31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Bayramın ilk günü birçok soru işaretine cevap bulacağız, uzun zamandır konuşmadığımız insanlarla iletişim kurabiliriz. 31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları .. 

Koç : Aklınızda bir sürü soru, soru işareti var. Bazıları büyük, bazıları önemsiz. Bildiğiniz tek şey sizi meşgul ediyor ve cevaplar kolayca görülemiyor. Üzülme. Bütün bunlar gün sonuna kadar değişecek. Gezegensel yapılandırmalar, son günlerin tüm kafa karıştırıcı olaylarının mantıklı olmaya başlayacağı şekildedir. Dünyanız bir kez daha sakin ve düzenli görünecek. Tadını çıkar.

Belirli konuları adım adım konuşarak kaç şeyin çözülebileceği şaşırtıcı. Mevcut görünümünüzde haklı hissedebilir ve bu şekilde kalırken haklı hissedebilirsiniz. Ancak, bütçeyi reddettiğinizde ikiniz için en iyi uzun vadeli çözümü sunmaz. Belli bir korku sizi rahatsız ediyor; ışığa getirin ve korku eriyecek.


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Boğa : Bir birey olduğunuzu ve bazı sorunları kendiniz halletmek zorunda olduğunuzun farkına varmalısınız. Sorun sizin işiniz olabilir. Hayatınızda yeterince eğlenmediğinizi düşünüyorsanız veya yaratıcılığınızın tüm potansiyelini kullanmıyorsanız, bu bir değişiklik yapmak için iyi bir zaman olabilir – büyük bir değişiklik. Yeni zorluklarla baş etmeye hazırsınız.

Konuşmalar çok ağırlaştığında, neşeli yolunda ilerlemeye eğilimlisin. Bugün karşılaşabileceğiniz sorunla biraz daha diplomatik olarak ilgilenmeniz gerekiyor. Birkaç şaka kırmak yerine, gece vakti iyi olacak gibi davranarak, aslında sevgilinizin ne söylediğini dinlemeye çalışın. Bu sadece onları sevmez, aynı zamanda herhangi bir acıyı da iyileştirir.


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

İkizler : Egonuz birkaç gün öncesindeki olaylardan dolayı çürük olabilir. Sana yapıldığını hissettiğiniz yanlışlığı düzeltmek sizin gücünüzde oldu mu? Bu bir çatışma meselesi değil, bir konuşma meselesi. Söz konusu kişi muhtemelen yaptıklarından veya söylediklerinden habersizdir. Dezavantajınızın bir ifadesi bir özür doğurabilir. İkiniz de havayı temizlediğiniz için kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Kendinizi ikinci kaybetmeye mahkum gibi hissettiğinizde bir kıyamet ve kasvet buhranında zaman zaman hissedebilirsiniz. Aynı zamanda son derece kuru bir mizah anlayışınız da var. Sadece ışık tarafını görebiliyor ve bu perspektiften biraz uygularsanız, tüm durumunuz yeni bir aşamaya geçecektir. İlişkide yanlış bir şey olmadığı anlamına gelmiyor; sadece ona dour bakış açısıyla bakıyorsunuz.


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Bugünün gezegen konfigürasyonları, hayatınıza ve size en yakın insanların hayatlarına biraz bakış açısı getirmeye çalışıyor, Kanser. Son zamanlarda oldukça bencil olduğunuzu itiraf etmelisiniz. Sen evrenin merkezi değilsin, o zaman neden bazen senin gibi davranıyorsun? Bu, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle değişiklik yapmak için bir gün. Seni tekrar kollarını açarak karşılayacaklar.

Adil tartışma prensibini anlıyorsun, ancak ilişkilere yaklaşımında, özellikle de duygular kontrolden çıkma tehdidinde olsa, hala aşırı inatçı olabilirsin. Bugün, sıkışık olmak istememek, bir ilişkide olmak istemek, ancak özgür olmak istemek sorununa bakmanız gerekiyor. Çift bağlamayı görebiliyorsanız, konuları iyileştirebilirsiniz.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Aslan : Partneriniz ile beraber vakit geçirmek için güzel bir gün. İlişkinizin bir tür çıkmaza girmiş olması mümkündür. O ateşi bir kez daha parlak bir şekilde yakmak senin elinde. Nasıl? Tatbikatı biliyorsun – tek gereken romantik zaman. Güzel bir kıyafet, en iyi restoranda rezervasyon ve siz ve eşiniz tekrar iş başındasınız.

Bugün yapıcı bir konuşma yapmanın zamanı geldi. Bir süredir anlam ifade ettiğin konuşmayı yap. Her ne kadar konuyu defalarca ertelemiş olsanız da, ilk korku dalgasının üstesinden gelebilirseniz, yavaş yavaş güven kazanacaksınız ve işler sadece daha iyi olabilir. Birbirinizin şirketinin tadını çıkarmak istiyorsanız, gerçek anlayış sürecinin başlamasına izin verin.


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün birçok şeyi çözümleyebileceğiniz bir gün. Tam yaratıcı potansiyelinizi kullanmadığınızdan endişe ediyorsanız, bu endişeyi bugün dinlenmeye bırakabilirsiniz. Yaratıcılığınız sınırsız ve sonunda farkedeceksiniz. Alışılmadık fırsatlara dikkat edin. Karşılaştığınız biri ya da bir şey üzerinde anlamlı dalgalanma etkileri olabilir.

Bazen sevdiklerimizle sessizce birlikte olabiliriz, ama bugün konuşmak gerekir. Belli bir konuda çok sert bir zeminde olduğunuzu bildiğiniz için bu zor olabilir. Sanki gittikçe büyüyormuş gibi hissettiren körfezi köprülemek için ilk adımı atmanız gerekiyor. Doğuştan gelen cesaretinizi kullanın ve atlayın. Korktuğunuz kadar kötü olmayacak ve her ikiniz için çok gerekli rahatlama sağlayacaktır.


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bugün havada gerginlik var. Yapmanız gerekmese de, özellikle de çalışmanız gerekiyorsa, düşük bir profil tutmak isteyebilirsiniz. Herhangi bir tartışmadan kaçının. Birisinin çatışmaya girmesi, yemi yükseltmeniz gerektiği anlamına gelmez. Yapmasaydın daha iyi olurdu. Kendinizi saklayın ve tüm bunlar tekrar karıştırmak güvenli olduğunda yarın patlayacak.

Güçlü ve topraklanmış bir bakış açınız olmasına rağmen, bugün tabağınızda olacak bir ikilemle karşı karşıya kaldığınızda bile biraz çıngırak alabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde ele alınması ve biraz diplomasiden daha fazlasına ihtiyacı var. Bunu yapabiliyorsunuz ancak herhangi bir ilerlemeye engel olabilecek inatçı tutumunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Esnek olmaya çalışın.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Akrep : Sizin kalbinizde hayallerle dolu, bir hayalperestsiniz. Maddi şeyleri düşünmemeyi tercih edersiniz. Bu, neden yiyecekleri veya kuru temizlemeyi unutmaya meyilli olduğunuzu açıklar. Sizin için bir şeyler yapılırsa çok mutlu olursunuz. Ancak bugünkü koşullar sizi bu sıradan işlerden bazılarını ele almaya zorlayacaktır. Olmak istemeseniz bile kendi kendine yeterli olabileceğinizi bilerek gün sonunda daha iyi hissedeceksiniz.

Bugünün astral enerjisi senden güvenin kutsallığına odaklanmanı istiyor. Sevdiklerinizin sırlarını vermek istemezsiniz, ama o anın acelesi içinde ve söyleyecek ilginç bir şeyin olması heyecanında, gizli konular hakkında konuşmuş olabilirsiniz. Şimdi kedi çantadan çıktı ve sevdikleriniz acı hissedebilir. Fırfır yakalı tüyleri düzeltmenin zamanı geldi.


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Yay : İçgüdülerini takip edersen ve bazı riskler almaya cesaret ederseniz, cömertçe ödüllendirileceksiniz. İyi bir projeyi harika hale getirme yeteneğine sahipsiniz. Bugün dikkatinizi dağıtmamak için elinizden geleni yapın. Gözünüzü büyük görüntüde tutun, kendinizi ayrıntılara batırmayın. Büyük sorunların üstesinden geldiğinizde, küçüklerin kendilerine iyi baktığını göreceksiniz.

Gün ilerledikçe daha karanlık ruh hallerinize girmek istemiyorsunuz. Neden ilk olarak gerçekte ne olduğuna dair gerçekçi bir perspektif almıyorsunuz? Çok fazla bir şey ters gitmiş gibi değil, ama korkularınızın sizi tamamen gerçek olmayan alanlara götürmesi. Negatiflerden ziyade bazı pozitiflere bakmaya başlamanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Sonunda, gecikmiş rahat bir nefes alabilirsiniz. Bir süredir mali durumunuz için endişelenmiş olmanız muhtemeldir. Artık endişelenmene gerek yok. Bugünün olayları sizi siyaha geri koyar ya da oraya ulaşmak için net bir yol gösterir. Bu finansal sorunları çözmek için çok çalıştınız. Artık daha akıllı çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bugün çok yapıcı düşüncelerden ve kesinlikle sessiz düşünmeden yararlanabilirsiniz. Sevdiğinizle olan mevcut çatışmanın ne kadarının aslında sizin hatanız olduğunu ve bunlara ne kadar atfedilebileceğini temizlemeniz gerekir. O tango için iki kişi gerekir. Ancak bu gerginlik düğümünü yaratan ipliklerin, netlik durumuna ulaşmak için çok dikkatli bir şekilde çözülmesi gerekir.


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Kova : Buğdayı samandan ayırmanız gerekir. İlişkilerinize bakın ve gerçek arkadaşlarınızın kim olduğuna karar verin. Sadıksınız, ki bu da kredinize bağlı, ama neden iade etmeyen insanlara sadık olun? Bu sözde arkadaşlara sevgilerini gösterme şansı verdiniz. Yol kenarına düşmelerine ve gerçek arkadaşlarınızla vakit geçirmelerine izin verme zamanı.

İlişkinizde çıkmaza girdiğinizde genellikle ne olur? Biraz uzak, sadece bir dokunuş ve hatta daha da üstün olma eğilimindesiniz. Bugün, konuşmak için biraz zaman harcamanız gerekiyor ve bu imkansızsa, en azından kendinizi bu olasılığa açın. Sadece gerçeklerden korktuğunuz için sevdiklerinizi ne kadar süre uzak tutabilirsiniz?


31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Balık : Onaylasınız da onaylamasınız da, yaratım hayatının ana temasıdır. Sanatçı ya da yazar değilseniz, olmalısınız. Kafanızda ifade edilmek üzere yayılan çok sayıda yaratıcı fikir var. Neden denemiyorsunuz? Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok ve üretebileceğiniz şeyden şaşırabilirsiniz. Beyninizin iki tarafı var. Her ikisini de kullanma zamanı.

Çubuklar ve taşlar kemiklerini kırabilirken, kelimeler de oldukça fazla hasara neden olabilir. Yani, konuşuyor olun ya da kendinizi alıcı uçta bulursanız, kendinizi büyük bir özenle ele almanız gerekecektir. Bugün işlerin gerçekten çok iyi bir şekilde yapılmasını sağlama fırsatınız var, ancak tüm diplomasiden yararlanmanız gerekecek. Küfür stokunuza girmekten kaçının.

 

Burçların En Kötü Özellikleri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: