Başak Burcu Nasıl Etkilenir

Başak burcu nasıl etkilenir sorusunun cevabından önce bu burçtaki insanların insanının mantalitesi kesinlikle mantığa dayandığını söylemek gerekir.

Başak Burcu Genel Özellikleri

Başak burcu insanının mantalitesi kesinlikle mantığa dayanır. Yapacağı bir işin planını evvelden uzun uzun düşünür, hareket etmeden yol planını her zaman hazırlar. Hayatlarında duygusal başlıklar her zaman alt sıralarda yer alan başak burcu, hayatlarını belli bir düzen üzerine inşa etmenin kaygısını taşırlar. Onlar için kıymetli olan, her zaman doğru olandır. Evlerinde, iş yerlerinde hep belli bir düzenleri vardır; eşyalarının yeri, ajandalarının sırası hep önceden belirlenmiştir.

Aynı zamanda oldukça titiz olan bu burç, detayları ve fazlalıkları çok önemser. Mükemmeliyetçi yapısı sayesinde bir işi istediği konuma getirmeden kesinlikle bırakmaz. Onun için bir eseri hazır kılan, mutlaka sakladığı ufak detaylardır. Bazen, farkında olmadan haddinden fazla eleştiri yapabilir; fakat bu onun sitem ettiğinden veya homurdandığından değil, tamamen mükemmeliyetçi doğasındandır. Gözüne hoş gelmeyen bir davranışı, tutumu veya ayrıntıyı mutlaka söyler. Nitekim bu kadar ayrıntıcı olması onu iş hayatında her zaman üst mevkilere taşır; tam bir iş insanı, tam bir hizmet insanıdır.

Başak Burcu Nasıl Etkilenir

Başak Burcu Erkeği Nasıldır?

Akılcı, pratik ve zeki bir yapısı vardır. Hayatında tümüyle bir düzen hâkimdir; gün saatleri her zaman kurulu, uyku saatleri hep aynıdır. Sabahki planından, akşamki toplantısına kadar her şeyi domine eder, gayretiyle büyük takdir toplar. Başak burcu erkeği kesinlikle çok zor bir insandır. Karşısındaki insanı tükenmeyen eleştiri ile yıldırabilir. Titiz tabiatı ise onunla aynı ortamı paylaşmayı zor kılan etmenlerin başında gelir. Fakat hizmet odaklı, eline aldığı bir işi sonuna kadar götüren bir yapısı olması nedeniyle, herkesin hayatını bir derece kolaylaştırabilir.

Başak Burcu Kadını Nasıldır?

Bu burç kadınına bir şeyi beğendirmek oldukça zordur, gına getirir. En küçük detayları, en küçük ayrıntıları kolaylıkla seçer, bunları açık bir dille ifade etmekten çekinmez. Bazen tespit ettiği bu ufak detaylara kendisini fazla kaptırabilir; takıntılarının büyük çoğunluğu yine bu mükemmeliyetçi yapısındandır. Detayların içinde kaybolur, saatler boyu manasız bir şeyin üzerine düşünebilir. Dışarıdan bakıldığında, onlar için bu tür şeylerin bir zafiyet göstergesi olduğu hemen anlaşılır.

Başak Burcu İnsanı Etkilenir ?

Böylesine zor bir burç insanı ile karşı karşıyayken, insanlar ilişkilerinde zorlanabilirler. Onların sadece mantık odaklı, duygusal bağlardan uzak, buz gibi kaskatı kesilmiş kişilikler olduklarını düşünmek kaçınılmazdır. İkili ilişkilerde her kim olursa olsun, başak insanı için belli kalıplarda yorum yapmaktadır. Fakat başaklar göründüğü gibi duygusallıktan uzak, soğuk kişilikler değillerdir. Şayet beklentilerini karşılayacak bir kişi olursa, sadakatle bağlanırlar. Onları etkilemenin en temel yolu; mutlaka kişilerin kendisine bakmasından geçer. Birçok astroloji araştırmasında, başakların karşısına temiz bakımlı çıkılması gerektiği söylenmiştir. Başak burcunu etkilemek isteyen insanlar, burç yorumlamalarında mutlaka bu faktörlere dikkat etmelidirler.

 

Burçların Aşık Olma Belirtileri

 

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Gelin Diyeti ve Püf Noktaları

Evlenmenize sayılı günler kala son dönemde aldığınız fazla kilolarınızdan kurtulmak gelin diyeti ile mümkün. Gelin …

Burçlara Göre Hastalıklar

Birçok astrolog burçların evleri belli bir organı temsil ettiğini dile getirmektedir. Gelin burçlara göre hastalıklar …

Gerçek ve Sahte Parfümü Nasıl Ayırt Ederiz

Parfüm günlük zaman için özellikle kadınların vazgeçilmezidir. Peki gerçek ve sahte parfümü nasıl ayırt ederiz? …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: