8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte 8 Temmuz Günlük Burç yorumları ..

Koç : Bugün duygularında çok az konfor bulacaksın. Sadece işe bağlı kalmak isteyebilirsiniz. Düzenli rutininizde işleri halletmeye konsantre olun. Bir plan oluşturun ve ona sadık kalın. Bu, normdan sapma günü değil, başkalarından sempati bulacağınız bir zaman değil. Eve yakın olun ve kişisel işinize dikkat edin. Zaman değerlidir – boşa harcamayın.

Boğa :  Bugün boğulmamaya çalış, Boğa. Başkalarıyla sohbetlerde rahatlık aramak isteyebilirsiniz, ancak bunun sadece ilgili olan herkesin nezaketini ürettiğini bulun. Sevdiklerinizde hata bulma eğiliminizi azaltın. En iyi seçeneğiniz, enerjinizi bir süre arka yazıcıda yaptığınız görevlere odaklamaktır. Özel ilgi ve en disiplin gerektiren projeleri ele almak.

İkizler : Bugün duyguların üzerinde bir su kabı gibi hissetmeni sağlayacak bir damper var, İkizler. Sadece normalden daha hızlı ısınacağınız şeylerin bir kapağı olduğunu bilerek. Öfkenizi tutmaya çalışın. Öfkeli bir öfke seni hiçbir yere götüremez. Enerjinizi maddi işlerinizi düzenli hale getirmeye konsantre edin. Finans, yatırım ve uzun vadeli güvenlik planlaması ile ilgilenin.

Yengeç : Bugün herkese bağlı olduğunu hissetmen zor olabilir. Muhtemelen kendine saklanmak daha iyi. Üzgün ​​veya depresif hissediyorsanız, bu duyguları kendi başınıza çözmek en iyisidir. Diğer insanlar durumunuza çok sempatik davranmaya eğilimli değildir. Şeytanları kafanızdan uzak tutmak için işinize bağlı kalmanız daha iyi.

Aslan : Güne bir kısıtlama duygusu hissedebilirsin, ama gerçekte bu senin iyiliğin için. İnanılmaz bir coşku ile çalıştığınız için akut disiplin duygunuzun bugün kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Hedefleriniz kavramaktan uzak değil. Odaklanın ve saatin size baskı yapmasına izin vermeyin. Acelelik dikkatsiz hatalara yol açacaktır. Bir iş yapacaksanız, doğru yapın.

Başak : Bugün işinizde rahatlık bulun. Kulağa gülünç gelse de, listenizden bir şeyler almanın günün en ödüllendirici etkinliği olduğunu göreceksiniz. Başkalarını çok eleştirmemeye çalışın. Eldeki görevlerinize odaklanın. Çok ürkütücü görünen dağlar siz ilk adımı atana kadar büyümeye devam edecek. Aziminiz başkalarına ilham kaynağı olacaktır.

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Terazi : Kafanı bulutların dışına çıkar. Daha önce katılmadığınız nitpicky ayrıntılarının şimdi size musallat olmak için geri geldiğini göreceksiniz. Çalışmanızı daha fazla ertelemeyin. İşi halletme zamanı şimdi. Çek defterini dengeleyin ve çamaşırlarınızı yıkayın. Küvetinizi temizleyin ve market alışverişine gidin. Bugün ne kadar başarılı olursanız yarın kendiniz hakkında o kadar iyi hissedersiniz.

Akrep : Bugün dün yapmadığın her şeyi bitirmen gerekiyor. Yolculuğun temaları arasında disiplin ve kum saatinden geçen kuma dikkat etmek yer alıyor. Ne kadar başarılı olursanız, kendiniz hakkında o kadar iyi hissedersiniz. Hayatınızdaki durgun enerji, şeyleri hareket ettirmenin zamanı geldiğini gösterir. Bir başkasının sizin için çözümü bulmasını bekleyerek başka bir anınızı boşa harcamayın. İnsiyatifi almak.

Yay : Bir günlüğüne önemsizliği bir kenara bırak. Bu, geleceğe hazırlanmak için önemli bir zamandır. Sağlam bir zeminde olduğunuzu bilmeden bir adım daha ileri gitmeyin. Bu, hedeflerinizi bir kağıt üzerinde tutmak için iyi bir zamandır. Bunları mürekkeple yazmak, hayatınızda tezahür etmenize yardımcı olacaktır. Uzun vadeli hasadı düşünün. Güvenlik ve topraklama günün temel temalarıdır.

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Oğlak : İnsanlar bugün senin için biraz eleştirel olabilir Oğlak, ve söylemek istediklerini duymak iyi olur. Sağlıklı bir ego kurabilmeniz için başkalarından gelen geri bildirimlere açık olun. Alçakgönüllülük duygunuzu kontrol altında tutmak önemlidir. İnsanların yıldırım hızlı zihninize kıyasla tembellik gibi hareket ettiğini gördüğünüzde oldukça kritik hissettiğinizi görebilirsiniz. Başkalarına karşı sabırlı olun.

Kova : Bugün psişik kalkanınızı koruyun, Kova, çünkü ihtiyacınız olacak. İnsanların yorumları, iyi ifade etseler bile sert görünebilir. Günün kritik tonuna karşı en iyi savunmanız, çalışmak için daha güçlü bir temel oluşturmak için diğer insanların eleştirilerini olabildiğince yapıcı kullanmaktır. Bu enerjiyi olumlu bir zihin çerçevesinde işleyin ve işleri halletmek için kullanın.

Balık : Ne yazık ki, bu gün eğlence ve oyun günü değil, Balık. Aslında, can sıkıcı bir duygusal ağırlık hissedebilir ve sizi normalden daha az enerjik hissedebilirsiniz. Sizden gerçeğe sert bir bakış atmanızı ve hedefler ve planlarla ilgili bazı kararlar vermenizi isteyen ayık bir ton var. Zamanlayıcı sesli uyarısı çıkmak üzere gibi hissedebilirsiniz. Dakika ibresi ilerliyor ve mağazada çok daha fazla macera var.

 

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk

 

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Sevdiğini Söylemeden Önce Yapılması Gerekenler

‘Seni seviyorum’ cümlesinden önce emin olunması ve  sevdiğini söylemeden önce yapılması gerekenler vardır. Gelin birlikte …

Minestrone Çorbası Tarifi

MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyunu kazananı belirleyen yemeklerden biri İtalya’ya özgü bir çorba olan Minestrone Çorbası …

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. Yeteneklerinize olan geçici bir inanç eksikliği, bir projeye başlamakta …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: