7 Nisan Salı Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 7 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 7 Nisan Salı burç yorumu ;

Mars günündeyiz. Dolunaya doğru büyüyen Ay 00:16’da Terazi burcuna geçecek. İlişkiler, ortaklıklar, eşitlik ve adalet gibi kavramlar önümüzdeki iki gün daha fazla gündemimizde olabilir. Terazi burcundaki Ay sabah saatlerinde İkizler burcundaki Venüs ve Kova burcundaki Mars ile üçgen görünüm yapacak. Hava elementinin güçlenmesi zihinsel aktiviteler ve ilişkileri hareketlendirebilir. Duygu ve düşüncelerimizi iyi ifade edebileceğimiz iyi ifade edebileceğimiz bu saatlerde iş ve özel ilişkilerimizde başarılı olabiliriz. İletişim, bilgi alışverişleri, yazışmalar, sözleşmeler, eğitim ve ticari faaliyetler hızlı ve verimli ilerleyebilir.

Yakın çevremizdeki kişilerin duygu ve düşüncelerini önemseyebilir, bol bol fikir alışverişleri yapabiliriz. İletişim cihazlarını ve sosyal medyayı çok aktif kullanmamız mümkün. Bugün Kova burcundaki Mars ve Boğa burcundaki Uranüs arasında etkinleşen dik açı zaman zaman enerjimizi kontrol etmemizi zorlaştırabilir. Stres be huzursuzluk hissedebileceğimiz gibi kaza ve sakarlıklara da daha açık olabiliriz. Özellikle elektrikten gelebilecek kazalara dikkat etmeliyiz. Doğa olaylarında da artış olabileceği için temkinli olmakta fayda var.

 

Selfiede Güzel Çıkmanın İpuçları


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

20200712 123049

Bim 14 Temmuz İndirim Kataloğu

Bim 14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ayçiçek yağı …

günlük burç

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük …

20200710 194426

A101 16 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 16 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Samsung Galaxy …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: