Bir Kadın Daha Ölmedi, Öldürüldü ; Pınar Gültekin

Her gün binlerce kadın şiddete maruz kalıyor, yaşları ne olursa olsun cinsel istismara uğruyor ve kimileri aramızdan ecelleri değil, katilleri doğarak aramızdan ayrılıyor. Onlardan sonuncusu ise Pınar Gültekin oldu. Belki de sonuncusu da değildir, şu sırada bile birileri hayattan koparılıyor olabilir. 

5 gündür kayıp olan Pınar Gültekin’in cansız bedeni Muğla’nın Menteşe ilçesindeki ormanlık alanda bulundu.  27 yaşındaki Gültekin, evvelce Muğla’nın Ula’da  kaybolmuştu. İlk araştırmalara göre Pınar Gültekin’in cesedinde boğulduğu tarafında izlere rastlandı. Pınar Gültekin’in öldürülmesiyle alakalı eski erkek dostu C.M.A. gözaltına alındı. Şüphelinin bir vakit evvelce kendisini terk eden Pınar ile tekrardan beraber olmak istediği fakat genç kızın reddetmesi üstüne cinayeti işlediği belirlendi.

27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in cansız gövdesinin olduğu bildirildi.

Pırıl pırıl bir geleceğe sahip Pınar’ın cansız vücudu Menteşe eyaletinde ormanlık alanda bulundu.

Arama neticesinde bir varilin ortamında Gültekin’in cesedinin toprağa gömülüdüğü belirleme edildi.

Gültekin’in öldürülmesiyle alakalı C.M.A. gözaltına alındı.

Bir Kadın Daha Ölmedi, Öldürüldü ; Pınar Gültekin

BAĞ EVİNE GÖTÜRÜP ÖNCE DÖVÜP, SONRA BOĞMUŞ

Yapılan araştırmalarla cinayetin detayları da meydana çıkmaya başlandı. Edinilen bilgiye göre, şüpheli hadise günü bahsetmek amacıyla otomobiline aldığı Pınar’ı kendine ait bağ evine götürdü. Burada çıkan tartışmada döverek darp ettiği Pınar, bayıldı. C.M.A. da genç kızı boğarak öldürdü.

CANSIZ BEDENİNİ VARİLE KOYUP, TAŞIMIŞ

Pınar’ın cansız vücuduni de varile koyup, ormanlık alana götürüp attı.

Şüpheli C.M.A.’nın ilk ifadesinde cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

PINAR GÜLTEKİN’İN KAYBOLMASI

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar , 16 Temmuz günü, yalnız yaşadığı Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi’ndeki evinden çıktı.

Ailesi İstanbul’da yaşam sürdüren Pınar’a, ablası Sibel Gültekin telefonla ulaşamayınca paniğe kapıldı. Sibel Gültekin ile annesi Şefika Gültekin, Muğla’ya gelerek, Akyaka Jandarma Karakol Komutanlığı’na kayıp ihbarında bulundu.

Harekete geride bıraktığımız jandarma ve polis ekipleri, Pınar’ı bulmak amacıyla arama çalışması başlattı. Pınar Gültekin’in en son Akyaka Mezarlığı seviyesi ile Menteşe ilçe merkezindeki AVM’de gördüğünüz saptandı. Bunun üstüne buralardaki bütün emniyet kameraları mercek altına alındı.

 

Bir Kadın Cinayeti Haberi de Konya’dan Geldi

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: