Balık Burcu Nasıl Geri Döner

Balık Burcu Nasıl Geri Döner ? En romantik burç olan Balıkları geri kazanmak imkansıza yakındır. Eğer içindeki heves kaçarsa dönmeyecektir, dönse de eskisi gibi olmayacaktır. Ancak bir kavga, bir ayrılık, anlaşmazlık gibi başka sebeplerden ayrılırsanız onu geri kazanmanız mümkün.

Balık kadını nasıl geri döner

Ona güçlü olduğunuz hissetirmeniz lazım. Ayrılığınızdan biraz zaman geçmesi lazım, sıca sıcağına bir hamle onu sizden daha da uzaklaştırabilir. Belli bir zaman süre geçtikten sonra mutlaka konuşmalısınız. Zaman geçtikçe siz ona yazmadığınız sürece sizden uzaklaşır.

Gurur yapar ve o size yazmaz. Siz yazmadıkça size olan sevgisi nefrete dönüşecektir. Bu yüzden araya çok zaman geçmesine izin vermeyin. Sizden bişeyler duymak ister, suçlayıcı şekilde konuşmadan, onu ne kadar sevdiğinizi, gelecekle ilgili planlar, fikiler sunmanız hoşuna gidecektir.

Geri dönmesine istiyorsanız mutlaka yalnız bırakmayın, zorlamadan hediye olur veya gelecekleri için güzel şeyler yazarak gönlünü tekrar kazanabilirsiniz. Sakın ola kendinizi ondan soğutacak sözler, hareketler yapmayın. Aranız kötüyken daha da sakın kötü yapmayın geri dönüşü imkansız bir yola girebilirsiniz. Balık kadını sizi unutmaz ama acı çekeceğini de bilse vazgeçer.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner

Balık Erkeği Nasıl Geri Döner

Erkek balıklarını kazanmak en zor olan burçlardandır. Sizi gerçekten seviyorsa yani aşk yaşıyorsanız birbirinize aşıkken ayrılık yapıyorsanız o size gelecektir. Aşkı için herşeyi ayağının altına almaya hazırdır. Aşk için yaratılmışlardır, ancak bir ilişkide ayrıldı iseniz geri kazanmak da en zorudur.

Karşınızdaki kişinin çok ilişkisi oluyorsa yani şıpsevdi ise onu geri kazanmak daha da zordur. Eğer zor karakterse öncelikle onun size yazması size dönmesi için biraz bekleyin. Eğer bu konuda başarısız olursanız, görüşme ayarlayın. Mesajlaşarak veya telefonla görüşerek onu geri kazanamazsınız. Ancak o kendi hayatından sizin boşluğunuzu hissedecek ve geri dönecek, bu da beklemeye değmeyecektir.

Geri kazanmak için yüzyüze görüşmeniz ve kendinizi tekrar ona aşık ettirmeniz gerekecektir. Bakışlarınız, gülüşünüz bunları ona geçirmeniz gerekiyor. Zaten sinirlendiğine Balık erkeği ya susarak ayrılmıştır, ya da ağzına geleni söyleyerek, kırıp dökerek ayrılmıştır. Klasik balık erkeği … Bu yüzden kendinizi ona tekrar aşık etmeniz ki bunu ağzınızdan çıkanlardan çok gülüşünüz, bakışlarınız, hatta yemek yiyişiniz önem kazanacaktır. O saniyelik anlarda size tekrar aşık olabilir.

 

Burçların İlişki Adımları


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: