Bebek Odası Nasıl Dekore Edilmeli İşte Öneriler

Bebek Odası Nasıl Dekore Edilmeli? Ailelerimizle birlikte yıllarımızı geçirdiğimiz bir yaşam alanı olan evlerimiz, bazen bizlere sevinç ve mutluluk getiren yeni bireyleri ağırlarlar. Doğacak olan bir bebek için oda tasarlamak, birçok yeni evli çift için unutulmayacak olan bir tecrübedir. Ancak, doğru yapılmayan bir dekorasyon ileride odanın hem görünüm hem de fonksiyon açısından başarısız bir hale gelmesine sebep olacaktır.

Sizler de bu yazımızdaki fikirlerden yararlanarak daha estetik ve daha fonksiyonel bir bebek odası tasarlayabilirsiniz.

· Eğer bebeğinizin odasını dekore edecek vaktiniz yoksa ya da doğmadan önce odayı cinsiyeti belirsiz bir halde düzenlemeye karar verdiyseniz, duvar etiketleri ile odaya canlılık katabilirsiniz. Bu tür etiketlerin istediğiniz havayı oluşturabilmeleri için çok düzgün uygulanmaları gerekir. Dolayısı ile de bir uzmandan yardım almanız daha uygun olacaktır. Genellikle yapı market gibi yerlerden ziyade, bebek ürünleri satan mağazalardan, bebeğinizin odası için duvar etiketleri bulabilirsiniz.

· Eğer bebeğinizin odası için genel bir renge karar veremiyorsanız ya da alışılagelmiş olan pembe-mavi ikilisinin dışına çıkmak istiyorsanız, sarı oldukça iyi bir alternatiftir. Özellikle de beyaz ahşap eşyalar ile birlikte kullanırsanız, bebek odasında sarı renk çok hoş durur.

· Bebeğinizin hızla büyüyeceğini de unutmayın. Dolayısı ile de seçimlerinizi de buna göre yapmanız daha doğru olacaktır. Günümüzde bazı mağazalarda ayarlanabilir mobilyalar bulunabiliyor. Özellikle dolap içleri mutlaka ayarlanabilir olmalıdır. Ayrıca bazı beşik korkulukları da bebeğiniz büyüdükçe değiştirilebilirler.

 

2020 L Koltuk Modelleri

 


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Keşkek Tarifi ve Gerekli Malzemeler

Keşkek Ege’nin Muğla yöresine has bir yemektir. Ana malzemeleri et ve buğday olan bu yemek, …

Tavuk Kaburga Tarifi ve Malzemeleri

Tavuk kaburga gerek misafirler için gerek aileniz için hazırlayabileceğiniz lezzetli ve doyduran bir yemek olarak …

30 Haziran Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 30 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: