31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu. Özgüveniniz biraz düşük olabilir ve şu anda yeteneklerinizden şüphe duyabilirsiniz. Depresyona girmeyin veya cesaretinizi kırmayın. 

Koç : Bugün hayatınızın gidişatından sıkılmış ve hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Sorumluluklar altında gömülü hissediyorsunuz, gerçekten yapmak istediğiniz şeyi yapmak için zaman kalmamış. Başka ilgi alanlarınız var ama peşine düşecek vaktiniz yok. Sinir bozucu. Önceliklerinizi yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Zaman yönetimi konusunda yaratıcıysanız, biraz zaman bulabileceksiniz.

Günün göksel dizilimi, ideal olduğu anlamına gelir, eğer mümkünse gerçekten harika bir yere gitmek ve bu süreçte eğlenceli biriyle tanışmak. Ya da felsefi bir yaklaşım benimseyip sanal yoga veya meditasyon derslerini deneyebilir veya belki de çevrimiçi bir felsefe tartışmasına katılabilirsiniz. Her iki durumda da, hayal kırıklığına uğramayacaksınız ve muhtemelen sizi bir süre gülmeye devam ettirebilecek biriyle tanışacaksınız. 31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu .

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Boğa : Her zamankinden daha az iyimser ve enerjiksiniz. Zihniniz halsiz hissediyor – aslında tüm vücudunuz öyle. Ya grip olmuşsunuzdur ya da tamamen ve tamamen cesaretiniz kırılmıştır. Bu biraz izin almak için iyi bir gün olur. Geçmişten gelen sorunlar sizi rahatsız etmek için geri gelebilir. Belki de onlara kesin olarak hitap etmelisiniz.

Muhtemelen günün çoğunu gülerek geçireceksiniz. Zaten kalıcı bir ilişki içinde olsanız da olmasanız da, göksel dizilim, hava nasıl olursa olsun her şeyin güneşli göründüğü bir zaman yaratır. Çok ilginç biriyle iletişim kurmaya başlayabilirsiniz, ancak kilit faktör mizah anlayışları ve aynı zamanda felsefi konular hakkında yüzlerinde bir gülümseme ile konuşma yetenekleri olacaktır.

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

İkizler : Bugün parayla ilgili konularda cesaretiniz kırılabilir, İkizler. Belki de beklediğiniz zam gerçekleşmedi. Belki de profesyonel bir proje beklediğiniz gibi sonuç vermedi. Şimdi, yaratıcılığınızı ortaya koymanın ve ihtiyacınız olan parayı kazanmanın bir yolunu bulmanın tam zamanı. Gerekli bilgi birikimine sahip olduğunuza güvenin. İyi bir fırsat sizi bekliyor.

Çalışkan ve sorumlu olmayı bırakmaktan ve çok rahat olmaktan başka seçeneğiniz olmayacak – hatta gevşeyeceksiniz. Göksel diziliş muhtemelen sizi gün bitmeden kahkahalarla yatay hale getirecektir ve bu, kendi şirketinizi özellikle komik bulduğunuz için olmayabilir. Önemli bir başkası, sizi çaresizce kıkırdatan ve bu konuda şaka yapmayı bırakmayan konuyu keşfedebilir.

İkizler Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Yengeç : İş bir zevkten çok bir yük gibi hissetmeye başlıyorsa, işini yeniden düşünmenin zamanı gelebilir. Kişiliğiniz, germek ve büyümek için çok fazla alana ihtiyacınız olacak. Boğulmuş hissediyorsanız, yeni bir profesyonel meydan okuma bulmanın zamanının geldiğini biliyorsunuzdur. Beceri setinizin size birçok fırsat sağladığı için şanslısınız. Dikkatlice seç!

Göksel dizi oldukça aydınlatıcı bir gün yapıyor. Sonunda dışarı çıkıp harika vakit geçirmek için bazı fırsatlar olabilir. Sizinle aynı mizah duygusunu paylaşan biriyle tanışabileceğiniz için romantizm sizi farkında olmadan yakalayabilir: esprili, çılgın ve biraz merkezden uzak. Tartışacak çok şeyiniz var, özellikle şaka zevkiniz. Bu uzun süreli bir kahkaha olabilir.

Yengeç Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Aslan : Özellikle bugün çevreniz ve çevrenizdeki insanlarla uyum içindesiniz. Bu tür bir duyarlılık sizin için yenidir ve görünüşte hiçbir yerde görünmeden aklınıza gelen sayısız mesajla ne yapacağınızdan tam olarak emin değilsiniz. Bu her zamanki deneyiminizin dışında olsa da, analiz etmek yerine kabul etmeye çalışın.

Günün göksel dizisi, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi iyi hissettirmek için her şansa sahip olduğunuzu gösteriyor. Küçük bir akşam yemeği partisi yapmak veya geziye çıkmak mümkünse çok eğlenceli olacaktır. Ve eğer romantizm arıyorsanız, ilk girişiniz ikinizin de son derece komik bulduğu bir şaka olabilir. Bu unutamayacağın çılgın bir gün olabilir.

Aslan Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Başak : Bugün hayatınızın yönü Başaktan sıkılmış ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sorumluluklar altında gömülü hissediyorsunuz, gerçekten yapmak istediğiniz şeyi yapmak için zaman kalmamış. Başka ilgi alanlarınız var ama peşine düşecek vaktiniz yok. Sinir bozucu. Önceliklerinizi yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Zaman yönetimi konusunda yaratıcıysanız, biraz zaman bulabileceksiniz.

Mevcut gezegensel konfigürasyon sizi ve partnerinizi hayatın her yönü hakkında parlak fikirlerle dolu hale getirir. Mümkünse, gün için alışılmadık bir gezi planlayın. Aynı zamanda nostalji için ve sanal olması gerekse bile geçmişten bir arkadaşla buluşmak için iyi bir zamandır. Hem iyimser bir ruh halinde olacaksınız hem de mükemmel bir sohbet gerçekleştireceksiniz.

Başak Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Terazi : Bugün her şeyin göründüğü gibi olmayacağını bilin. Aldığınız bilgiler doğru olmayabilir. Birisi dedikoduları tekrar ediyor veya hatta sadece konuşacak bir şeyi olsun diye yaratıyor olabilir. Tartışmaya katılmayın. İş yükünüz muhtemelen ağır olduğundan, önünüzdeki görevleri bitirmek için sosyalleşmekten vazgeçin.

Eşinizle, ister mobilya ister yatırım olsun, herhangi bir şey satın almayı düşünüyorsanız, o zaman bu şanslı bir gün olabilir, özellikle de ihtiyacınız olan eşya bir şekilde evinizle bağlantılıysa. Bu harika pazarlığı görebileceksiniz ve aynı zamanda gerçek hazineleri bulma fırsatınız olacak. İster çevrimiçi bir satışta ister açık artırmada, satın aldığınız şeyden çok memnun kalacaksınız.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Akrep : Bugün biraz gergin hissediyor olabilirsiniz. Özgüveniniz zayıf ve yeni zorluklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Önünüzdeki sıkıcı görevler, hayal gücünüze veya yaratıcılığınıza ilham vermez. Bu zor günü atlatmak için elinizden geleni yapın. İyi bir öğle yemeği yiyerek veya klasik müzik dinleyerek kendinize ekstra nazik olun.

Bugün kesinlikle insanlarla ortaklıkların, ilişkilerin ve toplantıların güçlü bir şekilde belirtildiği bir zamandır. Başkalarıyla etkileşimde bulunmak ve onlarla fikir alışverişinde bulunmak için birçok şansınız olacak. Ayrıca özellikle rezonansa girdiğiniz bir kişinin, sizi gerçekten iyi hissettiren birinin olabileceğini göreceksiniz. Bu ister aşk ister arkadaşlık olsun, temasın tadını çıkaracaksınız.

Akrep Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Yay : Siz ve eşiniz bazı fikir ayrılıkları yaşıyor olabilirsiniz. Görünüşe göre her birinizin yaşamın temel değerlerinden bazıları hakkında kesin fikirleri var ve bunlar tamamen uyumlu değil. İletişim kurmak için fazladan çaba göster. Değerlerinizin ilk göründükleri kadar ayrı olmadığını fark edebilirsiniz. Aranızdaki bu yarık yakında kapanacak. Pes etme.

Hastanede bir arkadaşınızı veya akrabanızı ziyaret ettiğinizde aşk bugün size yetişebilir. Birini neşelendirmek için oraya gitmiş olabilirsiniz, ancak kendinizi çok neşelendirmiş hissederek çıkmış olabilirsiniz. Daha önce tanıştığınız biriyle, belki eski bir okul arkadaşıyla karşılaşabilirsiniz ve bir şekilde geçmiş alakalı. İkiniz de anında bir ilişki kuruyorsunuz ve gelecek birdenbire çok daha parlak görünüyor.

Yay Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Oğlak : Bugün evdeki havanın pek hafif olmadığını söyleyelim. Havada gerginlik var ve bu aptalca aile tartışmalarında tezahür ediyor. Kardeşler için ayrı aktiviteler düzenlemeye çalışın ve mümkünse partnerinizi arkadaşlarıyla dışarıda yemek yemeye teşvik edin. Bu, herkese kendi alanını vermek için bir gün. Yarın herkes tekrar birlikte yemekten mutlu olacak.

Günün gezegensel konfigürasyonu, hayat ve enerji dolu hissediyor olsanız bile, aşırı uçlara gitme eğiliminde olabileceğiniz konusunda uyarıyor. Siz ve partneriniz dans etmeye ya da sessiz bir içki içmek için dışarı çıkabiliyorsanız, dikkatli olmazsanız bu bir fanteziye dönüşebilir. Harika zaman geçireceksiniz, ancak yarın için biraz enerji ayırmayı unutmayın.

Oğlak Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Kova : Bu özellikle stresli bir gün olabilir. Üstlendiğiniz artan sorumluluk sayesinde iş yükünüz her zamankinden daha ağır. Gün sonsuz görünüyor, ancak yapılması gereken her şeyi halletmek için yeterli saat yok. Kaygınızı başkalarından çıkarmamaya dikkat edin. Onlara karşı iyiyseniz, projenizi bitirmenize bile yardımcı olabilirler!

İster nostalji olsun , isterse sadece bir baskı döneminden tamamen kurtulmak olsun, ayaklarınızı uzatmak, rahatlamak ve hayatın size dönmesine izin vermek gibi hissediyorsunuz. Günün göksel dizisi, bir ziyafet ve eğlence günü lehine tüm zaman çizelgelerini ve katı planları terk etme dürtüsünü beraberinde getiriyor. Hem siz hem de partneriniz bu mutlak çöküş dönemini hak ediyorsunuz.

Kova Burcu Aşk Uyumu


31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Balık :  Özgüveniniz biraz düşük olabilir ve şu anda yeteneklerinizden şüphe duyabilirsiniz. Depresyona girmeyin veya cesaretinizi kırmayın. Becerilerin mükemmel. Durumunuza objektif bir şekilde bakmaya çalışın ve kariyerinizde neden umduğunuz kadar hızlı ilerlemediğinizi kesin olarak belirleyin. Para konusunda endişeleniyor olabilirsiniz, ancak sonunda her şeyin yoluna gireceğini bilin.

Günün göksel dizilişi, bunu o kadar enerjik bir gün haline getirebilir ki kesinlikle sessizce oturmak istemeyeceksiniz. Havada öyle bir eğlence ve kahkaha duygusu var! Mümkünse, küçük bir parti düzenlemek veya başkalarını sizinle biraz zaman paylaşmaya davet etmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sizin için hala biraz alev yanan eski sevgililerle bağlantı kurmak için harika bir fırsat.

Balık Burcu Aşk Uyumu

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?

Burçların Korkunç Özellikleri

Burçların Aşık Olma Belirtileri

Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos Pazartesi (Astroloji)

Burçların Uğurlu Renkleri

 

 

Hakkında Defne

Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: