8 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 8 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 8 Nisan Çarşamba burç yorumu ;

Merkür günündeyiz. Terazi burcunda ilerleyen Ay, sabah 05.34’de Koç burcundaki Güneş ile karşıt açı yapacak ve 18 derece Terazi burcunda Dolunay meydana gelecek. Dolunay zamanında sonuçlanmalar ve bitişler olabilir, gizli konular açığa çıkabilir, önemli farkındalıklar kazanabiliriz. Bu dönemde ruhsal ve bedensel hassasiyetler artabilir. Bu nedenle sağlığımıza da özen göstermeliyiz. Terazi burcunun temsil ettiği ilişkiler, işbirlikleri, anlaşmalar, sözleşmeler, siyaset diplomasi, adalet, hukuk, danışmanlar rakipler, açık düşmanlar, sanat ve estetik gibi alanlarda gündem oluşturabilir. Terazi burcu dolunayı ilişki, ortaklık ve evliliklerde süregelen ihmal edilmiş sorunlar varsa bunları daha görünür, hale getirerek bazı yol ayrımlarına neden olabilir.

Ben-Biz aksında olacak dolunay biz olmayı becerememiş ilişkileri sona erdirebilir. Bunun yanı sıra evlilik ve ortaklıklar için de hızlı kararlar alınıp, yeni adımlar atılabilir. Bu kişisel ilişkiler yanısıra ülkeler arası ilişkiler ve diploması alanında da görülebilir. Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Jüpiter ve Plüton ile zıt açı yapacak ve 15:50’den itibaren boşlukta ilerleyecek. Yakın ilişkilerde duygusal baskılar, manipülatif durumlar artabilir. Ev ve kariyere ait sorumluluklar üzerimizde yük olabilir. Ruhsal ve bedensel olarak kendimizi zorlamamaya dikkat etmeliyiz.

 

Selfiede Güzel Çıkmanın İpuçları


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Bim 14 Temmuz İndirim Kataloğu

Bim 14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ayçiçek yağı …

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük …

A101 16 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 16 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Samsung Galaxy …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: