Aslan Burcu Nasıl Geri Döner

Daha önce Aslan burcunun nasıl aşık olur demiştik. Şimdi Aslan burcu ayrıldıktan sonra nasıl geri döner bunu inceleyelim…

Aslan Burçlarının Genel Özellikleri

Öncelikle aslan burcu erkeği ile kadınının özelliklerini çok iyi bilmek gereklidir. Aslan burcunun genel özelliklerine baktığımızda ateş grubundan olmaları bu burcun erkeğini oldukça etkiler. Romantik sözler ve ayağınızı yerden kesecek bir ilişki isterseniz tam aradığınız burçtur. Eğer sizi gerçekten seviyorsa ondan kurtulmanız imkansız olacaktır. Burcun diğer bir özelliği ise kibirli olmalarıdır. Her şeyin en iyisini ben yaparım havası içindedirler. Ve onlar kibirleri olmasına rağmen organizasyon işlerinde oldukça başarılıdır.

Aslan Burcu Erkeğinin Ayrılığa Tepkisi Ve Geri Döndürme Yöntemleri

Araya bir kez olsun ayrılık girerse, aslan erkeği kendi içine kapanır ve bu durumdan bir süre uzaklaşır. Bir süre onu yalnız bırakırsanız, eğer sizi gerçekten seviyorsa mutlaka geri dönecektir. Sadece ona biraz zaman vermeniz gerekir. Eğer sevgisi fazla değilse Aslan erkeği ikinci şansı pek sevmez. Oldukça sıkılgan ve fazlasıyla gururludur. Son kavganızda eğer gurur kırıcı ifadeler var ise, bu işinizi zorlaştıracaktır. Astroloji aslan burcu erkekleri kıskanç olduğunu söyler. Fakat aşklarını herkesten de saklayabilirler. Bu durum sorunlarını da saklama gereğini ortaya koyar. Kafası çok karışık olup sorunları çözmeyi zamana bırakır. İçine kapanıp, kendi ile hesaplaşması ve her şeyi ölçüp biçtikten sonra doğru olanı bulmaya çalışması bundan dolayıdır. Zaman aslan burcu erkeklerinin en iyi ilacıdır. Eğer üzerine çok fazla giderseniz sizden uzaklaşabilir.

Aslan Burcu Kadınının Ayrılığı Ve Geri Döndürme

Bu burcun kadınına gelecek olursak, onlarda burçlarının özelliklerini mutlaka taşırlar. Aslan kadınları büyük egolara, gösterişe sahiptir. Onu asla küçük görmemeli ve gururunu ayaklar altına almamalısınız. Ona söyleyeceklerinizi birkaç kez düşünün. Ve söyleyin. Aslan kadını o an tartışmaya açık değilse daha fazla tartışmayın. Önce kendinizi frenlemezseniz işiniz zorlaşacaktır. Romantik olsa bile pahalı yaşamdan, gösterişten asla vazgeçmeyen tek burçtur. Dürüstlükten şaşmaz. Eğer sizde ona karşı dürüst ve doğrucu olursanız. Sizden iyisi yoktur. Eğer sorun yalandan dolayı çıktıysa, sizi affetmesi çokta kolay olmayacaktır. Onu ikna etmenin yollarını bulmalısınız. Mesela Aslan kadınına gösterişli hediyeler ve onun gururunu okşayacak sözler söylerseniz size geri dönecektir.

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Gerçek ve Sahte Parfümü Nasıl Ayırt Ederiz

Parfüm günlük zaman için özellikle kadınların vazgeçilmezidir. Peki gerçek ve sahte parfümü nasıl ayırt ederiz? …

Burçlara Göre Çiçek Tercihleri

Çiçek hediyelerin en zarifidir. Her şeye etkisi olan burçların çiçek zevklerine de etkisi vardır. Gelin …

Uzun İlişki Sırları

İnsanlar için uzun ömürlü bir ilişki hayattaki en güzel şeylerin başındadır. Peki uzun ilişki sırları …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: