Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur? Aslan burcu kadını mağrur, kendine güvenen yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan burcu kadını için fazlasıyla önemlidir.

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur?

Özellikleri

Adından da anlaşıldığı gibi aslan kraliyeti çağrıştırmaktadır. Astroloji dünyasında Aslanlar liderlik vasfına sahiptir. Her şeye karışmak doğalarında vardır yönetmeyi sever, Yönetilmekten asla hoşlanmazlar. Kibirli yapıda olan aslanlar başkalarının onları yönetmesinden başkalarına ilgi odağı olmaktan hoşlanmazlar. Yardımsever ve iyi kalplidirler. Başkalarının üzerinde etkileyici olmaları en belirgin özellikleri arasındadır. Saygı duyulmayı seven idealleri yüksek olan aslanlarda çok fazla derecede gurur vardır. Ona karşı bir hata yapılırsa olgun karşılarlar fakat sabrı taşmışsa eğer olgunluktan çıkıp olaya yoğun tepki göstererek sert mizacını da ortaya koymasını bilir. Aslanlar şansı yüksek olan bir burç özelliğini taşımaktadır. Aslanların yönetici gezegeni güneştir. Renkleri kehribar, altın sarısı ve turuncudur. Sarı safir taşı uğurlu taşları arasında yer alır. Şanslı günleri pazar günü karşıtları ise kovalardır.

Olumlu Yönleri

Aslanların olumlu yönleri arasında düşünceli yapıya sahip olmaları, cömert, yardım sever ve iyi kalpli olmaları yer almaktadır.

Olumsuz Yönleri

Olumsuz yönleri arasında iktidarlık hırsı, kendini beğenmişlik ve sabit fikirli olmaları yer almaktadır.

Aslanların Fiziksel Özellikleri

Genelde uzun boyludurlar. Kadınları saçlarının uzun olmasına önem verirler. Bakımlarını ihmal etmezler. Yürüyüşlerinde farklı bir eda vardır. Kibirli yapıya sahip olmalarından dolayı gittikleri yerlerde dikkatleri üzerinde toplamayı severler. Kemik yapıları düzgün geniş omuzludurlar. Aslanlar dik yürürler. Saç renkleri genelde kızıla çalan sarı veya siyahtır. Başak, terazi, ikizler ve yengeçlerle iyi anlaşırlar. Akrep, kova, boğalarla pek anlaşamazlar.

Nasıl Aşık Olurlar

Aslanlar ideallerindeki insanı bulurlarsa asla peşini bırakmazlar. Sahiplenici yapıda olup korumacı özelliğini yaşadığı ilişkisinde ön planda tutar. Sevdikleri zaman aşırı tutkulu severler. Aşklarında yoluna çıkabilecek engelleri gerekirse ezip geçmesini iyi bilirler. Birine evet dediği anda ona sadık kalır. Aslanlar güvenmek ister. Güvenmediklerine aşık olmazlar. Biri eğer güvenini boşa çıkarmışsa çok acı çeker buda vücuduna bakımına ve sağlıkla ilgili birçok problemlere yol açar. Sevdiğinin gözlerine bakarak onun ne istediğini anlayacak kapasiteye sahiptirler. Gösterişi çok sevdikleri için kadın ve erkekleri ilk olarak aşık olacağı kişinin gösterişli olmasına bakarlar. Ona değer veren, ilgi gösteren, ona her şeyi unutturacak ve onu huzura kavuşturacak kişilere aşık olurlar.

Burçların Yemek Tercihleri Neler?

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi nelerdir? Kan birikimi ve kanama olarak bilinen hematomun nedenleri arasında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: