Burberry İlkbahar/Yaz 2020 güneş gözlüğü modelleri

Burberry’nin kadınlar ve erkekler için İlkbahar / Yaz 2020 güneş gözlüğü modelleri, zamansız silüetlerin ve çağdaş ayrıntıların bir araya gelmesiyle oluşuyor. Burberry İlkbahar / Yaz 2020 defilesi Evolution’da yer alan koleksiyon, Burberry’nin kurulduğu zamandan olan Victoria döneminden ilham alıyor.

İtalya’da üretilen koleksiyon, Blake biyo-asetat gözlükleri, ‘B’ detaylı kare güneş gözlükleri ve cilalı Monogram motifli büyük boy güneş gözlüklerinden oluşuyor. Koleksiyonun renk paletinde ise; gümüş, altın, pembe, klasik kaplumbağa kabuğu rengi, siyah ve gri yer alıyor.

BE4312

‘B’ detaylı asetat güneş gözlüğü modelinde siyah lensli siyah çerçeveler dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra koleksiyonda degrade gri lensli çizgili kaplumbağa kabuğu rengi çerçeveler ve degrade kahverengi lensli pembe çerçeveler yer alıyor.


Burberry İlkbahar/Yaz 2020 güneş gözlüğü modelleri

BE3116

Burberry’nin pilot güneş gözlüğü modeli mavi lensli paladyum kaplama çerçeve, yeşil lensli altın kaplama çerçeve ve degrade gri lensli altın ve paladyum kaplama çerçeveler ile karşımıza çıkıyor.


BE4310

Yuvarlak asetat güneş gözlüğü modelinde Burberry, kahverengi lensli koyu kaplumbağa kabuğu rengi çerçeveler ve mavi lensli şeffaf kehribar çerçeveler kullanıyor.


 

BE4315

Burberry’nin imzası haline gelen parlak Monogram motifine sahip büyük boy asetat güneş gözlüğü degrade açık kahverengi lensli gri boynuz ekli çerçevelerde ve degrade kahverengi lensli açık turkuaz çerçevelerde karşımıza çıkıyor.


 

Burberry İlkbahar/Yaz 2020 güneş gözlüğü modelleri

BE4323

Vintage modellerden ilham alan Burberry, ekose saplı kare asetat güneş gözlüğünde degrade koyu gri lensli siyah çerçeveler ve degrade gri lnesli şeffaf gri çerçeveler kullanıyor.


BE4322

Logo saplarıyla dikkat çeken biyo-asetat Blake güneş gözlüğü degrade siyah lensli siyah çerçevelerin yanı sıra bebek mavisi, koyu ve açık pembe gibi lensli alternatifleriyle alışılagelmişin dışında bir model sunuyor.


BE4321

Burberry’nin logo saplı dikdörtgen asetat çerçeveli güneş gözlüğü degrade siyah lensli siyah, bebek mavisi lensli şeffaf şampanya rengi çerçeveler ve bej lensli gri çerçeveler açık gri lensli şeffaf pembe çerçeveler ile karşımıza çıkıyor.

 

Gözlük Seçimi Yüz Şekline Göre Nasıl Yapılır?

Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

RTÜK, Kimsesizler dizisi için devreye girdi

RTÜK'ten yapılan açıklamada, "Kimsesizler dizisiyle alakalı gerek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bildirimleri gerekse STK ve ...

Vejetaryen nedir? Vegan Nedir? Vejetaryen Olan Türk Ünlüler

Vejetaryen nedir? Vegan Nedir? Vejetaryen Olan Türk Ünlüler kim?.Vejetaryen beslenme ve vegan beslenme nasıl oluyor? …

Yüze Kese Yapmanın Faydaları Ve Zararları

Yüze kese yapmak cildi derinlemesine temizlemenin en basit yollarından biri. Tabi ki yüzünüz için ne …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: