Başak Burcu Nasıl Geri Döner

Başak Burcu Nasıl Geri Döner ? Başak burcu erkekleri hayatı yaşamaya odaklanmışlardır. Birşeylere takılı kalmayı hiç sevmezler. Başak erkeklerinde  istisnai durumlar için aşkın fazla bir önemi yoktur. Bir birliktelik olarak görürler. Onlar bunun evvel ve ardından yaşanılan vakit kayıbı olarak görmektedir fakat siz bir başak erkeğinden ayrılmışsanız saatinde bu kanaatleri aşmışsınızdır ve yine aşmalısınız.

Bir Kadın Başak Erkeğinin Dönmesi İçin Ne Yapmalıdır?

Fazla şikayetlerden söylenmelerden hiç hoşlanmazlar. Hayatların normal seyrinin bozulmasına izin vermeden yaşamlarına devam etmek isterler acı çekseler de yoluna devam etmek isterler. İşte aşkın güzel bir şey olmadığını düşünen bu erkeklerin fikrini değiştirmelisiniz. Onlara en mutlu olduğunuz günleri hatırlatmalı, asıl bu tür mutlu olduğunu göstermelisiniz. Başak erkeklerinin size gelmesini beklemeden siz bir girişimde bulunmalı ve ilişkinizin iplerini elinize almalısınızdır. Başak erkekleri aynı duyguları paylaştıkları insanları sevdiklerinden aynı acıya sahip olduğunuzu onlara hissettirin.

Başak Burcu Nasıl Geri Döner

Başak Burcu Nasıl Geri Döner

Bir Kadın Başak Erkeğinin Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Beklememelidir. Ayrılık vakitı uzadıkça başak erkeği aşkın saçmalığına inandırır kendini. Ona ulaştığınızda da aşırı hareketlerden kaçınmalı uysallıkla yanaşmalısınız. Bir tartışmayı aşka çeviren erkeklere benzemediklerinde sabrınız sınanacaktır. Yavaş yavaş konuşmalı kanaatlerini yönlendirmelisiniz. O sinirlenebilir, sizi kıracak şeyler söyleyebilir. Bu halde kapıyı vurup çıkmayın. Çünkü o gidişin bir dönüşü olmaz. Başak erkekleri sevdikleri kadınları kırmaktan haz etmezler gerçekte fakat canları o kadar yanmıştır ki kendilerini güvenliğini sağlamak amacıyla aşkın saçmalığına kendilerini inandırmaları gerekmektedir.  Planlarını bozmamalı işlerine pek karışmamalısınız.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: