Demet Baltacı ile 2 Şubat 2020 Pazar Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 2 Şubat 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 2 Şubat 2020 Pazar günlük burç yorumu ;

Güneş günündeyiz. Boğa burcunda ilerleyen Ay ilkdördün fazında. Günün ilk saatlerinde Ay, Kova burcundaki Güneş ile dik açı yapacak. Yeniay enerjileri ile dik açı yapacak. Yeniay enerjileri belirginleşirken, bazı fikirlerimiz ve planlarımız da netleşebilir. Ay sabah saatlerinde Oğlak burcundaki Jüpiter ile üçgen görünüm yapacak. Güne iyimser enerjilerle başlayabiliriz. Günlük yaşamdaki istikrar, güven, huzur beklentilerimizi karşılayabilir, kişisel konfor alanlarımıza yönelebiliriz.

Bugün keyif aldığımız konularla ilgilenebilir, dinlenebilir, tembellik yapabiliriz. Üzerinde çalıştığımız işlerde ise somut ve verimli gelişmeler olabilir. Maddi manevi şans ve fırsatları etrafımızdan daha rahat temin edebiliri. Bugün Balık burcundaki Venüs ve Oğlak burcundaki Satürn arasında etkinleşen uyumlu görünüm ilişkiler ve parasal bekletilerimizde yardımcı olabilir. Sahip olduğumuz değerleri ve kişisel yeteneklerimizi verimli kullanabiliriz. Aşk, sanat, romantizm ve duygusal alanlarda da keyifli gelişmeler yaşayabiliriz.

 

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

helnnn

Helin Avşar ‘dan Cesur Paylaşım

Helin Avşar gündelim yaşamından kareler paylaşırken son paylaşımı ise ablası Hülya Avşar’ın çektiği cesur bir …

hadise 3

Hadise ve Kaan Yıldırım ilk defa aynı fotoğrafta

Hadise ve Kaan Yıldırım birlikteliği bilinen bir haberdi ancak ikili hiç ilişkileri hakkında açıklama yapmamış …

hilal Altınbilek 1

Hilal Altınbilek için yeni aşk dedikodusu

Hilal Altınbilek ‘in daha önce Kerem Alışık ile aşk yaşadığı iddia edilmişti, şimdi ise adı  …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: