Aslı İnandık Karantinadaki Fenomenleri Çektiği Videoyla Eleştirdi

Karantinadaki ve yaptığı tiplemeler ile tanınan oyuncu Aslı İnandık’ın fenomenleri eleştirdiği videolar ile takipçilerini kahkahaya boğdu

Karantina sürecinde sosyal medyayı aktif kullanan Aslı İnandık, son çektiği videolarında karantinada olan, canlı yayın yapan ayrıca motivayon içerikli cümleler kuran isimleri, sosyal medya fenomenlerini ve ünlü isimleri eleştirdi. İsim vermeden video çeken İnandık’ın çektiği videoları aynı zamanda izleyenleri gülümsetti.

Geçtiğimiz günlerde  çektiği videoda “Evde kalma fikrini sevmeye çalışıyoruz. Azda olsa üretebilmek ve üretme fikrini sevebilmeyi seviyoruz” diyerek sürekli motivasyonlu içerikli yayınlar yapan kişileri eleştirdi.

Eleştirilerini bile herkesi güldüren Aslı İnandık, “Gerçekten sıfır enerjiyle her gün canlı yayın yapmana gerek var mı bu günlerde” dedi. Oyuncunun videosunda bahsettiğim kişi “Falan” demez sadece “Felan” der sözleri de dikkat çekti.

Ezgi Sertel ve Ozan Çobanoğlu Çifti İkizlerin Yüzünü İlk Kez Gösterdi


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

Yeni Virüs Salgını Tehlikesi Bubonik Veba Nedir

Veba hastalığının bir tür farklı bir biçimi olan Bubonik veba ile alakalı detaylar gündemde araştırılıyor. …

Sen Çal Kapımı için Geri Sayım Başladı

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin 1.bölümü geç de olsan …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: