Demet Baltacı ile 22 Ocak 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 22 Ocak 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 22 Ocak 2020 Çarşamba günlük burç yorumu ;

Merkür günündeyiz. Günün ilk saatlerinde Yay burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay sabah 08.00’de Oğlak burcuna geçecek. Oğlak burcundaki Ay güne ciddi ve kararlı enerjiler verebilir. Önümüzdeki iki gün geleceğimizle ilgili konular, kariyer ve sorumluluklar ön planda olabilir. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabilir, daha karamsar ve melankolik hissedebiliriz. Ay öğle saatlerinde Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen görünüm yapacak. Bizi heyecanlandıracak ilginç ve sürpriz haberler duyabiliriz.

Bazı hedeflerimize ulaşabileceğimiz güçlü destekler almamız hızlı gelişmelerle karşılaşmamız mümkün. İş, kariyer ve parasal sorunları çözebilecek hızlı ve pratik fikirler üretebiliriz. Akşam saatlerinden itibaren Ay düğümler ekseni ile birleşip, Balık burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Geçmişe ait kişi ve kavramların üzerimizdeki etkisi artabilir. Aile, yuva ve yaşamımızdaki kadın figürlerle ilgili konular öne çıkabilir. Güçlenen sezgilerimiz de bize bir çok konuda yol gösterebilir.

 

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

 


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Acun Ilıcalı Dede Oldu

Acun Ilıcalı dede oldu. İlk evliliği Seda Başbuğ’dan olan kızı Banu Ilıcalı Efe Ceyhun ile …

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu Aşkı Doludizgin

4-5 ay önce Ece Erken’in o zaman için evli olan Beşiktaş Spor Kulübü’nün eski hukuk …

Şık Görünmek ve Takı-Aksesuarların Şıklıktaki Önemi

Kadınlar şık görünmek ve kendilerini duruşlarıyla iyi hissetmek isterler. Bunun için gerek kıyafet olsun gerekse …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: