Balık Burcu Neden Sıkılır?

Genel özellikleriyle balık burcu… En hassas burç olan balıklar karmaşık ve kolay etkilenebilen kişilik özelliklerine sahiptir.

Özellikleri

Tam olarak kendini ifade edemeyen ve kendini ifade edememekten bu şekilde çıkan olaylarda karmaşıklık yaşar. Astroloji için en karmaşık olan balıklardır. Gezegeni Jüpiter, niteliği, değişken, elementi su olan oldukça duygusal yapıya sahiptir. Alıngan yapıya sahip olmaları su grubu olmalarından kaynaklanır. Her şeye oturup ağlayabilirler. Zor durumlardan kolaylıkla sıyrılabilmeleri en dikkat çekici özellikleridir. Olayları hep akışında yaşamayı tercih eder. Kendini feda etmeyi sever.

Aşırı acıyıcı bir yapıdadır. İyi niyetli olmaları başkaları tarafından kötüye kullanılmaktadır. Romantizm şiir müzik olmazsa olmazlarıdır. Balıkların hisleri kuvvetlidir. Vicdanlı ve merhametli olması ailesine olan sonsuz vefayı da beraberinde getirir. Bünyesi hassas alerjilere karşı vücudu meyillidir. Hayalci oldukları için rüyaları da geniş ve etkileyici yapıdadır. Hassas olmasından dolayı vücudu hastalıklara karşı duyarlı haldedir. Eğer bir balıkla beraber iseniz dikkat etmeniz gereken nokta onu kırmamanızdır. Aksi takdirde balıklar ilişkisinde hassaslık bekler bunu karşı taraftan göremezse onu kaybetmiş olursunuz. İlişkide bakıma çok önem verir. Ve iki tarafta balığa göre bakımlı olmalıdır. Karşıdaki kişiden huzur bekler. Aradığı huzuru bulmazsa o ilişki ona göre bitmiş demektir. İmkânsız aşk vazgeçilmez tutkusu arasında yer almaktadır.

Balıkların İş Hayatı

Balıkların iş hayatında da karmaşa vardır. Kendini bir işe ait göremezler. Kaliteli insanların yanında bulunmayı sevdiklerinden sıradan kişilerle çalışmak istemezler. Kalabalık ortamlarda bulunmaktan iş hayatlarında da hoşlanmazlar. Yalnızlığa ihtiyaçlarını iş ortamında gereksinim haline getirmişlerdir.

Balık Burcu Neden Sıkılır?

Balıkların en nefret ettiği duygusal olmalarıdır. Duygusal olmak onları çok sıkar. Balıklara yalan söylenirse bundan büyük sıkıntı duyar sürekli bunu neden yaptığınızı düşünür. Eğer bir balığı aptal yerine koymuşsanız o bir yolunu bulup bunu su yüzüne çıkarmasını iyi bilir. Hayal kurmasına engel bir durum yaratılırsa balık bunu önce içine atar daha sonra dile getirir. Asla hayalleriyle dalga geçilmesini sevmez. Sevgisini içinde yaşamayı abartı olmadan abartı hareketlerde bulunmadan karşı tarafa göstermeyi sever. Sürekli seni seviyorum cümlelerini kullanmaktan nefret eder. Bir şey konuştuğu zaman mutlaka dinlenilmeli. Dinlenilmemekten hiç hoşlanamaz.

Hakkında Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Estetik ile güzelleşeyim derken sağlığınızdan olmayın!

Sanatçı Alişan’ın liposuction yaptırdığını ve ölümden döndüğünü açıklamasının ardından, uzmanlar, profesyonel kişiler tarafından yapılmayan estetik …

Maske ile Nefes Almak Zor Geliyorsa

Maske ile Nefes Almak Zor Geliyorsa .. Maske nedeniyle nefes alamıyorum..” Covid-19 pandemi sürecinde bu …

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır

Aşkta burçların etkisi bilinen bir konudur. Sizin için burçlarda “Burçların sevgilileri nasıl olmalıdır” konusunu araştırdık. …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: