Büyük Beden Abiye Nasıl Seçilir ?

Büyük beden abiye artık çok daha şık olarak tasarlanırken özellikle de genç büyük beden kitlesine hizmet eden markaların tasarladıkları özel kıyafetler büyük beğeni toplamaktadır.

Genç büyük beden abiye elbise modelleri, şık ve modern tasarımları ile giyen kişilerin çok daha güzel görünmelerini sağlıyor. Aynı zamanda küçük tasarım hileleri ile giyen kişilerin oldukları bedenden daha küçük görünmelerini sağlamaktadır. Özellikle de belden aşağısı bol olan gece kıyafetleri göbek sorunu bulunan kişilerin vazgeçilmezi olmaya adaydır.

Büyük beden abiyeler artık günümüzde pek çok ünlü marka tarafından üretilmektedir.

Özellikle de Faik Sönmez bu alanda en çok tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Yine Sumak büyük beden elbiseleri ve abiyeleri ile dikkat çeken bir diğer marka olarak dikkat çekmektedir. Ekonomik fiyat ve şık tasarımları ile adından söz ettiren bu iki markanın kreasyonları gençler için oldukça cazip seçenekler sunarken kilolu olmanın şıklığın önemini yok etmesi de böylelikle engellenmektedir.

Yine mezuniyet kıyafetleri için büyük bedenlere özel giyim seçenekleri sunan markalar arasında yer alan Foli özel tasarımları ile gençleri desteklemektedir. Foli büyük beden abiye alanında kendisine has çizimleri ve özel modelleri ile dikkat çekerken abiye elbise modellerinin yanı sıra günlük giyim ve ofis giyim ürünleri için de büyük bedenlere özel kreasyonlara yer vermektedir. Sadece Foli değil birçok markanın kataloglarını inceleyerek size en uygun modeli seçebilirsiniz.

 

Chanel 2020 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi nelerdir? Kan birikimi ve kanama olarak bilinen hematomun nedenleri arasında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: