Acun Ilıcalı Yaşanan Kavga Hakkında Konuştu

Koronavirüs nedeniyle Dominik’te olan Acun Ilıcalı hesabından canlı yayın yaparak Yasin ve Barış arasında yaşanan kavga hakkında ilk kez konuştu.

Survivor 2020’nin fragmanında aynı takımda olan Yasin ve Barış yumruk yumruğa kavga edildiği görüntüler bulunuyor. Instagram hesabından canlı yayında konu hakkında konuşan Acun Ilıcalı diskalifiye konusu hakkında ekibiyle toplantı yapmaya karar verdiğini söyledi.

Survivor Panorama’ programının sunucularıyla canlı yayın yaparak “Sıkıntılar var. Oyunda istemediğimiz şeyler oldu. Diskalifiye olur mu olmaz mı bilmiyorum. Ödül çok önemliydi. Tansiyon yükseldi. İki takım da kazanmak isteyince ortaya kıvılcımlar çıktı. Birazdan toplantı yapacağız. Yarınki bölümümüzde sıkıntılar var. Sercan oynayamıyor ama kötü değil. Yarın çok acayip şeyler olacak. Sercan oynamayacak.” dedi.

“Ödül çok büyüktü. O kadar büyüktü ki tansiyon yükseldi. Ödül, Dominik’in en güzel 2-3 evinden biri. Benim geçenlerde Instagram’a koyduğum ev. Şöyle anlatayım. Ödülü duyunca yarışmacıların psikolojisi değişiyor. Bir taraf çok mutlu oluyor. Diğer tarafta da Sercan oynamayacak diye demorileze olanlar var.” diyerek konu hakkında açıklamada bulundu.

Karantinadaki Didem Soydan’ın Yarı Çıplak Pozu


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Aleyna Tilki ; 1.5 Milyon TL’den Fazla Aldım Dedi

Genç şarkıcı Aleyna Tilki bir önceki gece bir mekanın açılışında görüntülendi. Yöneltilen dondurma reklamından 1.5 …

Hercai’nin Yıldızı Ebru Şahin Cedi Osman’la Aşk Yaşıyor İddiası

Hercai dizinde Reyyan karakterine hayat veren Ebru Şahin’in Cedi Osman’la aşk yaşıyor iddiaları geldi. Ebru …

Esra Bilgiç’den Kürek Sörfü Keyfi

Normalleşme süreci ile beraber ünlü isimler de tatil beldelerine akın ediyor. Tatiline devam eden isimlerden …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: