4 Nisan Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 4 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 4 Nisan 2020 Cumartesi günlük burç yorumu ;

Satürn günündeyiz. Aslan burcundaki Ay gün boyu önemli bir açı yapmayacak ve boşlukta ilerleyecek. Kendimizi iyimser ve cesur hissederken, özgüven ve yaratıcılığımız güçlenebilir. Eğlence, sanat, hobiler, çocuklar, aşk ve flörtler günlük yaşamda daha fazla öne çıkabilir. Beğenilme ve takdir edilme ihtiyacı ile kişisel potansiyelimizi daha rahat ortaya çıkarabiliriz. Gün genelinde gerek kişisel isteklerimiz gerekse bizden beklentilere karşı cömert tavırlar sergileyebiliriz.

Bugün Balık burcundaki Merkür ve Neptün arasında etkinleşen ve uyumlu açı sezgilerimizi ve hassasiyetimizi güçlendirebilir. Maneviyat ve sanatsal ilhamın güçlenmesi mümkün. Empati ve telepati gibi yeteneklerimizi keşfedebiliriz. İkizler burcundaki Venüs ve Kova burcundaki Satürn arasında etkinleşecek üçgen görünüm ise yeni ve farklı konulara ilgimizi arttırabiliriz. Teknoloji ve dijital alanlarda yeni keşifler yapabilir. İlginç bilgiler elde edebiliriz. Özel ve sosyal ilişkilerde ise yeni başlangıçlar gündeme gelebilir.

 

Selfiede Güzel Çıkmanın İpuçları


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: