5 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 5 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 5 Nisan 2020 Pazar burç yorumu ;

 

Güneş günündeyiz. Ay 00:18’de Başak burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün detay gerektiren günlük işler, ayrıntılar, hesaplamalar, sağlık ve hijyen ile ilgili konulara odaklanabiliriz. Sabah saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen görünüm yapacak. Özgür ve yaratıcı enerjilerle daha girişken ve cesur davranabiliriz. Günlük işlerde hızlı gelişmeler olabilir; pratik planlar yapabilir, ilginç fikirler üretebiliriz. Rutin meşguliyetlerin içinde heyecan duyacağımız küçük detayları keşfedebiliriz.

Bugün Oğlak burcunda Jupiter ve Plüton birleşecek. Jüpiter içinde bulunduğumuz şartları büyütücü bir etki yapabilir. Bu olumlu ve olumsuz yönde değerlendirilebilir. Maddi manevi güç ve güven arzumuz artarken, ait olduğumuz sistemin ve otorite kavramların baskısı öne çıkabilir. Uzun vadeli hedeflerimizde tutkulu ve istikrarlı davranabilir, başarı odaklı olabiliriz. Maddi hırslarımızla ruhsal güçlerimizi birleştirmemiz mümkün.

 

Selfiede Güzel Çıkmanın İpuçları


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: