Acun Ilıcalı’dan Yarışmacı Nisa’ya Rest

Survivor’un yeni yayınlanacak olan bölümünün fragmanında yarışmacı Nisa ve Acun Ilıcalı arasında gerginlik yaşandığı görüntüleniyor.

Yarışmacı Nisa ve Acun Ilıcalı arasında yaşanan gergin anlarda Ilıcalı “Yapamıyorum” diyerek ağlayan Nisa’ya “Biz kimseyi zorla tutmuyoruz, bize başvurursa elenmesine izin veririz” diyerek resti çekti.

Nisa, yayınlanan fragmanda büyük ödül oynanırken yarışmak istemediğini söyleyerek gözyaşlarına boğulduğu görüntüleniyor. Yanına gelen Yasin  “Eğer istemiyorsan Nisa geç orada gölgede otur” diyor. Yasin’e cevap olarak Nisa ise “Yapamıyorum anlamıyor musun yapamıyorum” dediği görüntüleniyor. Ilıcalı yarışma sırasında  Nisa’ya dönerek “Hiç kimseyi Survivor’da zorla tutmuyoruz. Devam edemeyecek yarışmacı devam etmeyebilir. Bizim açımızdan asla bir problem yok. Bize başvurursa yarışmadan elenmesine izin veririz” diyor.  Ilıcalı’nın sözlerinden sonra ise Nisa yere çökerek ağlamaya başlıyor.

Acun Ilıcalı’nın katıldığı canlı yayında isim vermeden Nisa’nın yaşadığı kriz için “Bir yarışmacı için çok zor şeyler yaşanacak. Sıra dışı olaylar yaşanacak. Çok çok değişik bir yayın olacak” açıklamasını yapmıştı.

Güldür Güldür’ün Bilal’i Korona Nedeniyle Evinin Bahçesinde Evlendi


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar ve Öneriler

Kadınların makyaj malzemelerinin vazgeçilmezi olan fondöten yüzde kusursuz bir görünüm sağlar. Genelde sıvı fondötenler kullanılmaktadır. …

Birce Akalay ‘dan Tatil Keyfi

Birce Akalay, Balet Can Tunalı ile ilişkisini bitirdikten sonra Fasih Saylan ile birliktelik yaşamaya başladı. …

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: