7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları. Hoş olmayan bir durum ortaya çıkabilir. İlk tepkiniz, size en yakın olanları gerçeklerden korumak olabilir. Yalan söylemek ya da en azından durumdan bahsetmekten kaçınmak cazip gelebilir.

Koç : Belki de uzun süredir bir iş gezisi veya okula dönüş planlıyorsunuz. Bununla birlikte, oldukça rahatsız edici bir mail veya telefon görüşmesi planlarınızı tehlikeye atabilir ve sizi hayal kırıklığının sınırında bırakabilir. Duruma dikkatlice bakarsanız, sizi o kadar geri getirmediğini fark edebilirsiniz. İstediğinden ödün vermeden onunla ilgilenebilirsin.

Günün gezegen takımyıldızı tam da ihtiyacınız olan şey olabilir, özellikle de bir intikam havasının geldiğini hissediyorsanız. Size en yakın olanla konuşmayabilirsiniz. İletişim durumu ne olursa olsun, sözler ya da belki de yardımcı olmayan kelimelerin yokluğudur. Gerçek bir atılım için, buzları kırmak ve değerli bir sohbete başlamak yardımcı olabilir. 7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları. 

Sürekli Para Kazandıracak İşler


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Boğa : Mali durumunuzla ilgili görünüşte kötü haberler, genellikle karmaşadan uzaklaşmanıza neden olabilir. Paniklemeden önce meseleye dikkatlice bak Boğa. Bir bilgisayar hatası veya başka bir hata olabilir veya belki birisi sizi başka biriyle karıştırmıştır. Hatayı düzeltmek için adımlar atın. Bu bir sıkıntı, ama her şeyin göründüğünden daha iyi olduğunu bildiğinizde rahatlayacaksınız.

Belirli bir yakın ilişkiyle ilgili olarak kendinizi bugün zor bir durumda bulabilirsiniz. Bu, evde bir soruna neden olabilir çünkü ikiniz arasında bir mesafe oluşmuştur. Bu sorunu çözmek ve çözüme kavuşturmak için biraz zaman ayırmaya değer ve sonra işler olmaya başlayacak.

Levis 2020 Kadın Jean modelleri


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

İkizler : Hoş olmayan bir durum ortaya çıkabilir. İlk tepkiniz, size en yakın olanları gerçeklerden korumak olabilir. Yalan söylemek ya da en azından durumdan bahsetmekten kaçınmak cazip gelebilir. Günaha teslim olma İkizler. Sevdiklerinizi koruma arzunuz anlaşılabilir, ancak sorunlara neden olabilir. İnsanları her şeyden koruyamazsınız. Çoğu insan gerçekleri bilmeyi tercih eder.

Soğuk tavrınızı istediğiniz zaman takıp çıkarabilirsiniz. Ama eğer böyle hissetmezsen kimse seni tatlı bir şekilde gülümsetemez. Bugün koşullar tarafından biraz yük altında hissedebilir ve gerçekten ihtiyacınız olmayan kısıtlamaları hissedebilirsiniz. Birkaç saatliğine kendi başınıza uzaklaşmanıza ve gerçek duygularınızın su yüzüne çıkmasına izin vermenize yardımcı olabilir.

Birbirinden Etkili Lip Balm Önerileri


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Aklınız bugün saatte bin mil gidiyor olabilir. Zihinsel aşırı yüklenmeye neden olabilecek yeni fikirlere ve bilgilere boğulmuş olabilirsiniz. Yapabiliyorsanız hepsini yazın. Buna daha sonra başvurmak isteyeceksiniz. Daha sonra yürüyüşe veya başka bir egzersiz için dışarı çıkmanız tavsiye edilebilir. Bu entelektüel aşırı yük, çalışmanız gereken aşırı sinir enerjisi üretebilir.

Bugün yeraltında akarsu gibi akan yüzeye bir sorun çıkabilir. Başa gelince, gerçekten endişeli ve hatta bazı olayların gerçekleşmesinden korkuyor olabilirsiniz. Konuşman gerektiğinde sessiz kalman yardımcı olmaz. Rezervasyonlarınızın üstesinden gelin ve gerisi kolay olacak. Yakında gerçeği söylediğine sevineceksin.

Hızlı Saç Uzatmak İçin Doğal Yöntemler


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan : Depresyonda görünen bir sevgilinin veya yakın arkadaşın durumuyla ilgili endişeler bugün sizi rahatsız edebilir, ancak bu kişiyle iletişime geçip neyin yanlış olduğunu sormaktan çekinebilirsiniz çünkü araya girmek istemiyorsunuz. Yine de yapmalısın. Her şey göründüğü kadar kötü değil ve endişeniz takdir edilecek. Bu gece, çok ihtiyaç duyulan biraz dinlen. Çok fazla çalışıyorsun…

İnsanlar gerçekten sosyalleşme havasında olmadıkları için bu herhangi bir buluşma için harika bir gün değil. Eğer o özel ilişkiyi arıyorsanız, o zaman birisini, özellikle seviyorsanız, bunu gerçekleştirmesi için neşelendirmeye çalışmayın; ruh hallerinin değiştiğini görene kadar bekleyin. O zaman işler gerçekten canlanacak.

Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır?


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Başak : Bir aile üyesi depresyonda olabilir ve sorunun ne olduğu hakkında konuşmadığı için üzgün olmayabilir. Ruh hali herkese yayılabilir, bu yüzden neyin yanlış olduğunu sormak iyi bir fikir olabilir. Ruh hallerinin bulaşıcı olduğuna dikkat edin! Konuyu zorlama Başak. Bu daha kötü olur. Bir dizi arama işinizi kesintiye uğratabilir ve bu da sizi rahatsız edebilir. Sesli postanın çağrıları almasına izin vermekten korkmayın.

Şu anda, bir bölgede en yakın ve en sevdiklerinizle birlikte işlerinizi hallediyor olsanız da, başka bir seviyede hala aranızda bir mesafe hissi var. Hala geri çekildiğiniz ve bir sorunu uzak tuttuğunuz bir yer var. Kendinize buraya girme izni verene kadar, ilişki beklemede kalabilir.

Hangi Doğal Sabunlar Nelere İyi Geliyor?


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Terazi : Yanlış bilgi, geniş ailenize veya mahallenize yayılabilir ve dahil olanlar arasında gereksiz üzüntülere neden olabilir. Bugün duyduğunuz dedikodu veya söylentileri, kendiniz kontrol edene kadar yüz değerinde kabul etmeyin. Bir çaydanlıkta fırtına olabilir. Bu, herhangi bir seyahat planlamak veya gitmek için iyi bir zaman değil. Gecikmeler veya aksilikler ortaya çıkabilir.

Aşk hayatınızın neden kötü hissettiğini merak ediyor musunuz? Bir uçurumun dışındaymış gibi ilişkinizin bağlı olduğu belli bir tutum olabilir. Geçmişten gelen bir şey, şimdiki zamanınızın gelişmesini engelleyerek sizi rahatsız ediyor olabilir. Doğru perspektifi elde etmek için biraz sessizce düşünmeye ihtiyaç duyabilir – ama buna çok değecektir.

Porselen Makyaj Nedir Ve Nasıl Yapılır?


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Akrep : Parayla ilgili yanlış bilgiler , size söylenen her şeye inanmanızda payı olan birinden gelebilir. Bu bir bankacı, alacaklı, yatırım danışmanı veya hatta yakın bir arkadaş veya akraba olabilir. Her kimse, Akrep, bu kişinin söylediği şeyi gerçek anlamda kabul etme. Ne yapmanız gerektiğine dair herhangi bir karar vermeden önce durumun gerçeklerine kendiniz bakın.

Günün gezegen takımyıldızı size bazı endişeli düşünceler getiriyor. Tam olarak ne olduklarını tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak adil bir fikriniz olacak. Mevcut ilişkiniz, daha güçlü ve daha kararlı bir şeye dönüşebileceği bir noktaya ulaştı. Sıkıcı bir şüpheniz olduğu için sorun budur. Herhangi bir karar vermeden önce bunu inceleyin.

Ülkelere Göre Kadınların Ortalama Evlilik Yaşı


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yay : Size yakın biri tamamen dürüst olmayabilir. Bu kişi sizi korumak için doğruyu söylemekten kaçınıyor veya sizden bir şey saklıyor olabilir. İçgüdülerine güven Yay. Birisi size doğru gelmeyen önemli bir şey söylerse, bir kişinin sözünü kabul etmeden önce kontrol edin. Bu kısır bir aldatma değil – sadece koruyucu bir aldatmaca. Ancak birini gerçeklerden korumak bazen geri tepebilir!

Bugün sessiz kalmak, kendinizi aptal yerine koymaktan ve sadece gerçek olamayacak kadar iyi değil, aynı zamanda pek olası olmayan bir şey söylemekten daha kolay olabilir. Bununla birlikte, sevgilinizin, tüm meseleden biraz korktuğu için, kalbiniz için çok değerli bir konu hakkında konuştuğunuzu duyması gerekiyor. Belki bir anlaşmaya varabilir ve sadece sohbete başlayabilirsiniz. Bu ilerleme yaratacaktır.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Yorgunluk bugün biraz halsiz hissetmenize neden olabilir ve muhtemelen herhangi bir yere gitmek yerine evde yatakta kalmak isteyeceksiniz. Bu sizin normal eğiliminize aykırıdır, bu yüzden kırgınlığınıza rağmen kurşunu ısırıp dışarı çıkmaya meyilli olabilirsiniz. Bu tuzağa düşmeyin. Biraz dinlenin ki kesinlikle dışarı çıkmanız gerektiğinde, tekrar eski benliğiniz olacaksınız.

Bugün pekala bir düzeyde kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz. Belki de bu, başkalarının size yaptığı, kendinize yaptığınız gibi değildir. İnançlarınıza sadık kalmadığınız son zamanlarda ortaya çıkan bir sorun olabilir. Kendinizi belli bir seviyede satmış olabilirsiniz. Bunu iyice düşünmek için zaman ayırın.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Kova : Bir sevgili ya da yakın bir arkadaş fotoğraftan çekilmiş gibi görünebilir ve bu sizi endişelendirebilir, kafanız karışabilir ve bu kişinin sizinle bir ilişkiye devam etmekle ilgilenip ilgilenmediğini merak edebilir. Güvensizliğinizin sizi en iyi şekilde değerlendirmesine izin vermeyin. Kişinin sorunları vardır ve sonunda ağlamak için güçlü, sempatik bir omuz isteyecektir. Muhtemelen o kişi olacaksın!

Bir köpeğin bir kemiği endişelendirmesi gibi, bir sorun karşısında endişelenebilir ve endişelenebilirsiniz. Rahatlamanın ve bu sorunu bir kenara bırakmanın bir yolunu bulamazsanız, bugün mide rahatsızlığına yatkınsınız. Yanlış yola gidiyorsunuz ve bir süre unutmanız gerekiyor. Cevabın doğru zamanda kendini göstermesine izin verin.

Burçlar Aşktan Neden Korkar?


7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Balık : Kariyer çıkarları dedikodu, söylenti ve ofis politikaları nedeniyle kısa devre yapabilir. Birisinin bir gündemi vardır ve herhangi bir el altından yapılan ilişkinin başkalarının yaşamları üzerindeki etkisini pek umursamayabilir. Balık, böyle olup bitenleri duyarsanız, kontrolden çıkmadan onları durdurmak için elinizden geleni yapın. Bu şekilde kendinizin ve meslektaşlarınızın kariyer çıkarlarını koruyabilirsiniz.

Atmosferin bugün biraz aydınlatılması gerekebilir. Başkaları cevap vermeye başlamadan önce çok fazla gülümsemeli ve neşeli sohbet etmelisiniz. Bu, özellikle sevdikleriniz söz konusu olduğunda çok sıkıcı olabilir. Ama onları neden bu kadar uzak göründükleri hakkında biraz konuşturabilirseniz, bu havayı temizleyebilir.

Günlük Burç Yorumları 7 Eylül 2020 Pazartesi

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır

Suffle Tarifi Ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Güllerin Anlamları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Masterchef 2020’de elenen isim belli oldu

MasterChef’ in beşinci haftasında Furkan, kaptanlık oyununu kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu. MasterChef Furkan, …

21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları. Bugün çok fazla insan dikkatinizi çekmek için yarışıyor olabilir. …

Hazal Kaya : Fikret Ali’nin sahibi değilim

Ezgi Mola'nın programına konuk olan Hazal Kaya, yine çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. Kaya, oğlu Fikret Ali’nin özel hayatına müdahale ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: