Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Araştırmalar sonucu banyo dekorasyonu ile pek ilgilenmediğimiz elde edilmiştir.  Oysa ferah ve modern bir banyo tüm kadınların hayalidir. Şimdiki haberimizde banyo dekorasyonu için birkaç bilgi  paylaşacağım.

Mor; asalet, zenginlik, lüks ve ihtişamı temsil eder.  Mor rengi sevenler genel olarak ruhsal dünyası ön planda olan, ağır başlı ve asil ruhlu kişilerdir. Kişiliğinizi yansıtabileceğiniz farklı renkler kullanabilir  ve  niş ile modernleştirebilirsiniz. Niş için ise uygun aksesuarlar seçerek gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer geniş bir banyonuz yok ise, beyaz renk  ve ahşap ürünler kullanarak sağlıklı hem de sıcak bir ortam elde edebilirsiniz. Ayrıca dengeli ve doğal bir aydınlatma için de LED ışıklardan faydalanmanızı öneririz.

Siyah,beyaz renklerden vazgeçemeyenlerden iseniz bu dekorasyonumuz tam size göre. Duvarlarınız için desenli parlak fayans ve yer için mat fayans tercih edebilirsiniz. Mat fayanslar; daha dayanıklı ve az kaygan olmasından dolayı kullanışlı bir üründür. Duvarlarınız için seçeceğiniz desenli parlak fayanslar ile ferah bir ortam elde etmeniz mümkün olacaktır. Duvarlarınız desenli olacağı için aksesuarlarınızı da sade ve şık olarak tercih etmeniz gerekmektedir.

2019 -2020 yılı için banyo dekorasyonunda  klasik motifler ve fayansları görmekteyiz. Beyaz ve gri mermerler estetik ve modern bir görüntü oluşturmaktadır. Hasır havluluk ve dore renkteki aksesuarlar ile tamamlayarak boğucu bir ortamdan uzaklaşmanız mümkündür.

 

 

En Güzel Yatak Odası Takımları

Hakkında Admin

Buna da Göz Atın

Estetik ile güzelleşeyim derken sağlığınızdan olmayın!

Sanatçı Alişan’ın liposuction yaptırdığını ve ölümden döndüğünü açıklamasının ardından, uzmanlar, profesyonel kişiler tarafından yapılmayan estetik …

Maske ile Nefes Almak Zor Geliyorsa

Maske ile Nefes Almak Zor Geliyorsa .. Maske nedeniyle nefes alamıyorum..” Covid-19 pandemi sürecinde bu …

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır

Aşkta burçların etkisi bilinen bir konudur. Sizin için burçlarda “Burçların sevgilileri nasıl olmalıdır” konusunu araştırdık. …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: