30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Çoğumuz için neşeli bir gün olmayabilir, bunun dışında bazı tutkulu olanlarımız farklı duygularla karşılaşabilir. 30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları …

Koç : Bu oldukça yoğun bir gün olacak. Olumlu tarafta, çok şey başaracaksınız. Daha az olumlu tarafta, gün sonuna kadar yorgun olabilirsiniz. Kendinizi hızlandırmaya çalışmanız tavsiye edilir. Küçük balığı yakalanmanıza izin vermek yerine gerçekten önemli olana odaklanın. Büyük resmi aklınızda bulundurun ve küçük şeyler kendilerine bakacaktır.

Duygularınızı kontrol altında tutma eğilimindesiniz. Asla aşırı sevgi dolu beyanlarda bulunurken veya sürüş koltuğunda olmak dışında kendinizi herhangi bir ışık altında gösteremezsiniz. Yani, yeterince tutkulu olmadığınız söylenmeyecek. Bugün havada herkes için yeterli tutku var, ama onu sargı altında tutmaya karar verdiniz.


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Boğa : Bugün kendi kararlarını vermen ve onlara bağlı kalman önemlidir. Başkalarına bağımlı olmayı tercih ettiğiniz kadar, yargınız gerçekten en iyisidir. Sadece başkalarının kararlarınıza nasıl tepki vereceğini düşünürseniz felç olacaksınız. Neyin en iyi olduğunu biliyorsunuz ve inançlarınıza göre hareket ettiğinizde herkes bundan yararlanacak. Artık istekli olma zamanı değil. Sadece yap.

Vaatlerle dolu olma eğilimindesin çünkü vaatler yarının aydınlık ve adil gözüktüğü potansiyel yeni kapıdır. Komik olsa da, özellikle nasıl başlayacakları abartılıysa, insanların nasıl tutulacağı vaatlerini sever. Bugün verdiğiniz belirli bir romantik sözün tutabileceğiniz ve bir başkasının kabul edebileceği terimlerle söylenmesi gerekiyor. Aksi takdirde ellerinizde bir sorun olabilir. 30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları 


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

İkizler : Siz bir hayalperestsiniz. Herkes seni bunun için seviyor, ama bugün gezegensel yönler pratikliği teşvik ediyor. Çözülmesi gereken kişisel sorunlar var ve kafanızın bulutlarda olması iyi değil. Bu, sevdiklerinize odaklanma zamanıdır. Belki eşiniz veya çocuklarınız ihmal edilir. Ailenizin müsait olduğunuzu bilmesi ve onlara ihtiyaç duydukları şeyi vermeye istekli olması için ne gerekiyorsa yapın.

Sabır ve disiplin enkarne olan sizin bile bir şeyin üstünden geçme eğilimi gösteren zamanlar vardır. Bugün belli bir kişi için tamamen kaybedebilirsiniz. Fantezi düğmeniz basılır ve siz farkına varmadan, eldeki göreve ve gelecekte bir zamanda yaşamaya kaybolursunuz. Fantezi mantık içinde gayet iyi, ama çok fazla hayal kırıklığı getirecek.


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Son zamanlarda çok şey yaşadınız. İşlemek için yeterli zamanınız oldu mu? Büyük değişiklikler evde veya işte hazırlanıyor olabilir. Üzerinde kontrolünüz olmayan olaylar hakkında endişe etmek yerine eldeki işe odaklanın. Bir roller coaster yolculuğuna çıkmış gibi hissedebilirsiniz, ancak her şey birkaç gün içinde yerleşecektir. Gözlerini tuhaf yeni ışığa ayarlamak için yanıp sön.

Üzülmektense geç günün hikayesi. Çok yeni ve farklı olan çok şey oluyor, bugün süpürülebiliyorsunuz. Yeni toplantılar ve yeni yüzler çok şey vaat ediyor ve gelecek için iyi görünüyor. Muhtemelen iyi olacaklar, ama henüz çok fazla beklemeyin. Yeni tanıdıklarınız gerçekten sağlam olduklarını kanıtlayana kadar bekleyin.


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Aslan : Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, özellikle öfkeniz söz konusu olduğunda ilerleme kaydettiniz. Biraz çaba sarf etti, ancak düşünmeden önce konuşma eğiliminizin üstesinden gelebilirsiniz. Kazandığın zemini kaybetme. Görevi sizi patlatmak gibi görünen bir kişi var. Onun sana rütbesine izin verme. Derin bir nefes alın ve üzerine yükselin.

 Bugün, yolunuzu aşan herkes hakkında her türlü izlenimle dolup taşacaksınız. Belki de yanlış anlayabileceğiniz şey gerçekten en önemlisidir. Aslında aldığınızdan daha fazla anlam ifade ettiklerini düşünerek aldığınız bazı romantik işaretleri tamamen yanlış alabilirsiniz. Daha sonra bu iyi olabilir, ancak şu anda utanç verici olabilir.

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak : Muhtemelen yoğun bir gün olacak. Aileniz ve arkadaşlarınız testis gibi görünebilir, bu yüzden onların yolundan uzak durmanız önerilir. Endişelenme – yaptığınız bir şey değil. Bu gezegensel enerjidir. Özel bir yere gidip kapıyı kapatabilirsen, yap. Birisi kavga etmeye çalışırsa, yemi yükseltmeyin. Yarın hava temizlenir ve iyi ruhlar yeniden hüküm sürer.

Bir yerlerde birisinin senin için çok olumlu hisler olduğunu keşfettiğin için bugün gökyüzü sınırı. Görünüşlerinin abartısıyla farkında olmadan yakalanacaksınız gibi görünüyor. Size Dünya ve Ay vaat ediyor olabilirler – ama siz onları alana kadar, hiçbir şeye acele etmeyin. Her şeyden biraz sersemlemiş hissediyor olabilirsiniz, bu yüzden her şeyin nasıl geçtiğini görene kadar bekleyin.


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Terazi : Neşeli olmayacağınız günlerden birisi diyebiliriz, çünkü önemli meseleler tekrar kafalarını büyütüyor ve sizi bunlara hitap etmeye zorluyor. Yapmamayı tercih edersiniz, ama onları dilemek istemezsiniz. Onlarla bir kez ve herkes için uğraşmanın zamanı geldi. Ev hayatınızı daha olumlu ve iyimser hale getirmek için çaba sarf etmeniz özellikle önemlidir. Sevdikleriniz tonu ayarlamak için size bakar.

Haberler, bazen bir dedikodu parçasıyla veya güvenilir bir kaynaktan hızlı bir şekilde seyahat edebilir. Asla emin olamayacağınız şey mesajın kişiden kişiye geçişinde ne kadar değiştiğidir. Bugün, romantik eğilimleri olan bir bireye ilişkin bir haber çok çılgın görünebilir. En iyisi, onlar hakkında vahşileşmeden önce ilk elden kontrol edin.


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Akrep : Şu an kimseyi veya birisini zorlamaya çalışmayın. Bugünün unsurlarının sizin kadar inatçı olduğunu göreceksiniz. Bugünün gezegensel konfigürasyonları sizi ister istemeseniz de istemeseniz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye başlamanıza zorlar. Yüzleşin – çok somut ilerleme kaydetmeden uzun zamandır planlıyorsunuz. Tüm bunlar değişmek üzere.

Birisine kaç kez söylediğiniz önemli değil – duymak istemezlerse, sözlerinize sağır olurlar. Kaç kez o özel kişiye nasıl hissettiğini söyledin, yine de onlar senin üzerindeki etkilerini çılgınca hafife almaya devam ediyorlar mı? Bugün, niyetiniz hakkında şüphesiz onları bırakan son derece yaratıcı yöntemlere başvurmanız gerekebilir.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yay : İyi iş anlayışı ile inanılmaz derecede üretkensiniz. Bununla birlikte, son zamanlarda hayattaki yerinizden memnun kalmamış olabilirsiniz. Etrafınıza bakarken, tüm sıkı çalışmalarınız için daha fazla eşyaya sahip olmanızı isteyebilirsiniz. Bu düşünceyi takip etme. Gerçek değer ilişkilerden ve iyi bir iş çıkarmanın getirdiği gururdan gelir. Yeni bir araba veya süslü kıyafetler ruhlarınızı kaldırabilir, ancak yüzeyseldir.

Bazen su sakin olabilir ve diğer zamanlarda dalgalar tehlikeli derecede yüksektir. Bugün bu fenomende bir şey var, çünkü romantik olarak ayak parmağınızı suya batırdığınızı düşünebilirsiniz, sadece derinliğinizin ötesine battığınızı keşfetmek için. Duygular sudaki yaşam için alışmış biri için bile çok güçlüdür. Belki de önce bir taş atın.


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Size işinde iyi hizmet eden keskin bir analitik zihniniz var. Ne yazık ki, bu özellik kişisel yaşamınızda her zaman iyi hizmet etmez. Yakın birisinin empati eksikliğinizden kaynaklanmış olması muhtemeldir. Son birkaç haftanın olayları üzerinde düşünmek için zaman ayırın. Yanlışlıkla yanlış mesaj gönderdiniz mi? İstenmeyen sarkıtları düzeltin. Basit bir “Üzgünüm” harikalar yaratacak.

Arkadaşlar ve ortaklar şu anda son derece girişken olmaya devam ediyor ve kendinizi mümkün olan her türlü tarih ve geziye ilişkin taleplerle boğulmuş bulabilirsiniz. Ancak, birbirinize karşı iki kişiyi kızdırmak ya da oynamak istemezsiniz. Sen sıcak mülk ve diğerleri çılgınca sana doğru atılmış görünüyor. Toplam tükenmişlikten muzdarip olmak istemezsiniz, bu nedenle fazlalığa karşı koruyun. Ama sonra tekrar, seçeneklerinizi açık tutabilirsiniz.

Burçların En Kötü Özellikleri


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Kova : Bu aşk hayatında heyecan verici bir dönemin başlangıcı. Önemli bir başkasıyla ilişkiniz son zamanlarda bir rut içinde olabilir, ancak bu değişmek üzere. İkiniz de büyük bir şeye hazırsınız. Belki bir hamle devam ediyor ya da ikiniz de birbirinize daha kalıcı olarak karar verebilirsiniz. İçgüdülerinizi takip edin, çünkü sizi gitmek istediğiniz yere götürürler.

Hatta bunalmış olduğunuz zamanlar var, ama mevcut astral enerji ile yapmanız gereken şey, her seferinde bir adım belirli bir romantik bağlanma almaktır. Bu kişi, yürümeden önce koşturmak için ellerinden geleni yapıyor olabilir, sizi hazır olduğunuzdan emin olmadığınız bir şeye itmeye çalışıyor olabilir. Duygusal olarak yapabileceğinizden daha hızlı gitmeyin.


30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Balık : Tutkulu bir doğanız var. Bazen başkaları coşkunuzu paylaşmadığında sizin için zor olur. Bu, işleri bir çentik haline getirmek için iyi bir zamandır. Havada biraz gerginlik var ve hevesiniz genellikle olduğu gibi cazibe yerine sadece sinir bozucu. Bağırmayın. Sadece geçici. Yarın yine ilgi odağı olacak ve herkese sarılmalar ve öpücükler vereceksiniz.

Oyunlar sadece çocuklar tarafından oynanmaz; onlar da aşık yetişkinler tarafından oynanır. Bazen oyunun sorunsuz çalışması için herkesin uyduğu kurallar içerir ve bazen hiç kural yoktur. Bugün oynadığınız oyunun açık olmasa da kuralları vardır. Aslında, biraz az da olsa olabilirler. Her hareketi dikkatlice düşünmek için zaman ayırın.

 

Burçların Evliliğe Bakış Açıları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: