Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ? Öncelikle Aslan burcu erkeğinin düzenli ve sorumluluk sahibi erkeklerden olduğunu söyleyelim. Bu yüzden seçeceği insanın da düzenli ve sorumluluk sahibi olmasını ister. Övülmek ister, kendilerinin övülmesinden hoşlanan bir yapıya sahip olduklarından karşı türden gurur verici sözler duymaktan gerektiğince hoşlanır. Onları kıracak yâ da üzecek davranışlarda tespit edilen kadınlardan olası olduğunca uzak dururlar.

Sevgisini, şefkatini her daim her koşulda hissedeceği şahıslarla birlikte olmak onları mutlu edecektir. Aslan burcu erkeği bir bayanın yanısıra kendisini huzurlu ve mutlu hissediyorsa karşısındaki şahsa ilgisi, sevgisi gün geçtikçe daha da artar. Kendilerinden daha baskın karakterdeki insanlarla anlaşamazlar, baskın olan doğrultu kendisi olsun isterler.

Partnerlerini kaybetmekten korkarlar ve ellerinde tutmak amacıyla her yolu denerler ancak hayat sürdürdükleri temaslerde huzursuzluk mutsuzluk hissetmeye başladıkları an uzaklaşmak amacıyla yollar ararlar. Aslan burcu erkeğiyle evlenecek bir bayanın; şefkati, sabrı, sevgisi sayısız olması gereklidir zira başka burçlarla birliktelik yaşam sürdürmek kadar bir aslan erkeğiyle temas yaşam sürdürmek basit olmayacaktır.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan Erkeği Burcu Nasıl Etkilenir ? 

Aslan Burcu erkeği lafı değiştirerek söylemeler, laf çevirmeler gizli kapaklı şeylerden hoşlanmaz. Açık olun ve direkt konuşun. Karşısındaki kişiden bunu bekler kendi gibi açık olmasını isteyecektir.

Aceleci davranın; bir aslan erkeği yalnız kalmaktan çok hoşlanmaz birlikte bulunduğu şahısyseniz tartışmalarınızda uzun süreli aralar vermeyin yâda ilgi duyduğunuz şahıs bir aslan burcuysa duygularınızı açık açık itiraf edin yoksa geç kalmış olabilirsiniz.

Duygularını okşayacak sözler söyleyin; aslan erkekleri iltifat edilmesinden hoşlanırlar bu yüzden onun gururunu okşayacak iş bölümünde onu teşvik edecek sözler söylemekten kaçınmayın.

Şefkatli olmanız ve sevginizi göstermeniz önemlidir. arşınızdaki şahısyle birlikteliğinizin uzun süreli olmasını istiyorsanız ona gerektiğince anne şefkatiyle yaklaşın sevginizi aşkınızı gerektiğince boğmadan ona gösterin.

 

Aslan Burcu Nasıl Geri Döner

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli …

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: