Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı kadın parfümleri hangileridir; hangi tür kokular erkekleri etkiler?

Kokuların insanlar üzerinde güçlü etkileri vardır ve bu etki araştırmalarla bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Kendisine ve karşısındakilere değer veren kadınlar parfümlerine de değer verir. Kadınların kişilikleri ve anlık psikolojileri parfüm tercihlerini de etkiliyor. Birçok amaçla tercih edilebilen parfümler güzel kokmanın yanı sıra karşımızdakini etkilemek için de kullanılabiliyor.

Erkeklerin üzerinde çok kalıcı bir etki bırakmak için baştan çıkarıcı kadın parfümleri oldukça önemlidir. Eşinizin ya da sevgilinizin sizi arzulamasını istiyorsanız sportif, okyanus ya da çiçeksi kokular size göre değildir. Mesela çiçeksi kokular erkeğin sizi daha çok arkadaş ve dost gibi görmesine sebep olacak hisler uyandırır.  Çekingen ve utangaç kadınlar ise daha çok doğal ve hafif kokuları tercih ediyor. Ancak özgüveni tam, girişken kadınlar ise daha ağır ve keskin kokuları tercih ediyor.

Etkili ve baştan çıkarıcı kadın parfümü almak isteyen kadınlar mutlaka afrodizyak etkili kokular içinden tercih yapmalıdırlar. Afrodizyak etkili kokuların bünyesinde bir koku hormonu bulunduğu için kokuyu alan kişiyi hemen etkiler. Bu kokuyu alan kişide koku sahibine karşı arzu duyguları oluşur. Bu nedenle karşısındaki erkeği baştan çıkarma niyetinde olan kadınlar bu tür kokuları tercih etmeliler. Afrodizyak etkili, baş döndüren, seksi ve şehvetli kokularla sevgilinizi veya eşinizi çekim alanınıza almak çok kolay olacak. Peki, erkekleri en çok hangi parfümlerle etkileyebilirsiniz?

Eski zamanlarda hekimler ereksiyon sorunu olan erkeklere vanilya önerirlermiş. Vanilya kokusu insana coşku, heyecan ve neşe veriyor. Bunun dışında; yasemin, misk, meyan kökü, sandal ağacı, amber ve ylang ylang gibi baharatlı ve vanilyalı içeriğe sahip parfümler afrodizyak etkilidir.

Gelelim asıl merak edilen konuya; tutkulu, şehvetli, ateşli kadının erkeği baştan çıkaran parfümleri hangileri?

Hakkında Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

CİLDİNİZİ MUTLU EDİN: 25 VÜCUT NEMLENDİRİCİSİ

Hepimizin güzellik cephanesinde bir vücut nemlendiricisi var. Yani var diye düşünüyoruz! Çünkü nemlendirici herhangi bir cilt bakım rutininin ...

Burunda şekil bozukluğu neden olur?

Burun yapısındaki şekil bozuklukları doğumsal kaynaklı olsa da ve sonradan oluşsa da, rinoplasti ameliyatı sayesinde düzeltilmesi mümkün ...

Dudak Dolgusu Yaptırmadan Dolgun Dudaklara Sahip Olabilirsiniz

Dolgun dudaklar herkesin hayali... Bu hayalinizi gerçekleştirmek içinse inanın estetik işlemlerine ihtiyacınız yok! Düzenli bakım, farklı kontür ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: