Danla Bilic; Cemal Can Aldattı ve Evlilik Bitti

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile Survivor 2020’nin renkli yarışmacılarından Cemal Can ile sadece arkadaşlık ilişkileri olduğu sanılıyordu. Durum hiç de öyle değilmiş.

Çektiği makyaj videoları ile ünlenen sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile Survivor yarışmacılarından Cemal Can ile arkadaş oldukları biliniyor. Ancak bu arkadaşlığın öncesinde ise ikili arasında bir evlilik gerçekleşmiş, boşanma nedenleri ise aldatmak olmuş. Danla Bilic’in söylediklerine göre Cemal Can aldattığı için evliliklerini sonlandırmışlar.

Evliliği sonlandırdıklarında ise arkadaş kalmışlar ve bu şekilde görüşmeye devam etmişler. Sosyal medya üzerinden bu durum için 5 aylık bir evlilikte aldatılıp da arkadaşlığa devam ettirebilmek de mide ister, sen aldatıl sonra arkadaş kal bravo, kesin şakadır; böyle senaryo olmaz şeklinde yorumlar yapıldı. Sosyal medyada Esprili kimliğiyle tanınan Danla Bilic’in gerçeği söyleyip söylemediği ise kesinleşmiş değil.

 

Türkiye’nin En Uzun Bacaklı Mankeni Tuğçe Aral’ın Bikinili Pozları


Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar ve Öneriler

Kadınların makyaj malzemelerinin vazgeçilmezi olan fondöten yüzde kusursuz bir görünüm sağlar. Genelde sıvı fondötenler kullanılmaktadır. …

Birce Akalay ‘dan Tatil Keyfi

Birce Akalay, Balet Can Tunalı ile ilişkisini bitirdikten sonra Fasih Saylan ile birliktelik yaşamaya başladı. …

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: