eylemlerini destekliyor musunuz? Bugünkü çatışma, kafanız ve içgüdünüz arasındadır. Seçimlerinizi ikiyle sınırlamayın. Her zaman tavizler vardır.

Bugün gerçekten sınırlarını zorlayabilirsiniz. Her zaman ufkunuzu genişletmeyi ve gözlerinizi daha da yükseğe çıkarmayı seviyorsunuz. Aşk ve romantizm söz konusu olduğunda, daha deneysel bir yaklaşım da benimseyebilirsiniz. Başkaları güdülerinizi sorgulasa bile, bir şeyler denemekten korkmayın. Kendini iyi hissettiriyorsa neden endişelen!

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Aslan : Bugün bir adım daha yükselirken, dağın büyük bir kısmının daha önce hesaba katmadığın farkına varabilirsin. Belki de yolculuğa başladığınızda tırmanmanın bu dik kısmı aşağıdan görünmüyordu. Panik yapmayın. Bilinmeyene aşırı tepki vererek, dengenizi kaybedebilir ve dağın karşısında kayabilirsiniz. Kendinizi toplayın, dinlenin ve stratejinizi adım adım planlayın.

Bugün her şeyi farklı yapmak isteyeceksiniz. Farklı veya deneysel fikriniz diğerlerinin daha hafif ve daha ince bir versiyonu olsa da, bu onun daha az heyecan verici olduğu anlamına gelmez. Muhtemelen bunu devam ettirmeyecek olsanız da, farklı bir sevgi türünde tek seferlik bir deney, sizin için bazı yeni kapılar açabilir.

Evde Kolayca Hazırlanabilecek Saç Bakım Maskeleri


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Başak : Eylemlerinizi aşırı analiz etmemeye çalış. Her yönü birbirinden ayırmaya devam ederseniz, hiçbir yere varamayacaksınız. Bu ilke duygularınız için de geçerlidir. Yolunuza çıkan her duygudan mantıklı bir anlam çıkarmaya çalışmadığınızdan emin olun. Duygular, deneyimlemeniz için oradadır. Kafanızdan değil, kalbinizden akmalarına izin verin.

Genelde yeni ve deneysel herhangi bir şeyin emsalini oluşturduğunuz için, ancak kendilerini özgür kılmak ve kendilerine benzersiz insanlar olmalarına izin vermek için biraz yardıma ihtiyaç duyan insanlara öğretmen rolünü üstlenebilirsiniz. gerçekten öyleler. Uzanarak başkalarının kalplerini açacaksınız.


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Terazi : Eylemleriniz mantıklı düşüncenize aykırı olabilir, ancak bu ille de kötü bir şey değil Terazi. Düşünceler ve duygular bugün agresif bir şekilde çatışmaya meyillidir, ancak bu, ortaya çıkan yıkımın kurbanı olmanız gerektiği anlamına gelmez. İlk darbeden sonra hayatta kalan büyük parçalara dikkat edin. Bunları güçlü yönleriniz olarak kabul edin ve daha küçük parçaları geride bırakırken onları yeniden inşa etmeye çalışın.

Aşk hayatınız söz konusu olduğunda normalde yumuşak, romantik bir görünümün tadını çıkarırsınız. Kendinizi içine soktuğunuz durumlar, üzerinizde önemli bir izlenim bırakacak gerçek hislerden yoksun görünebilir. Bununla birlikte, aşka daha deneysel bir yaklaşımı olan başkalarıyla iletişim kurmaktan keyif alacaksınız ve bu derin ve samimi bir şeye yol açmasa da, sıcak ve harika arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yanak ve Gıdık Sarkması için Ne Yapılmalı


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Akrep : Mükemmel bir plana sahip olabilirsiniz, Akrep burcu. Doğru insanlarla iletişim kurdunuz, veri toplamak için uygun noktalara gittiniz ve tüm kaynaklarınız aynı hizada. Ancak bazı nedenlerden dolayı, bu planı her uygulamaya başladığınızda, üstesinden gelinemeyecek kadar zor görünen duygusal zorluklarla karşılaşırsınız. Bunun sizi hayallerinizden alıkoymasına izin vermeyin.

Tüm seviyelerde deneyler bugünün parolası. Siz veya sevgilinizin günü her türlü yeni şeyi denemekten başka bir şekilde geçirmenizin bir yolu yok. Farklı yiyecekler yiyin, farklı kıyafetler giyin, birbirinizle yeni şekillerde konuşun. Rutinler deli gömleği gibi olabilir ve özellikle aşk hayatınızda herhangi bir spontanlığı engelleyebilir. Bir kereliğine biraz çılgın ol!

Gerçek ve Sahte Parfümü Nasıl Ayırt Ederiz


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün olabileceğini düşündüğünüz şey, gerçekte olanın tam tersi, Yay burcu. İşlerin nasıl ilerlemesi gerektiğine dair güçlü bir zihinsel resminiz olabilir, ancak sonunda tamamen farklı bir eylemde bulunabilirsiniz. Vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun her bölümünü meşgul etmeye çalışın, böylece gerçekte hangi aktiviteyi yaptığınızdan bağımsız olarak hepsi aynı sayfada olsun.

Aşk her zamanki gibi aynı yerlerde bulunmayacak. Bugün aşkı bulmanın tamamen yeni ve farklı bir deneyim olması gerektiğini göreceksiniz. Genellikle sıcak, baharatlı veya yabancı yiyeceklere aşık olmasanız da, en azından biraz avangart olan bazı paket yiyecekleri deneyerek fayda sağlayacaksınız. Patateslerin tadı aynı olmayabilir, ancak aşk hayatınız iyileşebilir.

Burçların Zayıf Yönleri


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Oğlak : İşler ağır bir şekilde ısınmaya başladığında duygular düşüncelerinizi bulanıklaştırabilir. Her şeyi hafif ve enerjik tutma çabası içinde, durumun özünü kaçırıyor olabilirsiniz. Tüm sorunlara çok hızlı bakmayın. Bilmecenin cevabı tam karşınızda. Soluklanmak için bir dakika durun ve aradığınız çözümleri bulacaksınız.

Bazı çok orijinal toplama replikleri bugün ters gitmeyecek. “Merhaba yabancı!” onlardan biri olmayacak. Geçmişte birinci sınıf rol modeller olarak hareket eden birçok yetenekli bayandan orijinal bir alıntı deneyebilirsiniz. Daha da iyisi, kulağa biraz tuhaf gelse bile kalbinizden konuşun. Birisi kesinlikle çabalarınızı takdir edecek.

Burçların Güçlü Yönleri


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Kova : Büyülü olaylar bugün en olası olmayan yerlerde gerçekleşebilir. Belki de belirli bir ortamda birini görmeyi bekliyorsunuz. Onu orada görmeseniz bile, tamamen farklı bir yerde özel bir etkinlikte buluşacaksınız. Hedefiniz ana odak noktanız olsun. Bırakın yolculuğun detayları, nasıl olurlarsa olsunlar yerine otursun.

Bunu pek çok insana itiraf etmeyecek olsanız bile, belirli bir seviyede aşka çok deneysel bir yaklaşımınız var. Bu olasılığı biraz daha araştırmak için bir dürtüye sahip olacaksınız. Siz ve sevdiğiniz biri bazı heyecan verici yeni teknikleri denemekten zevk alabilir ve bununla yüzleşelim, bu tür bir ruh halindeyken utangaç bile değilsiniz. Devam edin ve biraz eğlenin!

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

30 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Balık : Grubun geri kalanı gibi düşünmediğinizi fark ederseniz paniğe kapılmayın Balık. Aslında bu muhtemelen iyi bir şeydir. Kalabalığa ayak uydurarak, bazı durumlarda belirli bir şekilde davranmanız beklenebilir. Çok geçmeden, birkaç çubuğa asılmış ve bilinmeyen bir el tarafından manipüle edilmiş bir kukla gibi yaşıyorsunuz. Kendin için düşün.

Partneriniz (mevcut veya muhtemel) muhtemelen daha maceracı olacak ve hayata daha deneysel bir yaklaşım benimseyecektir. Ancak, ne giyerlerse hissederlerse ya da saçlarını nasıl yaparlarsa yapsınlar, bugün görünmeye karar verirler – sadece gülmeyin. Eşsiz varlıklarının tamamını keşfetmeleri için ücretsiz oynamalarına izin verin. Onlara kendileri olma izni verirseniz sizi sonsuza dek sevecekler.

Burçların Korkunç Özellikleri

 

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?

 

Burçların Kadınları Aşık Olunca

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli …

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: