6 Ekim Salı günlük burç yorumları

6 Ekim Salı günlük burç yorumları. Kendinizden daha az şanslı olanlara yardım etmeye her zaman hazırsınız. Bugün, bir tür gönüllü programa katılırken ya da ihtiyacı olanlara yardım ederken, hayallerinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz. 

Koç : Aşkın bugün bir tür kılık değiştirebileceğinin farkında olun Koç. Bu yeni romantizmin tezahür etme biçiminde hayali bir şeyler var, bu yüzden hazırlanın. Sevginin her zaman planlanması ve hesaplanması gerektiğini düşünmeyin. Günün lezzetli aşk ilgisiyle ilişkili güçlü bir kendiliğindenlik duygusu var. Sizin için yeterince pratik ya da sağlam olmayanları göz ardı etmeyin.

Bugün insanları sevindirmek, eğlendirmek onları kollamak isteyebilirsiniz. Genelde çıktığınız birçok insanı güldürmek zorunda olduğunuzu görürsünüz, çünkü onlar derinlik ve yoğunluktan, çok özlediğiniz gizemden ve sihir duygusundan yoksundurlar ve onların güdüleri çok şeffaftır. Ancak, bugün ilginizi çekiyor ve kesinlikle daha fazlasını deneyimlemek istiyorsunuz!

Koç Burcu Aşk Uyumu


6 Ekim Salı günlük burç yorumları

Boğa :  Başkalarıyla ilişkiler söz konusu olduğunda, her şeyin sadece sizin yolunuzdan yapılması konusunda ısrar etme konusunda dikkatli olun, Boğa. Partnerinizden o kadar yüksek beklentileriniz olabilir ki, o asla sizin standartlarınıza uyamayacaktır. Temel olarak, sizin için olan kişinin belirli bir marka ve model olmasını talep ederek başarısızlığa zemin hazırlıyorsunuz.

Kendinizden daha az şanslı olanlara yardım etmeye her zaman hazırsınız. Bugün, bir tür gönüllü programa katılırken ya da ihtiyacı olanlara yardım ederken, hayallerinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz. Kozmos, bunun diskodaki en ateşli kişi olmayabileceğini öne sürüyor, ancak kesinlikle şehirdeki en büyük kalbe sahip olacaklar. Onların içten nezaketlerinden etkileneceksiniz.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?


İkizler : Romantik ilişkiler söz konusu olduğunda, İkizler, arkadaşlık, güven ve dürüstlüğe yönelik birleşik bir çabadan çok bir saklambaç oyunu oynadığınızı fark edebilirsiniz. Rakibinizin dayanıklılığını test etmek için kasıtlı olarak saklanmaya çalışıyor olabilirsiniz. Şimdi yeni bir yaklaşım benimsemek isteyebilirsiniz, bu, mesafeleşmek yerine bağlantı kurma çabasını içerir.

Bugün kendinizi işinizden ve sizi genellikle günlük olarak rahatsız eden tüm çeşitli görev ve sorumluluklardan koparma ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirme şansınız var. Belki bir filme ya da ikiniz için özellikle özel olan bir yere gidebilirsiniz. İlişkinizi güçlendirmek için bu zamanı kullanın.

Balık Burcu Neden Sıkılır?


6 Ekim Salı günlük burç yorumları

Yengeç : Şu anda aşk ve romantizm söz konusu olduğunda biraz kararsız olma eğilimindesin, Yengeç. Senin için şimdi anahtar özgürlük. Bu zihniyetteki sorun, yanlış yorumlanabilmesidir. Partneriniz artık onunla ilgilenmediğinizi düşünebilir. Partnerinize, kendi başınıza bir şeyler yapmak için zamana ve yere ihtiyaç duyarken birini sevmenin sorun olmadığını hatırlatın.

Duygusal filmlerin neden olduğu aşkı biraz boğucu, hatta boğucu buluyorsunuz. Genel olarak, her kaprisinize cevap veren, istediğiniz her şeyi yapmaya istekli birinin düşüncesi sizi mutlu olmaktan çok hasta hissettirir. Günün gezegen dizisi bazı insanların hayallerini gerçekleştirebilir, ancak bunu bir kabus gibi bulabilirsiniz.

Koç Burcu Neden İlgisiz


Aslan : Gönül meseleleri söz konusu olduğunda kafan karışabilir Leo. Belki de arzunuzun nesnesi size her zaman tam bir ilgi göstermediğinde aldatıldığını hissediyorsunuz. Varlığınızın temel güvenliği sizin sorumluluğunuzdur, başkasının değil. Her zaman yelpazenin zıt taraflarındaki hedefler için çalışmak yerine, hayallerinizi başkalarının hayallerine dahil etmenin bir yolunu bulun.

Günün gezegensel hizalanması, hayalinizin gerçekleşmesidir. Sadece filmlerde ve sansasyonel romanlarda var olan o mükemmel aşkı arıyorsanız, bugün yolunuza çıktığını görebilirsiniz. Derin tutku, gerçek şefkat ve güven ve hayranlık kapasitesi gibi tüm doğru bileşenlere sahiptir. Ve bu sadece başlangıç ​​için. Ana yemek daha da iyi olacak!

Aslan Burcu Aşk Uyumu


6 Ekim Salı günlük burç yorumları

6 Ekim Salı günlük burç yorumları

Başak : Romantik hayatınızın nasıl yürümesi gerektiğine dair peri masalı hayal gücünüz sizi birçok farklı fırsatla buluşturuyor. Farkında olsanız da olmasanız da, aradığınız en uygun durum elinizin altındadır. Belirli bir kişiyi, olmasını istediğiniz kişi olması için manipüle etmeye çalışmadığınızdan emin olun. İlişkinizden mutsuzsanız, belki de yeni birini bulmanız gerekir.

Gezegen etkisi bunu harika bir romantik gün haline getiriyor. Hayatınızda en önemli olan kişiye nasıl hissettiğinizi ifade etmeyi nispeten kolay buluyorsunuz. Birbirinizin arkadaşlığından gerçekten zevk almak ve aranızda olduğunu bildiğiniz sevgiyi pekiştirmek için harika bir zaman. Birbirinizin varlığında tamamen gevşeyebilir, birbirinizi besleyebilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Burçlara Göre Hediye Seçimi


6 Ekim Salı günlük burç yorumları

Terazi : Hayalleriniz kafanızda oldukça güzel işliyor, ama şimdi sorun onları bir tür gerçek hayat senaryosuna nasıl dönüştürebileceğiniz. Çok entelektüel bir yaklaşım sergilemeye dikkat edin. İlişkiler söz konusu olduğunda, işler normalde mantıklı veya rasyonel olarak gerçekleşmez. Büyük bir şeyi şansa bırakmanız gerekecek, bu yüzden sadece olayları ortaya çıktıkça halletmeyi öğrenin.

Bu, sık sık hayalini kurduğunuz, ancak asla umut etmeye cesaret edemediğiniz türden biriyle potansiyel olarak buluşabileceğiniz bir gün. Şans sizi bir araya getirirse, bu aşığı son derece tutkulu, son derece romantik ve duygu ve şefkat dolu bulacaksınız. Size her zaman ne kadar önem verdiklerini kesinlikle bildirecekler.

Hangi burçlardan en iyi çift olur?


6 Ekim Salı günlük burç yorumları

Akrep : Aşk ve kişisel ilişkiler artık çok daha hayalperest ve daha romantik bir havaya bürünecek Akrep. Siz konuşurken, hatta en çok değer verdiğiniz kişiyi düşünürken gözleriniz ışıldamaya eğilimlidir. Sizi çevreleyen açık parıltı, şu anda romantik bir ilişki için pazarda olmasanız bile, başkalarını yanınıza çekebilir.

Bir ilişkinin sulu ve romantik yönünü vurgulama eğiliminde olmasanız da, sevdikleriniz sizin hakkınızda gerçekte nasıl hissettiğini ifade ederken gözünüzde bir veya iki gözyaşı oluşabilir. Gezegen etkisi, gerçekten romantik bir akşamın tadını çıkarmak için harika bir atmosfer yaratır. Bir yemek pişirin ve istiridye ve şampanya ekleyin. İkiniz de cennette olacaksınız, en azından bir süreliğine!

Akrep Burcu Aşk Uyumu


yay

Yay : Başkalarıyla ilişkiler söz konusu olduğunda, her şeyin yalnızca sizin yönteminizle yapılmasında ısrar etme konusunda dikkatli olun, Yay. Partnerinizden o kadar yüksek beklentileriniz olabilir ki, o asla sizin standartlarınıza uyamayacaktır. Temel olarak, sizin için olan kişinin belirli bir marka ve model olmasını talep ederek başarısızlığa zemin hazırlıyorsunuz.

Özel biriyle tanışmak için harika bir zaman. Onları normalde katılacağınız bir dansta veya olağan uğrak yerlerinde bulamayabilirsiniz, ancak hastaneler, hastaneler veya gönüllü faaliyetler gibi insanların yardıma ve desteğe ihtiyaç duyduğu bir ortamda bulabilirsiniz. Bunlar potansiyel yerlerdir, çünkü bu kişi gerçek bir kalbe sahiptir ve başkalarının acı çektiğini görmeye dayanamaz.

Burçların Ayrılık Belirtileri


6 Ekim Salı günlük burç yorumları

6 Ekim Salı günlük burç yorumları

Oğlak : Fantezileriniz şimdi gerçekleşebilir, özellikle ilişkiler söz konusu olduğunda Oğlak burcu. Bu her zaman hayalini kurduğunuz an olabilir, bu yüzden hazırlanın. Köşedeki çekici, romantik kişi bütün gece sana göz kulak oldu. Kanınız her zamankinden daha hızlı pompalıyor. Bugün gibi bir günde tüm rüyaların gerçekleşebileceğini kendinize hatırlatın.

Romantizme ve tutkuya çok aşık olsanız da, sulu türden ziyade ateşli olma eğilimindedir. Gezegensel hizalanma bunu, ayaklarınızı yerden kesecek biriyle tanışabileceğiniz bir zaman haline getirir. Bununla birlikte, derinden bağlanan ve çok ağlama eğiliminde olan, biraz da boğucu bulabileceğiniz türden kişiler olabilirler.

Burçların En Kötü Özellikleri


Kova : Normalde tüm romantik ilişkilerinizin son derece besleyici ve rahatlatıcı olmasını sevseniz de, bunun her zaman mümkün olmadığını görebilirsiniz Kova. Şu anda sizinle yakın bir ortak arasında düzeltilmesi zor olabilecek bir kopukluk var. Zaman gerçekten bu tür bir sorunu çözebilecek tek şeydir. Tüm ilişkilerinizin her zaman tam olarak plana göre gidemeyeceğini unutmayın.

Gezegenler, sevdiklerinizle harika bir gün fırsatı sunuyor. Son zamanlarda sorunlar ya da sıralar yaşıyorsanız ya da birlikte yaşamınız mükemmel olmadığından, mümkünse dışarıda yemek yemek için zaman ayırın ya da özel bir akşam yemeği pişirin ve yemek yiyin. Şekerli turtanıza nasıl hissettiğinizi bildirin, ve hayat ikiniz için çok daha tatlı olacak.

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


6 Ekim Salı günlük burç yorumları

Balık : Üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir proje şimdi zirveye ulaşıyor olabilir. İlerlemenizi başkalarıyla tartışın ve işinizle ilgili dürüst geri bildirim almak için gayri resmi bir eleştiri yapmaktan çekinmeyin. Bir sanat eseri, başka bir kişinin içinde bir tür tepki uyandırmalıdır. Yeteneğinizle çevrenizdeki insanlara meydan okuyabileceğiniz yolları düşünün.

Romantizm fikrini ve tutku düşüncesini sevseniz de aşırı duygusal ve sulu insanlardan da hoşlanmıyorsunuz. Gezegenler, sizin için kelimenin tam anlamıyla tepeden tırnağa düşen biriyle karşılaşabileceğinizi gösteriyor, bu güzel ama aynı zamanda oldukça yorucu çünkü sizi sevdalı bir köpek yavrusu gibi takip edebiliyorlar. Çizgiyi nereye çekeceğinizi bilmelisiniz.

Aşkı En Derin Yaşayan Burç Hangileri

Morali Bozulunca Burçlar Nasıl Davranır?

Burçların Kontrol Edemediği Duygular

 

Burçlar ve Koronavirüs

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Kaşar Peynirli Patates Tostu tarifi

Doyurucu ve lezzetli bir kahvaltı için Kaya Çiftliği ürünleriyle sıra dışı lezzetler hazırlamaya ne dersiniz? …

Kak Yemeği Tarifi

Kak Yemeği İçin Malzemeler 1) 10 ADET KURU BİBER 2) 10 ADET KURU PATLICAN 3) …

Peynirli Sufle Tarifi

İster sabah kahvaltısında ister akşam yemeğinde veya çay saatinde tüketeceğiniz bir aperatif arıyor olun; peynirli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: