Acun Ilıcalı Survivor Yarışmacılarıyla İddiaya Girdi

Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarla voleybol oynama iddiasına girerek yarışmacıların kazanması halinde ödülü ikiye katlayacağını söyledi.

Acun Ilıcalı bir  takım kurarak yarışmacılarla voleybol yarışı yaptı ve kazandı. Acun Ilıcalı, dün yayınlanan yeni  bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımıyla tekrardan iddiaya girdi. Acun, kendi takımı kaybederse kazanan yarışmalara iki kat fazla ödül vereceğini söyledi.

Survivor’ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde voleybol maçından bahseden Ilıcalı, yarışmacılarla yeniden iddia girmek istediğini söyledi. Eski voleybolcu olan Nisa’nın “Biz Evrim ile aynı takımda size karşı oynasaydım farklı bir şeyler olurdu” sözü üzerine tekrardan maç yapma teklifinde bulundu. Eski voleybolcu olan Evrim de takımını açıklayarak, ” Nisa, ben ve Sercan’dan oluşsun takımımız. Yedek olarak da Barış’ın olmasını istiyorum” dedi.

 Acun, “Gerçekten hiç bir şansınız yok. Ben de takımıma prodüksiyondan voleybol oynamayı bile bir kız arkadaşımızı alacağım. Eli top tutsa yeter. Ama bu üçlünün bize karşı hiç bir şansı yok. Bizi tutanlar eğer kazanırsak aynı ödülü alacaklar. Siz kazanırsanız sizi destekleyenler ise 2 katı ödül alacak. 2 defa yemek yiyecekler ayrı günlerde” sözleriyle ödülü açıkladı. Acun’un sözleri üzerine ise Cemal Can, “Ben sizi destekleyeceğim. Geçen oyunda o tarafta nasıl oldum. Sonradan ben de şaşırdım” dedi.

55 Gündür Koronavirüs Testi Pozitif Çıkan Model Ülke Tarihine Geçti


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Tuvana Türkay ‘ın Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Tuvana Türkay usta oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni yaşını sarmaş dolaş bir pozlarıyla kutladığı paylaşımını aşk …

Naya Rivera ‘nın Cansız Bedeni Bulundu

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü oğluyla göle açılan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni …

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: