9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Hafta ortasına girmemizden bazı duygularımız kıpraşıyor ve partnerlerimizle ikili diyaloglara girerken veya bizle diyalog kurulurken mutlaka dikkatli olmalıyız. İşte 9 Temmuz Günlük Burç Yorumları ..

Koç : Bir gün boyunca ciddi moddan çık ve kendini güldür. Evinizde bir oyun gecesine sponsor olun ve mümkünse gece yarısına kadar bazı iyi arkadaşlarınızı kart oynamaya ve atıştırmalık yemeye davet edin. Bu, eğlenmek için bir gün, bu yüzden gevşeyin ve formda gördüğünüz en iyi şekilde kendinizi ifade etmekte özgür olun. Neşeli doğanızda ne kadar gücünüz olduğunu anlayın.

Boğa : Sadece eğlenceyi seven, huzurlu ve uyumlu doğanız gerçeği sayesinde başkaları üzerinde inanılmaz derecede güçlü bir etkiniz var. Doğal cazibeniz bugün gitmek istediğiniz herhangi bir yere götürecektir, bu yüzden istediğiniz zaman kullanmaktan çekinmeyin. Olumlu vurgulayın ve caddenin güneşli tarafında yürüdüğünüzden emin olun. Kaldırımda yürürken ısın ve ışığa çıkın.

İkizler : Saldırganlıklarınızı bir kenara bırakın ve bugün biraz gülün, İkizler. Yoğunluğunuzu sert, kostik bir enerjiden daha açık ve eğlenceli seven bir enerjiye aktarın. Bu tür bir tutumun sizi çok uzağa taşıyacağını göreceksiniz. Günlük rutininizi bozan küçük şeyler ortaya çıkabilir, ancak bombayı etkisiz hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey sıcak bir gülümseme olduğunu göreceksiniz.

9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Bugün sizin için müthiş bir gün olan her duruma neşeli yaklaşımınızın sadece doktorun emrettiği şey olduğunu göreceksiniz. Çocuklarla zaman geçirin ve büyülü dünyalarının tadını çıkarın. Sevginizi ve sevginizi çevrenizdeki insanlara yayabilirsiniz. İnsanların ağız köşelerinin aşağı değil yukarı doğru açıldığından emin olun. Dostça bir tavır sizi çok ileri götürecektir.

Aslan : Bugün işinizden zaman ayırın ve biraz rahatlayın. Romantik doğanızın biraz eğlenmesine izin verin ve olması gerektiğini düşündüğünüz kadar ciddi olmama konusunda kendinizi suçlu hissetmeyin. Günün galibi en çok gülümseyebilen kişidir, bu yüzden bu yarışmayı zirveye çıkmak amacıyla girin. Ödüller uzun sürecek. Karşılaştığınız kişiler gülümsemeye yardım edemez.

Başak : Başkalarının seninle tam olarak oturmayan biraz “önce ben” tutumunu benimsediğini görebilirsin. Onların kapısını çalmanız, uyandırmanız ve “Hey, diğer herkese ne dersiniz?” Bu mesajı iletirken sızlanmamaya çalışın. Umutsuz bir tavır sizi hiçbir yere götürmez. Yaklaşımınızda samimi ve neşeli olun ve dünya ayaklarınızın altında olacak.

9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bugün olumlu, iyimser bir bakış açısına sahip olmaya çalışın . Bir şükran tutumu benimseyin ve etrafınızdaki her şeydeki güzelliği görün. Bu, sahip olduklarınızı, özellikle de sizi sevenleri takdir etmek için bir gün. Başkalarına iltifat edin ve sizin için ne anlama geldiğini bildirin. Bu sözler ve eylemler size büyük bir servet getirecek dalgalanan bir etkiye sahip olacaktır.

Akrep : Hazırda bekletme modundan çıkma vakti geldi. Mavileri sallayın ve ışığa girin. Bugün oynamak ve eğlenmek için bir gün. Günün ruh halinin hafif ve neşeli olduğunu göreceksiniz, bu yüzden bir şaka veya aptalca hikaye ile ilk olun. Başkalarını güldürmek için elinden geleni yap. İçinizdeki ateş en parlak şekilde yansın.

Yay : Diğer insanların inatçı tutumları ilerlemenizi engelliyor olabilir. Bunu, çok sıkı tuttuğunuz belirli bir bakış açısından kavramanızı gevşetmeniz için bir ipucu olarak kabul edin. Bugün duygularınızın arkasında büyük bir güç var ve bu duygular duyulmak istiyor. Atlamak ve podyum almak için çekinmeyin. Grupla hemfikir olmamanıza rağmen fikrinizi söyleyin.

Oğlak : Can sıkıntısı sona erdi ve hızı yakalama zamanı. Bugün evinizde tam regalia çıkın ve dünyaya sunduğunuz şeyle gurur duyun. Başkalarıyla ilişkilerinizde cesur olun ve kendinizi yaratıcı bir şekilde tam olarak ifade etmek için zaman ayırın. Giydiğiniz gülümseme ne kadar büyük olursa karşılaştığınız her duruma o kadar yaklaşırsınız.

Kova : İnsanlar bugün sizden ekstra ilgi duyacaklar, bu yüzden temas ettiğiniz herkese şeker gibi vermekten çekinmeyin. Nazik bir jest ve sıcak bir kelime unutulmayacak. Bırakın cömert ve nazik ruhunuz parlasın. Kalbinizi daha geniş açın ve dünyaya sevgiyi yayın. Sevmek ve gülmek için mükemmel bir gün.

Balık : Bugün sizin için işler çok iyi gitmeli, bu yüzden hiçbir şeyden uzak durmayın. Aslında, bu fırsatı olabildiğince parlak parlaklık için kullanın. Pilinizi kranklayın ve kendinizi dünyaya yansıtın. Gülümsemenizin bulaşıcı olduğunu göreceksiniz, bu yüzden sık sık kullanmaktan çekinmeyin. Kendine güveninizin arkasında, hemen hemen her işi enerji ile halletmenizi sağlayan büyük bir güç var.

 

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Ekim Haftalık burç yorumları

26 ekim haftalık burç yorumları.. Venüs terazi burcuna geçiyor: mantığımızın yerine sezgilerimize güveneceğiz.. 26 ekim …

Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst eden ve büyük bir hayran kitleyicisi kazanan Masumlar …

Deviasyon Nedir Neden Oluşur Nasıl Tedavi Edilir

Deviasyon Nedir Neden Oluşur ? Burun boşluğunu ikiye ayıran kıkırdak ve kemik oluşumunun bir tarafa …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: