8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları. Sizi bir konuda yanıldığına ikna etmeye çalışan insanlar olabilir. Sırf bir konuda birisiyle aynı fikirde olmadığınız için aşağı olduğunuzu düşünme tuzağına düşmeyin. 

Koç : Bugün, tutmanız gereken maceralı bir yanı var. Hayatınızda pek de önemli olmayan küçük şeylere ağırlık vermemeye çalışın. Büyük resme bakın ve geniş görüş alanına sahip olmanın önemini anlayın. Orada keşfedilecek koca bir dünya var Koç, o yüzden başla. Bugün birkaç sürpriz olabilir, bu yüzden her şeye hazır olun.

Fantezi veya şiirsel yazmayı seviyorsanız, bugün çok yaratıcı bir zihin çerçevesinde olacaksınız. Sevginizin peşinde, nasıl ayet yazılacağı hakkında bir iki şey bilen biriyle iletişim kurabilirsiniz. Birbirinizi romantik sonelerle büyüleyerek, tek başına sözcüklerden çok daha fazlasını paylaştığınızı keşfedebilirsiniz. 8 Eylül Salı günlük burç yorumları. 

Bayan Sabahlık Modelleri


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Boğa : Beklenmedik insanlar ve olaylar, tıpkı maceraya özlem duyduğunuz gibi bugün de ortaya çıkacak. Bilinmeyen bir varış noktası olan Boğa’ya giden bir trene atlamaktan çekinmeyin. Yapmadığın şeylere pişman olmaktansa yaptıklarına pişman olmak daha iyidir. Gününüzü planlarken bunu ciddiye alın. Orada eğlence sıkıntısı yok – sadece onu bulmanız gerekiyor.

Bugün kişisel ilişkilerinize bir huzur ve uyum duygusu getiriyor. Normalde sevdikleriniz kendi işlerini yaptıklarında mutlu olursunuz, ancak bu büyüleyici göksel etki altında, rahatlayabileceğinizi ve böylesi bir adanmışlıkla size gösterilen ilginin tadını çıkarabileceğinizi hissedersiniz. Bir kez olsun hiçbir şey yapmanıza gerek yok; sadece arkana yaslan ve gülümse.

McDonald’s Bulamayacağınız 9 Ülke


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları

İkizler : Bugün çok sahiplenmemeniz son derece önemlidir, özellikle de diğer insanlar söz konusu olduğunda, İkizler. Çevrenizdeki insanlarla önemli ilişkileriniz var ve onları sürdürmek için bu insanların hayatlarını istedikleri gibi yaşamalarına izin vermenin en iyisi olduğunu göreceksiniz. İnsanların sana ait olduğunu düşünmeyin, çünkü onlar değil.

Bugünün çok huzurlu atmosferinin tadını çıkarıyorsunuz. Kendinizle çok sevdiğin biri arasında harika bir bağ kurma şansın var. Büyük bir tutku belirtisi olmasa da, yine de harika bir birliktelik duygusu vardır, bu da beraberinde şeylerin ancak daha iyi olabileceğine dair içsel bilişi getirir.

Vücut Tipine Göre Nasıl Giyinilmeli?


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Yengeç : Aşk ve romantizmle ilgili konular bugün sizin lehinize, Yengeç. Sevginin en az beklediğiniz anda size geldiğini göreceksiniz. İçinizde, onu bir tür sanatsal çaba için kullanırsanız, en çok ödüllendirici olacak güçlü bir yaratıcı güç var. Güçlü ama düzensiz bir dürtü sizi harekete geçirebilir, bu yüzden tüm varlığınızla karşılık vermeye hazır olun.

Para birçok şey için kullanılabilir, ancak en büyük kullanımlarından biri başkalarını mutlu etmektir. Bugün sevgilinizi çok mutlu etme şansınız var, özellikle de onları neşelendirmek için bir şeyler almayı düşünüyorsanız. İlişkinin manevi değerini yansıtan ve onlara en çok neye değer verdiğinizi gösteren bir hediye yapın.

Levis 2020 Kadın Jean modelleri


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Aslan : Bugün bazı şeyleri şansa bırakmak zorunda kalabileceğinizi fark edin, çünkü bu koşullar altında muhtemelen istediğiniz her şeyi kontrol edemezsiniz . Her şeyi mükemmel noktalarına sığdırmaya çalışmak sizin için rahat olsa da, bunun, özellikle böyle bir günde işinizi yürütmenin en iyi yolu olmadığını görecesksiniz.

İlişkiler için harika bir gün. Sizinle aynı idealleri paylaşan, henüz çok pratik ve gerçekçi olan biriyle etkileşim kurma şansınız var. Uzun süredir hayal ettiğiniz mükemmel bir karışım olabilir. Bu kişiyi ruhani veya meditatif bir ortamdaysanız bulabilirsiniz – oldukça mistik bir çizgileri de var.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Başak : Bugün sizin için işler oldukça iyi gitmeli Başak, özellikle aşk ve romantizm bölümünde. Başkalarıyla bağlantı kurduğunuzda büyülü, maceracı bir ruh olduğunu göreceksiniz. Bu cesur enerjiden yararlanın ve uygun gördüğünüz şekilde onu iyi kullanın. Sizin için çok özel biriyle bu gece dünyanıza ekstra bir heyecan unsuru getirin.

Bugün sizinle başkaları arasında bağlantılar kurmak ve köprüler kurmak için harika bir gün. Çok sayıda gerçekçi olmayan planı düşünerek zaman harcamak yerine, çok özenli ve düşünceli bir şekilde pratik olmanın zamanıdır. İlişkinizin tüm romantizmini ve şiirini, tüm temel ihtiyaçlarla harmanlayın.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Terazi : Bugün bağımsızlığınızı ifade edin ve başkalarına artık zorlanmayacağınızı kanıtlayın. Kendiniz için bir şeyler yapın ve bunu yaparken eğlenin. Kalbiniz hangi yolun ilerlemenin doğru yolu olduğunu bilecek. Size aksini söylemeye çalışanlar sizi yanıltmasın. Başarı, onlarınki tarafından baştan çıkarılmak yerine başkalarını kendi dünyanıza başlatabildiğiniz zaman gelir.

Pratik ve pastoral karışımı dünyanızı aşılar. Bugün, hayatınıza geçmiş bir sevgili getirebilir. Birlikte geçirdiğiniz birçok romantik zamanı hatırlayabilirler ve yine de ilişkiyi yenileme olasılığını keşfetmek istiyor olabilirler. Daha pratik düşünceleriniz var ve bu hoş bir fikir olsa da, gerçekte işe yaramayabilir.

Başak Burcu Nasıl Geri Döner


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Akrep :  Aşk ve romantizmle ilgili şeyler bugün sizin lehinize, ancak bu tür durumlarda atacağınız veya söyleyeceğiniz bazı şeyler işleri tam tersine çevirebilir. Ayrıca eğer karşınızdaki kişiye gerçekten değer verip vermediğinizi bir düşünün. Aynı şekilde sizi bir başkasına o kadar sarmalamayan bir denge bulun ki gözleri başka yere dönerse incinirsiniz. Beraberliğinizi sorgulama vakti…

Bugün, birlikte çalıştığınız birini tanıma konusunda ne kadar ileri gittiğinizi çok iyi anlamanızı sağlayabilir. Çok pratik bir temelde işbirliği yapabilmenin yanı sıra, aynı manevi idealleri paylaştığınızı görünce şaşırabilirsiniz. Bu epey bir açıklama olarak gelebilir ve bağı daha sağlam bir şekilde sağlamlaştıracaktır.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Yay : Bugün kalbinizde bir delik varmış gibi gelebilir ve onu doldurmakta zorlanabilirsiniz. Bu boşluğun halledilmesini sağlamaktan sorumlu olanın siz olduğunu unutmayın. Boşluğu bir başkasının doldurması konusunda ısrar ederseniz, kendinizi hayal kırıklığına hazırlamış olursunuz. Kendiniz için güzel bir şey yapın ve kendinizi mutlu etmek için biraz para harcamaktan çekinmeyin.

Bugün ilişkilerde harika bir uyum duygusu var. Sizin ve çok çekici birinin birçok ilgi alanını paylaştığını keşfetme şansınız büyük. Hayatınızda o özel kişiyi arıyorsanız, topluma hizmetlerin yapıldığı bir yer hakkında daha fazla bilgi edinin. Bir hastane, çocuk kreşleri, huzurevi – bunlar bir sonraki potansiyel aşkınızla ilişkili yerlerdir.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Oğlak : Aşk ve romantizmle ilgili konular şu anda doruk noktasında ve sen oldukça kavgacı olabilirsin. Bu bölgedeki enerjiniz dalgalar halinde gelebilir ve muhtemelen bu durum için o kadar yüklü olacaksınız ki, patlamaya hazır bir saatli bomba gibi hissediyorsunuz. Gerçekten ihtiyacınız olandan çok daha fazlasını isteyerek harika bir şeyi yok etmeyin.

İçinde bulunduğunuz ilişki şu anda o kadar heyecan verici olmayabilir. Yine de bunda çok sağlam ve rahatlatıcı bir şey var. Birlikte ne yaparsanız yapın, derin bir şeyler paylaşma fırsatı vardır. Güçlü bir enerji karışımı, ne kadar şanslı olduğunuzu fark etmenizi sağlar. Pratik ve mistik olan, derinden takdir ettiğiniz bir uyum duygusu yaratır.

Ülkelere Göre Kadınların Ortalama Evlilik Yaşı


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Kova : Aşk ve güzellikle ilgili konular söz konusu olduğunda başkalarından çok fazla hassasiyet beklemeyin. İnsanlar kendi küçük dünyalarında olma eğilimindedir. Şimdi onlarla ilişki kurmak senin için zor olabilir. Başkalarını kendi bakış açınıza göre yönlendirmeye çalışmak mümkün olabilir, ancak oldukça zor olabilir ve daha da önemlisi, çabaya değmeyebilir.

Önümüzde harika bir gün çünkü başkalarına sunacak çok şeyiniz var. Ulaşmayı ve yardım etmeyi seviyorsunuz, özellikle de insanların zor bir dönemden geçtiğini gördüğünüzde. Başkasına sempati duyarak, sizin için çok özel hale gelen biriyle etkileşime girebilirsiniz. Anlamak için size ulaşırken, varlığını unuttuğunuz bir hassasiyeti de ortaya çıkarırlar.

En İyi Likit Mat Ruj Önerileri


8 Eylül Salı günlük burç yorumları

Balık : Sizi bir konuda yanıldığına ikna etmeye çalışan insanlar olabilir. Sırf bir konuda birisiyle aynı fikirde olmadığınız için aşağı olduğunuzu düşünme tuzağına düşmeyin. Bugün yaratıcılığınıza odaklanın. Her topu parkın dışına fırlatacak bir dinamit salınımı için inanılmaz sanatsal yeteneğinizi saf entelektüel dehayla birleştirebilirsiniz.

Huzurlu ve sessiz bir yerde emekli olmak ve bugün hak ettiğiniz bir mola vermek için her şansınız var. Bunu tek başına yapmayacaksın ama sevgilini de yanına alacaksın. İster bütün bir gün geçirin, ister akşam birkaç sessiz saati çalın, çok iyi harcanan ve çok keyif alınan bir zaman olacaktır.

 

Kadınların Duymaktan Hoşlandığı Cümleler

Kadınların İlişkide Sıklıkla Yaptığı Hatalar

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hazal Kaya Ali Atay beraber ekran karşısına geçecek

İki ünlü oyuncu Hazal Kaya ile Ali Atay çifti 2019 Şubat ayında hayatlarını birleştirmiş; 2019 Kasım ayında da oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına ...

Halil Sezai ne kadar hapis yatacak?

İstanbul’un Tuzla ilçesinde 66 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntülerle gündeme bomba gibi düşen ünlü şarkıcı Halil Sezai ...

MasterChef’ te Mehmet Yalçınkaya, Tanya’yı ağlattı

ABONE OL'MasterChef Türkiye'nin 57. son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mavi ve kırmızı takımlar yarıştı. Bireysel ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: