Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı kadın parfümleri hangileridir; hangi tür kokular erkekleri etkiler?

Kokuların insanlar üzerinde güçlü etkileri vardır ve bu etki araştırmalarla bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Kendisine ve karşısındakilere değer veren kadınlar parfümlerine de değer verir. Kadınların kişilikleri ve anlık psikolojileri parfüm tercihlerini de etkiliyor. Birçok amaçla tercih edilebilen parfümler güzel kokmanın yanı sıra karşımızdakini etkilemek için de kullanılabiliyor.

Erkeklerin üzerinde çok kalıcı bir etki bırakmak için baştan çıkarıcı kadın parfümleri oldukça önemlidir. Eşinizin ya da sevgilinizin sizi arzulamasını istiyorsanız sportif, okyanus ya da çiçeksi kokular size göre değildir. Mesela çiçeksi kokular erkeğin sizi daha çok arkadaş ve dost gibi görmesine sebep olacak hisler uyandırır.  Çekingen ve utangaç kadınlar ise daha çok doğal ve hafif kokuları tercih ediyor. Ancak özgüveni tam, girişken kadınlar ise daha ağır ve keskin kokuları tercih ediyor.

Etkili ve baştan çıkarıcı kadın parfümü almak isteyen kadınlar mutlaka afrodizyak etkili kokular içinden tercih yapmalıdırlar. Afrodizyak etkili kokuların bünyesinde bir koku hormonu bulunduğu için kokuyu alan kişiyi hemen etkiler. Bu kokuyu alan kişide koku sahibine karşı arzu duyguları oluşur. Bu nedenle karşısındaki erkeği baştan çıkarma niyetinde olan kadınlar bu tür kokuları tercih etmeliler. Afrodizyak etkili, baş döndüren, seksi ve şehvetli kokularla sevgilinizi veya eşinizi çekim alanınıza almak çok kolay olacak. Peki, erkekleri en çok hangi parfümlerle etkileyebilirsiniz?

Eski zamanlarda hekimler ereksiyon sorunu olan erkeklere vanilya önerirlermiş. Vanilya kokusu insana coşku, heyecan ve neşe veriyor. Bunun dışında; yasemin, misk, meyan kökü, sandal ağacı, amber ve ylang ylang gibi baharatlı ve vanilyalı içeriğe sahip parfümler afrodizyak etkilidir.

Gelelim asıl merak edilen konuya; tutkulu, şehvetli, ateşli kadının erkeği baştan çıkaran parfümleri hangileri?

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Hızlı Saç Uzatmak İçin Doğal Yöntemler

Kestirdiğiniz saçlarınız için pişmansanız, hızlı saç uzatmak için doğal yöntemler uygulayabilirsiniz. Şimdi bu yöntemlerden birkaçını …

Saçın Hızlı Büyümesine Yardımcı Hardal Maskesi

Rusyada çok popüler olan hardal maskesi saçların hızlı uzamasını sağlıyor. Hızlı saç uzatmak istiyorsanız da …

Burçların Ayrılık Şarkıları

Şarkıların herkesin hayatında yeri vardır. Bütün burçların ayrıldıktan sonra ayrılık şarkıları farklıdır. Gelin birlikte bakalım.  …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: