Demet Baltacı ile 23 Ocak 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 23 Ocak 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 23 Ocak 2020 Perşembe günlük burç yorumu ;

Jüpiter günündeyiz. Oğlak burcunda ilerleyen Ay kariyer ve geleceğimizle ilgili hedef ve bekletilerimmizi öne çıkarıyor. Sabah saatlerinde Ay Jupter ile birleşip, Balık burcundaki Venüs ile uyumlu görünüm yapacak. Güne iyimser ve rahat enerjilerle başlayabiliriz. Yakınlarımızdan, anne ve diğer kadın figürlerden destek alabilir, rahat iletişim kurabiliriz.

Sabah saatleride yapılacak kişisel bakım, estetik ve güzellik ile ilgili çalışmalar verimli olabilir. Güne genelinde etkili olacak Venüs Jupiter sextile açısı maddi manevi fırsatlar verirken, sevgi, şefkat, anlayış, yardım, inanç alanlarında destekler sunabilir. Oğlak burcundaki Ay, öğle saatlerinde Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünümde olacak. Sezgilerimizi güçleneceği öğle saatlerinde içe dönüşler yaşayabilir, ruhsal ve sanatlar açılımlarla karışılaşabiliriz. Günlük işlerde maddi manevi ihtiyaç duyduğumuz yardımları almamız mümkün. Zihnimizi sakinleştirecek ruh halimizi dengeleyecek ruhsal faaliyetler, şifa çalışmaları yapabiliriz.

 

Burçlar Nasıl Temizlik Yapar?

 


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Tuvana Türkay ‘ın Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Tuvana Türkay usta oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni yaşını sarmaş dolaş bir pozlarıyla kutladığı paylaşımını aşk …

Naya Rivera ‘nın Cansız Bedeni Bulundu

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü oğluyla göle açılan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni …

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: