Blog’dan Para Kazanma Yöntemleri

En iyi bildiğiniz ve sevdiğiniz konular hakkında blog açtınız ancak para kazanamıyorsunuz, Blog’dan para kazanma yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Yazımızda anlatacağımız blog’dan para kazanma yöntemleri daha önce diğer kullanıcılar tarafından tespit edilmiştir. Bloğunuzdan para kazanmak istiyorsanız bu yöntemleri inceleyerek, uygulamanız gerekiyor.

Reklam Almak

Google, admatic, reklamstore gibi siteleri kullanarak bloğunuza reklam ekleyip para kazanabilirsiniz. Çevrenizde bulunan firmaların reklamlarını ekleyebilir veya forum sitelerine vereceğiniz ilanlar sayesinde reklam alabilirsiniz.

Ürün Ve Hizmet Tanıtımı

Ürün ve hizmeti bloğunuzda tanıtarak para kazanabilirsiniz. Bu yöntem birinci yöntemle aynı şey değildir. Ürün veya hizmetin resmini ya da videosunu bloğunuza eklersiniz. Ziyaretçiler resme veya videoya tıklayarak, satın alacağı ürün veya hizmetin sitesine ulaşır. Alışveriş yapıldığında siz de komisyon ücreti kazanmış olursunuz.

Blog’dan Para Kazanma Yöntemleri

Ürünleri Satın Kişi Siz Olun

Blog’da para kazanmanın en iyi yolu, kendi bloğunuz üzerinden ürün satmaktır. Kendi el işi ve beceriniz sayesinde bir ürün geliştirdiyseniz o ürünü bloğunuz üzerinden satışını yapabilirsiniz. Bu ürünler; giyim, e-kitap, örgü işleri, oya işleri, ahşap, boyama gibi ürünler olabilir.

Hizmet Vermek

Hizmet vermek ile ürün satışı yapmak bir birine benzerlik gösterir. Fotoğrafçılık, video, seo, web, grafik tasarım vb. gibi bir bilgi ve beceriye sahipseniz, diğer kişilere hizmet vererek para kazanabilirsiniz. Bu işi yaptığınıza dair bloğunuzda reklam, yazılar ve tanıtımlar yaparak diğer kişilere ulaşabilirsiniz.

Blog’dan Para Kazanma İçin Sponsor İçerikler

Bu para kazanma yöntemi kullanmak için bloğunuzun tanınmış ve popüler olması gerekiyor. Diğer markalar bloğunuzu inceler ve içerik ya da marka tanıtımlarını yapmak ister. Sizde sponsor içerik yayınlayıp, para kazanmış olursunuz.

Bağış Ve Yardımlar

Bloğunuzu ayakta tutmak ve içeriklerin takipçilerine ulaşmak için, ufak tefek ücret belirleyerek bağış ya da yardım isteyebilirsiniz.

 

Hangi Ek İşi Yapabilirim ve Nasıl Para Kazanırım?

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Yıpranmış Saçları Onarma Yolları

Yıpranmış Saçları Onarma Yolları nelerdir? Kadınların gençlik dönemlerinde kullandıkları saç boyası, jöle ya da sprey …

Kilo Vermek İçin Uyumadan Önce Yapmanız Gerekenler

Uyumadan önce yapacağınız bazı şeyler sayesinde kilo vermek kolaylaşacak ve hızlı bir şekilde kilo verebileceksiniz. …

Zayıflamak İsteyenlerin Uzak Durması Gereken Gıdalar

Zayıflamak isteyenlerin uzak durması gereken gıdalar nelerdir? Bu gıdalar vücutta hangi bölgeleri nasıl olumsuz etkiliyor? …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: