Bebek Odası Nasıl Dekore Edilmeli İşte Öneriler

Bebek Odası Nasıl Dekore Edilmeli? Ailelerimizle birlikte yıllarımızı geçirdiğimiz bir yaşam alanı olan evlerimiz, bazen bizlere sevinç ve mutluluk getiren yeni bireyleri ağırlarlar. Doğacak olan bir bebek için oda tasarlamak, birçok yeni evli çift için unutulmayacak olan bir tecrübedir. Ancak, doğru yapılmayan bir dekorasyon ileride odanın hem görünüm hem de fonksiyon açısından başarısız bir hale gelmesine sebep olacaktır.

Sizler de bu yazımızdaki fikirlerden yararlanarak daha estetik ve daha fonksiyonel bir bebek odası tasarlayabilirsiniz.

· Eğer bebeğinizin odasını dekore edecek vaktiniz yoksa ya da doğmadan önce odayı cinsiyeti belirsiz bir halde düzenlemeye karar verdiyseniz, duvar etiketleri ile odaya canlılık katabilirsiniz. Bu tür etiketlerin istediğiniz havayı oluşturabilmeleri için çok düzgün uygulanmaları gerekir. Dolayısı ile de bir uzmandan yardım almanız daha uygun olacaktır. Genellikle yapı market gibi yerlerden ziyade, bebek ürünleri satan mağazalardan, bebeğinizin odası için duvar etiketleri bulabilirsiniz.

· Eğer bebeğinizin odası için genel bir renge karar veremiyorsanız ya da alışılagelmiş olan pembe-mavi ikilisinin dışına çıkmak istiyorsanız, sarı oldukça iyi bir alternatiftir. Özellikle de beyaz ahşap eşyalar ile birlikte kullanırsanız, bebek odasında sarı renk çok hoş durur.

· Bebeğinizin hızla büyüyeceğini de unutmayın. Dolayısı ile de seçimlerinizi de buna göre yapmanız daha doğru olacaktır. Günümüzde bazı mağazalarda ayarlanabilir mobilyalar bulunabiliyor. Özellikle dolap içleri mutlaka ayarlanabilir olmalıdır. Ayrıca bazı beşik korkulukları da bebeğiniz büyüdükçe değiştirilebilirler.

 

2020 L Koltuk Modelleri

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: