Aleyna Tilki için Soruşturma Başlatıldı

Yaptıkları ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki son olarak havalimanında yaptıkları ile gündeme geldi. İstanbul Havalimanında bir yolcu ve güvenlik görevlisi ile tartışan Aleyna Tilki için soruşturma başlatıldı.

Aleyna İtalya’ya gitmek için gittiği İstanbul Havalimanında kendini olayların içinde buldu. Yaşanan olayın nedeni ise bagaj sırası. İddiaya göre güvenlik kontrolü için sıraya girmeden bekleyenlerin önüne geçip bavulunu cihaza koydu. Kendisini bu konuda uyaran Ünal A. isimli yolcu ile tartışmaya girdi. Ünal A.’nın aktardığına göre Tilki kendisine dönerek küfür ederek ; “seni buradan aldırırım” şeklinde tehdit etti.

Tartışmaya varan konuşmalar sonucu Ünal A. şikayetçi olacağını iletti ve bunun üzerine güvenlik görevlisi Nesliha Ö. polis çağırması gerektiğini söylemesi ile güvenlik görevlisi ile de tartışan Tilki olay yerinden uzaklaştı. Ancak polislerin de araya girmesi ile polis merkezine gönderilen taraflar birbirinde şikayetçi oldu. Tilki ayrıca uçağa binememiş evine geri dönmüştü. Daha sonra sosyal medya üzerinden açıklama yayınlayan genç şarkıcı Ünal A. isimli kişinin üzerine yürüdüğünü korktuğu için kendisini korumak zorunda kaldığını söylemişti. Gaziosmanpaşa Cumhriyet Başsavcılığı da Aleyna Tilki içi soruşturma başlattı.

 

Duygu Özaslan Yatak Pozu Olay Oldu

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Vizyon Panosu Nedir ve Nasıl Hazırlanır?

Vizyon Panosu Nedir ve Nasıl Hazırlanır? Vizyon panosunu anlamak ve etkili bir şekilde kullanabilmek için …

Evde Kolayca Hazırlanabilecek Saç Bakım Maskeleri

Evde hazırlayabileceğiniz ve doğal yöntemlerle saçlarınızı bakımını sağlayabileceğiniz 4 farklı maskeyi sizler için derledik, hepsi …

Detoks Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Detoks Yapmanın Faydaları Nelerdir? Vücut sağlığı için dengeli beslenme, hareketli bir yaşam tarzı yanında belli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: