9 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 9 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 9 Nisan Perşembe günlük burç yorumu ;

Jüpiter günündeyiz. Ay Akrep burcunda ilerliyor. Önümüzdeki iki gün duygularımız derinleşirken ilişkilerde aşk, tutku ve cinselliği öne çıkarabiliriz. Sabah saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile karşıt, Kova burcundaki Uranüs ile karşıt Kova burcundaki Mars ile de dik açı da olacak. Güne gergin enerjilerle başlayabiliriz. Sabah saatlerinde uyku sorunları yaşamamız mümkün. Huzursuz ve stresli hissedebiliriz. Kuşku, şüphe ve kıskançlık gibi duygular özel ilişkilerde zorlayıcı olabilir.

Özellikle yakın ilişkilerimizde daha dengeli ve anlayışlı olmalıyız. Bazı ani gelişmeler günlük planlarımızı değiştirebilir. Gerek kişisel gerekse toplumsal alanlarda gerilimler, kazalar, doğa olayları artış gösterebilir. Fiziksel yorgunluk da hissedebileceğimiz gün boyu kazalara kemik, eklem ve kaslarda meydana gelebilecek incinmelere dikkat etmeliyiz. Kronik sağlık sorunları ve yaşlı kişilerdeki zaafiyetler de artabilir. Akşam saatlerinden itibaren çevremizdeki kişilerin duygu ve düşücelerine karşı daha duyarlı davranabiliriz. Genel olarak zihinsel faaliyetler ve iletişim rahat ilerleyebilir.

 

Selfiede Güzel Çıkmanın İpuçları


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: