Demet Baltacı ile 20 Ocak 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 20 Ocak 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 20 Ocak 2020 Pazartesi günlük burç yorumu ;

Ay günündeyiz.. Ay 01.42’de Yay burcuna geçecek. Uzak hedefler, yabancı kültürler, eğitim, medya ve hukuksal kavramlar önümüzdeki iki gün daha fazla gündemimizde yer alabilir. Kişisel idealler ve inançlarımız için eyleme geçebilir, yeni girişimlere hevesle yaklaşabiliriz. Ay sabah öğle saatlerinde Kova burcundaki Merkür ile uyumlu görünümde olacak. Zihinsel faaliyetler, iş ve sosyal ikişkilerde başarılı olabileceğimiz, kendimizi iyi ifade edebileceğimiz öğle saatlerini imza ve sözleşmeler için de değerlendirebiliriz.

Yay burcundaki Ay öğlede sonra Balık burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Özel ilişkilerde sevgi ve romantik beklentilerimiz güçlenebilir. Ancak dengesiz durumlar, alınganlıklar ve memnuniyetsizlikler de hissedebileceğimizden özellikle kadın figürlerle ilişkilerde özenli olmalıyız. Gece saatlerinde Ay Yay burcunda Mars ile birleşecek. Yükselen enerjimiz stres ve huzursuzluklar da yaratabileceğinden mümkün olduğu kadar sakin ve dengeli olmakta, kazalardan korunmak için gereksiz riskler almamakta fayda var.

 

Burçlar Nasıl Temizlik Yapar?


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

sarmas dolas pozla selcuk yontem in dogum gununu kutlayan tuvana turkay paylasimini sildi e1594710246277

Tuvana Türkay ‘ın Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Tuvana Türkay usta oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni yaşını sarmaş dolaş bir pozlarıyla kutladığı paylaşımını aşk …

Naya Rivera 1

Naya Rivera ‘nın Cansız Bedeni Bulundu

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü oğluyla göle açılan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni …

DD

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: