30 Haziran Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 30 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 30 Haziran  günlük burç yorumu ;

Mars günündeyiz. Ay 01:47’de Akrep burcuna geçecek. Akrep burcunda ilerleyecek olan Ay güne tutkulu ve hırslı enerjiler verebilir. Gizemli ve bilinmeye konular, ruhsal kavramlar ilgimizi çekebilir. Sabah erken saatlerde Ay, Kova burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Güne karamsar ve yorgun enerjilerle başlayabiliriz. Günlük yaşamın sorumlulukları ve ciddi konular üzerimizde baskı yaratabilir. Öğleden sonraki saatlerde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile karşıt açıda olacak. Ruh halimiz ve daha huzursuz ve heyecanlı olurken, ani ve sürpriz gelişmeler günün temposunu hızlandırabilir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Akşam saatlerine doğru Ay, Yengeç burcundaki Merkür ile de uyumlu görünüm yapacak. Sezgilerimizin ve duygularımızın güçlenmesi yakın ilişkilerimizde empati yapmamızı kolaylaştırabilir. Geçmiş anılar ve bilinçaltımızdaki duygu ve düşüncelerin üzerimizde etkisi güçlenebilir. İlginç eş zamanlılıklar ve nostaljik durumlarla karşılaşabiliriz. Bugün Jüpiter ve Plüton Oğlak burcunda kavuşuyor. 2020’in en önemli gezegen hareketlerinden olan kavuşum yıl içinde bir kaç kez tekrarlanacak. Bu kavuşum büyük planda özellikle kollektifi ilgilendirecek toplumsal yapılarda devlet büyük kurumlar, finansal piyasalar, hukuksal alanlarda güçlü baskılar ve dönüşümlere zemin hazırlayabilir.


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Keşkek Tarifi ve Gerekli Malzemeler

Keşkek Ege’nin Muğla yöresine has bir yemektir. Ana malzemeleri et ve buğday olan bu yemek, …

Tavuk Kaburga Tarifi ve Malzemeleri

Tavuk kaburga gerek misafirler için gerek aileniz için hazırlayabileceğiniz lezzetli ve doyduran bir yemek olarak …

Elbiselerde Güvelenme Nasıl Önlenir

Elbiselerde Güvelenme Nasıl Önlenir? Giysilerinize çok zarar veren güveler açık hava, güneş ve yıkamayla kolayca …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: