Balık Burcu Nasıl Geri Döner

Balık Burcu Nasıl Geri Döner ? En romantik burç olan Balıkları geri kazanmak imkansıza yakındır. Eğer içindeki heves kaçarsa dönmeyecektir, dönse de eskisi gibi olmayacaktır. Ancak bir kavga, bir ayrılık, anlaşmazlık gibi başka sebeplerden ayrılırsanız onu geri kazanmanız mümkün.

Balık kadını nasıl geri döner

Ona güçlü olduğunuz hissetirmeniz lazım. Ayrılığınızdan biraz zaman geçmesi lazım, sıca sıcağına bir hamle onu sizden daha da uzaklaştırabilir. Belli bir zaman süre geçtikten sonra mutlaka konuşmalısınız. Zaman geçtikçe siz ona yazmadığınız sürece sizden uzaklaşır.

Gurur yapar ve o size yazmaz. Siz yazmadıkça size olan sevgisi nefrete dönüşecektir. Bu yüzden araya çok zaman geçmesine izin vermeyin. Sizden bişeyler duymak ister, suçlayıcı şekilde konuşmadan, onu ne kadar sevdiğinizi, gelecekle ilgili planlar, fikiler sunmanız hoşuna gidecektir.

Geri dönmesine istiyorsanız mutlaka yalnız bırakmayın, zorlamadan hediye olur veya gelecekleri için güzel şeyler yazarak gönlünü tekrar kazanabilirsiniz. Sakın ola kendinizi ondan soğutacak sözler, hareketler yapmayın. Aranız kötüyken daha da sakın kötü yapmayın geri dönüşü imkansız bir yola girebilirsiniz. Balık kadını sizi unutmaz ama acı çekeceğini de bilse vazgeçer.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner

Balık Erkeği Nasıl Geri Döner

Erkek balıklarını kazanmak en zor olan burçlardandır. Sizi gerçekten seviyorsa yani aşk yaşıyorsanız birbirinize aşıkken ayrılık yapıyorsanız o size gelecektir. Aşkı için herşeyi ayağının altına almaya hazırdır. Aşk için yaratılmışlardır, ancak bir ilişkide ayrıldı iseniz geri kazanmak da en zorudur.

Karşınızdaki kişinin çok ilişkisi oluyorsa yani şıpsevdi ise onu geri kazanmak daha da zordur. Eğer zor karakterse öncelikle onun size yazması size dönmesi için biraz bekleyin. Eğer bu konuda başarısız olursanız, görüşme ayarlayın. Mesajlaşarak veya telefonla görüşerek onu geri kazanamazsınız. Ancak o kendi hayatından sizin boşluğunuzu hissedecek ve geri dönecek, bu da beklemeye değmeyecektir.

Geri kazanmak için yüzyüze görüşmeniz ve kendinizi tekrar ona aşık ettirmeniz gerekecektir. Bakışlarınız, gülüşünüz bunları ona geçirmeniz gerekiyor. Zaten sinirlendiğine Balık erkeği ya susarak ayrılmıştır, ya da ağzına geleni söyleyerek, kırıp dökerek ayrılmıştır. Klasik balık erkeği … Bu yüzden kendinizi ona tekrar aşık etmeniz ki bunu ağzınızdan çıkanlardan çok gülüşünüz, bakışlarınız, hatta yemek yiyişiniz önem kazanacaktır. O saniyelik anlarda size tekrar aşık olabilir.

 

Burçların İlişki Adımları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: