9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları Belki bir tatil veya eğitim içeren bazı önemli planlar, kontrolünüz dışındaki koşullar nedeniyle geçici olarak engellenebilir.. .

Koç : Evinizde meydana gelen değişiklikler, aile üyeleri olan Koç’ta geçici bir hayal kırıklığı gerginliğine neden olabilir. Belki de taşınıyorsunuz veya yeniden döşüyorsunuz veya kapsamlı bir temizlik yapmaya çalışıyorsunuz ve herkes herkesin yoluna giriyor. İşi olabildiğince çabuk bitirmeye çalışın. Bir kez bittiğinde, öfke azalacak ve her şey yoluna girecek.

Bugünün astral konfigürasyonu ile bir seçim şansınız var. Ya romantizm bahislerinde kendinize imkansız bir hedef belirleyebilir ya da aşkı adil ve dürüst bir şekilde kazanmak için daha pratik bir plan yapabilirsiniz. Büyük bir etki yaratmayı amaçlayan kendi kendini tanıtmanın başarısız olması muhtemeldir.

Burçların Ayrılık Belirtileri

 


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Boğa : Uzaktaki biriyle iletişimsizlik, egoların morarmasına, artan duygulara ve öfkeli telefon görüşmelerine yol açabilir. Bir kavgaya kapılmamak en iyisi. Her şeyi düzeltmeye çalışın. Mahallenizdeki değişiklikler seyahatte sorunlara neden olabilir, bu nedenle tıkalı sokaklar ve yoğun trafiğe hazırlıklı olun. Yürü – kafanı temizleyecek ve gittiğin yere daha çabuk ulaşacak.

Romantik hayallerinizi gerçekleştirmek için mümkün olan her yolu denemeden ve çevrilmemiş taş bırakmadan bugün hiçbir türden yenilgiyi kabul etmek istemeyebilirsiniz. Bugünün gezegensel hizalanması ile, angaje olmanız için potansiyel olarak sonsuz miktarda enerji vardır. Ancak bir koç gibi kullanmak gerekli değildir. Bunun yerine, daha felsefi ve rahat bir tavır takınmayı deneyin.

 

Burçların Aşık Olma Belirtileri


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

İkizler : Bir psikolog olarak yetenekleriniz, yanlış anlaşılmalar ortaya çıktığında bugün işe koyulabilir. Arkadaşlarınızın doğru düşünmesi pek olası değildir ve güvenceye cevap vermeyebilir. Durumu yatıştırmanın en iyi yolunu bulmak için sezginizi kullanın. Mali durum şu anda biraz endişeye neden olabilir, ancak yaratıcılığınız ve para duygunuz her şeyi düzeltmelidir. Dışarı çık ve bu gece eğlen.

Gezegenlerin bugünkü hizalanması beklenmedik bir bonus getiriyor. Elinizden geldiğince istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili cesur bir hamle yapmak isteyebilirsiniz, ancak şu anda turbo şarjınız olduğundan, kalma gücünüzü abartabilirsiniz. Gözünü diktiğin şey ateşli şeyler. Hareket etmeden önce en iyisi soğumak. 9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları ..

Ünlülerin Burçları


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Sizi ilgilendiren biri başka birine ilgi gösteriyor gibi görünebilir. Bu, güvensizliğinizi uyandırabilir ve biraz kıskançlığa neden olabilir. Kendi kendinizi deli etmeyin. Hepsi göründüğü gibi olmayabilir. Gerçekleri anlamaya çalışın. Aynı gece birden fazla şey yapma daveti sizi rahatsız edici bir seçim yapmaya zorlayabilir. Size en uygun olanı yapın.

Zihnin gücü, bugün sözlerinizin gücü gibi oldukça harika. Gezegenlerin etkisi sizi normalde suçlu olmadığınız bir şeyi yapmaya – abartmaya – teşvik edebilir. Eğer bunu yakın bir kişisel ilişki bağlamında yapmaya meyilliysen, ne söylediğini hatırlasan iyi edersin, çünkü daha sonra amacını kanıtlamak için çağrılabilirsin.

Ünlülerin Burçları


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Aslan : Biri sizden sır saklıyor. Hepimizin özel sorunları var , ama bu durum seni etkiliyor. Sezginiz muhtemelen size kişinin kim olduğunu söyleyecektir. Baskı uygulamadan açmalarını sağlamaya çalışın. Bitmemiş görevler sizi çılgına çevirebilir. Onlarla yarışmaya çalışabilirsiniz, bu da çok fazla strese neden olabilir. Önemli olanları yapın ve diğerlerini bırakın. Bu gece bir film izleyerek rahatlayın.

İnanç dağları yerinden oynatabilir ve hayatınızda mucizeler yaratabilir. Bugün, inanç sisteminizi, seçtiğiniz herhangi bir yönde ateşleyebileceğiniz bir ok gibi kullanma becerisine sahipsiniz. Göksel enerji, belirli bir ilişki hakkındaki inançlarınızı yeniden düşünmenizi sağlar. Neye gerçekten inandığınızı anlayabilirseniz, zor bir durumda olan şeyde aydınlatıcı bir fark yaratacaksınız.

Burçlara Göre Hediye Seçimi


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Başak : Kontrolünüz dışındaki koşullar bir grup etkinliğine katılmanıza engel olabilir. Bu, siz ve diğerleri için biraz hayal kırıklığına neden olabilir. Yapacak başka bir şey bulmak en iyisidir. Kendi projenizin muhtemelen biraz ilgiye ihtiyacı vardır ve bu sizi saatlerce meşgul eden bir meydan okuma olabilir. Bu gece kendinize bir şeyler hazırlayın.

Bugün romantik hayatınızda rekabet avantajı var. Partneriniz, tüm fikirlerinizi yatarken almaktan memnun olmayabilir. Belki de bazı fikirlere katkıda bulunmak istiyorlar. Bugünün astral enerjisi, baştan çıkarılmanıza rağmen, oyunda kimin en iyi olduğunu görmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Aksine, birbirinizin güçlü yönlerinden öğrenin. Tartışmalardan kaçının ve enerjiyi olumlu bir şekilde kullanın.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Terazi : Biraz sempatiye ihtiyacı olan bir bayan ziyaretçi bugün sizinle iletişime geçebilir. Bazı problemler hakkında tavsiye isteyebilir ama aynı zamanda, muhtemelen büyüleyici bulduğunuz ve başkalarıyla ilişkilendirmek isteyeceğiniz yeni bilimsel veya metafizik çalışmaları içeren bilgiler de getirebilir. Bu bilgiler kendi içgörülerinizi tetikleyebilir. Fikirlerinizi yazın. Onları hatırlamak isteyeceksiniz.

Bugün eşinize çözülmesi gereken sorunlar hakkında vaaz verme eğilimi var. Bugünün oyundaki yönü, büyük bir gayretin söz konusu olduğu anlamına gelir ve partnerinizin bu konularda sizinle aynı fikirde olması gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu muhtemelen işe yaramayacaktır, çünkü kimse zorla köşeye sıkıştırılmayı sevmez. Kendileri için düşünme özgürlüğüne izin verin.

İşte Burca Göre Süper Kahraman


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Akrep : Belki bir tatil veya eğitim içeren bazı önemli planlar, kontrolünüz dışındaki koşullar nedeniyle geçici olarak engellenebilir, Akrep. Bu sizi üzebilir ve hatta sinirlenmenize neden olabilir. Hayal kırıklıklarınızı başkalarından çıkarmak için cazip olabilirsiniz. Planlarınızı gecikmeli olsalar bile işe yarayacak yollar bulmak daha verimli ve zorlayıcı olacaktır.

Günün özü, her yerde coşku ve coşkudur. Ne istediğini biliyorsun ve onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazırsın. Günümüzün göksel konfigürasyonuyla, çevrimiçi bir eğitim veya ruhsal olayda yeni biriyle tanışmak için romantik bir fırsat var ve daha fazlası, eğer bir konuşma içeriyorsa. Konuşmacıya aşık bile olabilirsiniz! İlham sizi tahrik eder.

Burçların Fobileri Neler?


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Yay : Para, Yay burcu hakkında üzücü haberler getiren bir mektup veya çağrı bugün gelebilir. İlk tepkiniz kendinizi veya bir başkasını suçlamak olabilir, ancak koşullar muhtemelen herhangi birinin kontrolü dışındadır. Şanslar doğru ayarlanabilir. Herhangi biri çok üzülmeden önce ne yapılması gerektiğini araştırmak ve bulmak en iyisidir. Biraz çaba gerektirebilir ama her şey yoluna girecek.

İnsanları gerçek istekleri dışında bir şeyler yapmaya, yaşamayı ve yaşamayı tercih ederek yapmaya ikna etmeyi sevmiyorsunuz. Ancak, bugünkü bakış açısıyla, kaputunuzda sevdiklerinizle ilgili bir arı var gibi görünüyor. Onlarla ilgili bir şey sizi rahatsız ediyor ve onları değiştirmek istemenize neden oluyor. En iyi yol olma olasılığı daha yüksek olduğundan, onlarla temkinli ve şefkatle konuşun.

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Kıskançlık bugün çirkin yüzünü geri alabilir. Bu romantik bir ilişki içerebilir. Kıskançlık genellikle temelsizdir, bu yüzden biraz iletişim kurarak ondan kaçının. Bu, bir dezavantajı avantaja çevirme çabasının zamanıdır. Bazı durumlarda güçlü duygular işinize yarayabilir. Tutkulu bir uzlaşma, öfkeli bir yabancılaşmadan daha iyidir.

Ateşli bir coşku cehennemi gibisi yoktur, hakkında her şeyi bildiğiniz bir şey. Doğrusu, ondan yoksun görünenlere acımanız söylenebilir. Ancak günümüzün astral konfigürasyonuyla, romantik ilişkinizde sesinizin sesini kısmanız gerekebilir. Partneriniz, duyulmakta sorunlar yaşadığını görebilir. Nazik bir yaklaşım sonuç getirir.

Burcunuza Göre Hangi Bitkisiniz?


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Kova : Sinirsel gerginlik, enerjinizi bugün çok düşük tutan geçici bir rahatsızlığa neden olabilir. Ama yapılması gereken görevler var bu yüzden muhtemelen hissettiğin şekle rağmen bunları yapmaya çalışacaksın. Kendinizi fazla çalıştırmamaya veya yorgunluğunuzu başkalarından çıkarmamaya çalışın. Bazı şeylerin gitmesine izin vermek, kendinizi ve diğer herkesi çok daha fazla strese sokmaktan daha iyidir.

Bugünün oyundaki görünümü, insanların seslerinin ortalamanın üzerinde en az birkaç desibel daha yüksek çıkmasıyla çok fazla bağırma olabileceğini gösteriyor. Bu, çok fazla yedek enerji ile ilgili tartışmalardan kaynaklanmıyor. Benzer şekilde, bugün aşk hayatınızda çok fazla bağırış olabilir, ancak birbirinize kızmaktan ziyade, gerçekten iyi bir oyun ruhu ve rekabet duygusu içindedir.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?


9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Balık : Bağlı olduğunuz bir grup, üyeleri arasındaki tartışmalar nedeniyle geçici olarak parçalanabilir. Bunun dışında kalmak en iyisidir. Bir arkadaşınız sorun yaşayabilir ve tavsiye ve yardım için size gelebilir. Onun zayıflığından dolayı kendinizi çok fazla hayal kırıklığına uğratmayın. Bu sizin için sinir bozucu bir gün olabilir ve projelere yoğunlaşmak için en iyi harcanan gün olabilir. Yarın her şey daha iyi olacak.

Bugün sadece genel çevrenizde değil, aşk hayatınızda da çok fazla itme ve itme var gibi görünüyor. İkiniz de bir inçlik verme havasında değilsiniz, hatta siz bile uzlaşmanın ustası. Bununla birlikte, günün gezegensel enerjisi, ikinizin de birlikte hoş bir şey yapma fırsatına sahip olabileceğinizi gösterir. Savaşmak yerine ortak bir hedef planlayın.

Burçların Evliliğe Bakış Açıları

Balık Burcu, Haftalık Burç Yorumları, 10-16 Ağustos

 

Hangi Burç Hangi Kahveyi İçer?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Ekim Haftalık burç yorumları

26 ekim haftalık burç yorumları.. Venüs terazi burcuna geçiyor: mantığımızın yerine sezgilerimize güveneceğiz.. 26 ekim …

Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst eden ve büyük bir hayran kitleyicisi kazanan Masumlar …

Deviasyon Nedir Neden Oluşur Nasıl Tedavi Edilir

Deviasyon Nedir Neden Oluşur ? Burun boşluğunu ikiye ayıran kıkırdak ve kemik oluşumunun bir tarafa …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: